نظر منتشر شده
۲۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 493654
درد دل مردم /پاسخ مسولین
فارغ التحصیل حقوقم و کول بری می کنم/بلا تکلیفی در کاسپین/چگونه سر از ناصر خسرو درآوردم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۰
چگونه سر از ناصر خسرو درآوردم

همسر بنده حدود2 ماه پیش باردار شد.ولی در آخرین سونوگرافی مشخص شد جنین مرده و نیاز به کورتاژدارد.دکتر هم یک سری دارو تجویز کرد که باید تهیه میکردیم یکی از اون داروها میزوپروستال هست که مربوط به سقط جنین هست.بعد از کلی گشتن مشخص شد که فقط تو تهران داروخانه هلال در شهر ری اونو دارند.بعد از کلی مسافت طی کردن یه داروخانه مزبور رسیدم ولی اونجا گفتن حتما باید دو تا سونوآخرش باشه حال اینکه فرداش عمل کورتاژ انجام مشد هر چی هم التماس کردم قبول نکردن.خداییش هرویین می خواستم تهیه کنم زودتر به نتیجه میرسیدم.آخرش هم رفتم ازناصرخسرو دارو را تهیه کردم.
لطفا مسولان رسیدگی نمایند:
1-حداقل 2 یا3 دارو خانه معتمد در شهر بگذارن تا مردم بخاطر یه دارو ساعتها در ترافیک معطل نشوند.
2-سختگیری بیش از حد نتیجه عکس دارد حال آنکه خود من مجبور شدم دارو را از ناصر خسرو بگیرم.
با تشکر-حسین از تهران

فارغ التحصیل حقوقم و کول بری می کنم

فارغ التحصیل حقوقم و از روی ناچاری کول بری می کنم در صورتیکه وکلایی را می شناسم که مرتب مسافرتهای تفریحی خارج از کشور می روند گناه من چیست که یکبار با هزار مشقت خرج تحصیلی دوره لیسانسم را داده ام و الان به دلیل خستگی ناشی از کول بری یا کارگری یا .....نمی توانم از بین هر پنجاه نفر یکنفر به حق خود در شغل ازاد وکالت برسم کانون وکلا باید روزی پاسخگوی ظلم به حقوقدانان کشور باشد در هیچ جای جهان کانون وکلایش مثل ایران به حقوقدانانش ظلم نمی کند خواهش می کنم مسئولان من و امثال ما را در نقاط نزدیک مرز که بی کاریم و تحصیل کرده حقوقیم از دست فروشی، کارگری ، مسافرکشی ، کول بری ، و .....نجات دهید به خدا حاضرم ماهی پانصد هزار تومان درامد وکالت داشته باشم ولی برای روزی پنجاه هزار تومان بار سنگین جابجا نکنم لطف جلوی انحصار کانون وکلا را بگیرید/ حسین

چرا سقف سنی؟

یکی از مشکلاتی که سر راه اشتغال مشکل سقف سنی است. مثلا میگویند برای فلان شغل حداکثر سن 25 سال 27 سال. وقتی تمام قرارداد ها ی ما موقت است دیگر دلیلی برای این حد سنی وجود ندارد. اگر فردی به دلایلی نتوانسته باشد در سن زیر 25 یا 30 سال کاری که بتواند سابقه ای برای خود فراهم کند پیدا کند باید کماکان به همان وضع سابق امرار معاش کند؟؟

هلدینگ صنایع پتروشیمی را دریابید

ایاتابه حال ازخودسوال کردید به سراولین هلدینگ صنایع پتروشیمی چه امده بله شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی ایران شرکتی که به قول مدیران دولت تدبیر وامید دردوران مدیران قبلی ناکارامدبوده ولی دراین چندسال چه به سراین شرکت اوردند که سهامداران جزءانتظاردارند همان مدیران قبلی بازگردند شرکتی باسرمایه واقعی 500میلیاردتومانی که سودسالیانه اون به 15میلیاردنمی رسد ودردایره  مدیران شستا گیرافتاده شرکتی با50000سهامدارجزء .
متاسفانه هیچ کس درموردعملکردضعیف مدیران این سرمایه گذاری جوابگو نیست هرمدیری که برمسنداین شرکت می نشیند بین 50تا100نفرنیرو درخودمجموعه وبقیه زیرمجموعه هاقرارمی دهد واقعا بایداین سوال روکردچراچنین شرکتهایی واگذارنمی شوند هیچ کس دردولت جوابگو نیست .جان ماسهامداران جزء به لب رسید لطفا شما اطلاع رسانی کنیدشایدازکرات دیگری به داداین شرکت رسیدند ./ ابراهیم عموقنبری نجف ابادی

