نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506451
وزیر آموزش و پرورش: سیاست دولت دوازدهم توجه جدی به فرهنگیان شاغل و بازنشسته است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۴
وزیر آموزش و پرورش از اهتمام دولت دوازدهم به معلمان و فرهنگیان خبرداد و گفت: سیاست‌ آموزش و پرورش در دولت دوازدهم٬ توجه جدی به همکاران و فرهنگیان بازنشسته و شاغل است.

به گزارش تسنیم٬ سیدمحمد بطحایی صبح امروز در مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی و آموزشی در این شهرستان اظهار داشت: بسیار خرسندم که به نمایندگی از هیئت‌وزیران امروز در استان خراسان شمالی و شهر بجنورد برای بسیاری از پروژه‌ها که با مشارکت بخش غیردولتی و خصوصی راه‌اندازی می‌شود، حضور یافتم.

وی افزود: سیاست اصلی دولت تدبیر و امید کاهش تصدی در پروژه‌های عمرانی و خدمات‌رسانی به مردم است که افتتاح این پروژه‌ها از برجستگی ممتاز حمایت و ایفای نقش بخش خصوصی٬ بهره‌مند است.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: امروزه آموزش و پرورش زیربنای توسعه هر جامعه است و بدون آموزش و پرورش توسعه‌یافته به عوامل توسعه‌یابی نخواهیم رسید. بسیاری از  متخصصین جامعه فردا را با توجه به وضعیت امروز آموزش و پرورش پیش‌بینی می‌کنند. سیاست‌ آموزش و پرورش در دولت دوازدهم توجه جدی به همکاران و فرهنگیان بازنشسته و شاغل است.

بطحایی افزود: آموزش و پرورش مهم‌ترین و اولویت دار‌ترین سیاست دولت را پشتیبانی می‌کند و سهم قابل توجهی در توسعه کشور و فراهم‌کردن زیرساخت‌های اشتغال دارد. بدون توسعه آموزش و پرورش رسیدن به شاخص‌های توسعه فراهم نمی‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم کاهش تصدی‌گری دولت در اقتصاد خاطرنشان کرد: نظام اداری جمهوری اسلامی باید بتواند هزینه‌های اداری را کاهش داده تا امتیازات لازم را برای پروژه‌های عمرانی فراهم کند.
 
کلمات کلیدی : فرهنگیان شاغل، بازنشسته ، آموزش و پرورش
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۱۱:۵۸:۴۴
خدايا در اين چهار سال ما بازنشستگان فرهنگی را نميران تا از توجه دولت بهره مند شويم! (4538214) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.