توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 423354
بازیکن چاپه کوئنسه پس از به‌هوش آمدن چه گفت؟
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۵
هلیو نتو یکی از بازماندگان سانحه هوایی کلمبیا پس از به هوش آمدن درباره فینال جام آمریکا جنوبی پرسید.

به گزارش ایسنا به نقل از آس، هواپیمای حامل بازیکنان چاپ کوئنسه دو هفته پیش در کلمبیا سقوط کرد و ۱۹ نفر از اعضای این تیم جان خود را در این حادثه از دست دادند. این تیم برزیلی برای برگزاری دیدار نهایی جام آمریکای جنوبی به کلمبیا سفر می‌کرد.

سه بازیکن تیم برزیلی از این حادثه جان سالم به در بردند که «هلیو نتو» یکی از آن هاست. او که در کما به سر می برد، بالاخره به هوش آمد و نخستین سوالی که پرسید، درباره فینال جام آمریکای جنوبی بود. نتو گفت: در دیدار نهایی چه اتفاقی افتاد و چه تیم قهرمان شد؟

او پس از به هوش آمدن حادثه‌ کلمبیا را به یاد نداشت و نمی‌دانست بیشتر اعضای تیمشان در این حادثه جان خود را از دست دادند و بازی به این علت، لغو شده است.

کارلوس مندوسا، پزشک بازیکن تیم چاپه کوئسه در این رابطه گفت: نباید در این شرایط درباره اتفاق رخ داده به او حرفی بزنیم. به او شوک وارد می شود و بر شرایط جسمانی‌اش تاثیرگذار خواهد بود. ۴۸ ساعت آینده اهمیت زیادی در وضعیت او دارد.
 
کلمات کلیدی : چاپه کوئنسه+سقوط هواپیما
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.