بلا تکلیفی در کاسپین

 اینجانب به همراه همسرم در موسسه کاسپین یا به زعم روسای بانک مرکزی تعاونی منحله غیر مجاز فرشتگان، بصورت مشترک سپرده گذاری کردیم ولی از ابتدای ادعای ساماندهی از طرف اقای سیف، هنوز حساب های مشترک در سیستم اعمال نشده اند و هیچ کسی که حسابشان مشترک است امکان دریافت وجه را ندارد، خواهشا این موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری بفرمایید./ لهراسبی
 
مشکل پینگ اینترنت ایران
 
مدت هاست که بحث کیفیت اینترنت ایران در فضای مجازی و حقیقی مطرح است. پر واضح است که سرعت اینترنت در دولت جدید با افزایش چشمگیری روبرو بوده است اما کیفیت اینترنت فقط سرعت آن نیست! بحث دیگری در کیفیت اینترنت دخیل است به نام ping ، پینگ در واقع مدت زمانی است که طول می کشد تا اطلاعات از سمت دستگاه کاربر به سرور ارسال شود و اطلاعات از سرور به کاربر برسد. این مقوله در کاربرد های بسیاری از اینترنت دخیل است اما مهمترین کاربرد آن در بازی های آنلاین است. پینگ به دو موضوع بستگی دارد :
1. کیفیت اینترنت و پهنای باند
2. فاصله کاربر از سرور

متاسفانه علیرغم آنکه ایران از نظر محدوده جغرافیایی در مکان مناسبی بین کشور های خاورمیانه و اروپایی قرار دارد اما پینگ مناسبی به کشور های نزدیک مانند امارات (دبی)، ترکیه (استانبول)، روسیه (مسکو و سن پترزبورگ) و دیگر کشور های اروپایی نزدیک مانند آذربایجان، گرجستان و... ندارد. هر چند پینگ کاربران ایرانی به سرور های ایرانی مناسب است اما پینگ به سرور های کشور های دیگر اصلا وضع مطلوبی ندارد. این موضوع باعث شده که بازی کردن به صورت آنلاین برای کاربران ایرانی در سرور های غیر ایرانی تقریبا غیر ممکن شود. لطفا این موضوع را پیگیری کنید چرا که بازی های آنلاین جزو تفریحات سالم جوانان کشور است که در صورت برنامه ریزی مناسب برای آن، از بسیاری از مشکلات اجتماعی مانند اعتیاد، پرسه زنی در خیابان ها و... می تواند جلوگیری کند.با سپاس/پوریا حسین پور
 
کلمات کلیدی : درددل مردم + پاسخ مسئولین+ مشکلات+ستون الف
 
تبریزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۰۸:۲۲:۵۳
"پر واضح است که سرعت اینترنت در دولت جدید با افزایش چشمگیری روبرو بوده است"

شوخی قشنگی بود. سرعت اینترنت نامحدود 128 من 30 کیلو بیت بر ثانیه بود و یک ساله کردن 18 کیلو بیت بر ثانیه و البته گرون تر هم شد. حتی ساده ترین سایت های داخلی هم برام 3 تا 4 دقیقه طول می کشه تا باز بشه. دولت روحانی بزرگترین دشمن اینترنته و تازه وزیر ارتباطاتش تصویب کرده به اسم افزایش سرعت اینترنت نامحدود، 10 برابر!!! ترافیک خارجی برای ترافیک داخلی سقف تعیین کنن که این در عمل یعنی حذف اینترنت جهانی و اجبار مردم به استفاده از سایت ها و محتوای داخلی. که بهش می گن "شبکه ملی اطلاعات". یعنی شما با سرعت نور به محتوایی مثل محتوای صدا و سیما دسترسی داشته باشین! جداسازی ترافیک داخلی و خارجی و تعیین سقف برای اینترنت نامحدود!!! رو هم در هیچ جای دیگه ای از دنیا ندیده بودیم که الحمدالله در دولت روحانی دیدیم. (4486010) (alef-2)
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۱۲:۴۹:۰۶
دوست عزیز شما داری میگی اینترنت نامحدود 128.سرعت سرویس های نامحدود رو به واسطه دانلود زیاد همه فروشنده ها کم میکنند .شما اگر از سرویس های حجمی استفاده کنی می بینی که سرعت دانلود تا ده مگابیت برثانیه هم میرسه.وباز کردن سایتها هم بدون مشکل هست .الانم هر گیگ اینترنت رو میشه با خرید بسته ها تا حدود هزارتومن هم خرید.پس همه چیز رو گردن دولت وسیستم نندازیم.در ضمن من سایتی ندیدم که سه دقیقه طول بکشه باز شه . (4486502) (alef-13)
 
تبریزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۱۴:۱۴:۴۴
بله من خودم می دونم که سرعت اینترنت حجمی بالاست و اینم می دونم که اینترنت حجمی دیگه اینترنت به حساب نمیاد! ارزش اینترنت به نامحدود بودنشه. من دارم سرعت اینترنت خودم رو قبل و بعد از اعلام بهبود سرعت اینترنت و کاهش هزینه اش! در دولت روحانی مقایسه می کنم که سرعتم نصف شده و هزینه اش هم رفته بالا! ما آدم نیستیم و مردم کشورهای دیگه آدمن که اینترنت نامحدود بدون محدودیت حجمی دارن؟ اینجا اگه دانلود زیاده برای اینه که اون چیزهایی که دانلود می کنیم رو شما نمی تونی قانونا و با پرداخت پول بری از فروشگاهی بخری! شاید من فیلم دوبله دوست نداشته باشم باید کی رو ببینم؟ شاید من آهنگ خارجی دوست دارم از کجا می تونم قانونا بخرم؟ با این سرعتی که من دارم حتی سایت ساده ای مثل سایت دریافت فیش حقوقی هم باز شدنش برام چند دقیقه طول می کشه. سایت هایی که تو کشورهای غربی زیر 5 ثانیه باز می شن (من با خودشون شخصا حرف می زنم) اینجا برای من 3-4 دقیقه طول می کشه. در ضمن اشاره ای هم به تلاش برای محدود کردن اینترنت جهانی با بالا بردن هزینه استفاده از اون (در مقابل سایت های داخلی) نکردین. این یکی از مشخصه های سینه چاکان این دولته که هیچ انتقادی رو به دولت محبوبشون تحمل نمی کنن. (4486623) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۰۸:۳۴:۴۳
آقای فارغ التحصیل حقوق کوله بر، می تواند با خرید یک دستگاه پراید دست دوم به تهران آمده و در خیابانهای بالای شهر به شغل شریف مسافرکشی پرداخته و آقای خودشان باشند. (4486029) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۰۸:۳۸:۰۸
"فارغ التحصیل حقوقم و کول بری می کنم"

اگر مطلب بالا صحت داشته باشد، دو مشکل وجود دارد
1- برنامه ریزی آموزشی کشور یا اصلا وجود ندارد و یا افتضاح است و بر اساس نیازهای کشور نیست.
2- این چه لیسانس حقوقی است که شما با آن نمی توانی کار مناسب آن را پیدا کنی؟ متاسفانه در حال حاضر همه جا دانشگاه! درست شده و با انواع و اقسام کیفیت ها مدرک دانشگاهی! میدهند! و فقط می خواهند جیب خود را پر کنند.

"چرا سقف سنی؟"

این مطلب را تایید می کنم و خیلی هم مسخره است!

می روی استخدام شوی، میگویند سقف سنی مثلا 27 سال و سابقه مفید و مرتبط حداقل 5 سال!!!
این یعنی اینکه متاسفانه پارتی بازی غوغا می کند ، این سنگها برای این است که دستشان برای پارتی بازی باز باشد.
البته خود بنده در حال حاضر بازنشسته می باشم و در آن زمانها این مسئله خیلی کمتر بود و من هم با وجود داشتن مدرک مهندسی از یک دانشگاه معتبر ایران طبق جوی که آن زمانها وجود داشت، عاشق کار عملی و سخت بودم و 20 سال به چنین کاری مشغول شدم و بر اساس قانون سختی کار الآن 8 سال است که بازنشسته شدم.
یکی از مشکلات حداقل جوانان ساکن تهران و کلان شهرها این است که خیلی سخت حاضرند تن به چنین کارهایی بدهند. مایلند بی کار بگردند و یا چندرغاز بگیرند اما توی تهران باشند!! (4486036) (alef-2)
 
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۱۲:۰۵:۰۱
خیلی بی خبری! افراد خاص زیر دیپلم استخدام برای مناصب بالا و افرادی از اقلیت جنسی (!) یا قومی یا دینی با هر گونه شایستگی و... غیرقابل استخدام! اگر کسی در ایران کاری پیدا نمی کند ربطی به بیسواد بودن و... ندارد اتفاقا انها که مدرک خریده اند همگی در مسوولیتهای اجرایی و... هستند!
اینکه بیست سال پیش چطور بود و شما چه بودید چه ربطی به الان دارد؟ (4486414) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۱۴:۴۹:۳۸
دوست عزیز اگر کسی در ایران کار پیدا نمی کند ، ربطی به بی سوادی ندارد، پس به چه چیزی ربط دارد!؟
درست است که همانطور که عرض کرده ام ، پارتی بازی بی داد می کند، اما چطور شما انتظار داری در "شرایط برابر" کسی را که دانش آموخته فلان دانشگاه معتبر کشور با نمره بالاست را که تعدادشان هم کم نیست را کنار دانش آموخته فلان دانشگاه مثلا .... که حتی نتوانسته یا نخواسته اصول اصلی تحصیلی خود را حتی یاد بگیرد و با نمره ناپلئونی مدرک گرفته و با وجود کسب مدرک از همان دانشگاه در آن رشته، بی سواد محسوب می شود را کنار هم گذاشت و توقع داشت به هر دو به یک چشم نگاه کنند!؟

اشکال از آن نفر دوم هم نیست ، اشکال از برنامه ریزی غلط کشور در امور تحصیلات عالیه است!

فقط پول می گیرند دانشگاه دائر می کنند! و مدرک صادر میکنند و اصلا برایشان مهم نیست که با این کار چگونه سطح توقع جامعه جوان جویای کار را به صورت نا ثواب بالا می برند.

البته اینکه فرمودید "انها که مدرک خریده اند همگی در مسوولیتهای اجرایی و... هستند!" درست نیست، هستند بسیاری که بدرستی و به حق مسئولیت دارند و البته همانطور که باز هم تکرار می کنم قبول دارم که پارتی بازی غوغا میکند.

در خصوص اینکه فرمودید "اینکه بیست سال پیش چطور بود و شما چه بودید چه ربطی به الان دارد؟ "
نمی دانم منظورتان چیست!؟
اگر منظور بنده را خواسته باشید بدانید ، منظورم این است که امثال بنده انقلاب کردیم در آن سختی ها کشیدیم، جنگ کردیم و هم خودمان سختی کشیدیم و هم عزیزانی از دست دادیم، هم به دانشگاه رفتیم و آن موقع ها این همه دانشگاه فله ای وجود نداشت، تنها دانشگاه سراسری و تک و توکی هم رشته دانشگاه آزاد بود، با وجود اخذ مدرک مهندسی از دانشگاه معتبر سراسری با نمره بالا و وجود کار پشت میز نشینی در پایتخت، خیلی از جوانان کشور کار در مکانهای سخت و کار سختی که بتوان با ان کشور را ساخت را دوست داشتند و نه پشت میز نشینی را، اما حالا نسل عوض شده و شرایط هم به همین نحو، در زمانی که من کنکور دادم ، در رشته ریاضی فیزیک شانس ورود به دانشگاه یک به سیزده بود، اما حالا یک به دو است! در زمان ما پشت میز نشینی قباحت داشت ، حالا افتخار و زرنگی محسوب می شود! در زمان ما کار با وجدان کردن افتخار بود ، حالا پیچاندن اطرافیان و مخصوصا بالا دستی ها مایه مباهات است! راه دور نمی روم، نمونه اش پسر خاله خودم است ، از دانشگاه .... شهر ..... مدرک مهندسی عمران را با حداقل نمره ممکن! گرفته است، پدرش کلی به من رو انداخت که اگر می شود ، برای این پسر کار درست کن، من هم خوب فقط عسلویه را می شناختم ، علیرغم میل باطنی ام که اهل این کارها نیستم کلی پیش دوستان هنوز شاغلم رو انداختم که برای این بچه ننر کار درست کنم ، رفت و یک هفته ای برگشت!!! گفت من نمی تونم اونجور جاها کار کنم! منظورم از کار یه کار دفتری تمیز و شیک بود!!! و می دانم اکثر متاسفانه هموطنان جوان مقیم مرکز من هم همین طور هستند. (4486681) (alef-2)
 
رحیم
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۱۳:۱۵:۵۱
مشکل در این است که گرو هی در مشاغل ازاد مانندپزشکی و وکالت در کشور انحصار بوجود اورده اند کانون وکلای ایران از هر چهل تا نود نفر داوطلب وکالت در امتحانی با ظرفیت محدود به یک نفر اجازه وکیل شدن می دهند انهم در شغلی که برای اشتغال نیاز به بودجه بیت المال ندارد و هزاران پزشک عمومی حاضرند با هزینه شخصی متخصص شوند اما تنگ نظرانی مانع افزایش پزشک متخصص هستند تا درامدهای کلانی با کمبود پزشک متخصص به جیب بزنند ایراد در این موارد است (4486549) (alef-13)
 
حسین
New Zealand
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۱۰:۱۳:۰۲
یکسری از داروها باید در داروخانه بیمارستانها با توجه به تخصص ان بیمارستان وجود داشته باشد و با تجویز دکتر ان بیمارستان در اختیار بیمار قرار بگیرد. اینکه همراه بیمار باید ساعتها در شهر بچرخد و اخر هم سر از ناصر خسرو دربیاورد و ریسک داروی تقلبی و تاریخ مصرف گذشته را بخود بخرد باید مایه شرمساری مسولان مربوطه باشد. جناب وزیر محترم بهداشت که البته فردی مومن و مردم دوست هستند لطفا دستورات لازم را صادر فرمایید. (4486183) (alef-2)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۱۱:۴۰:۳۸
ایرانیان از بدو تولد طلبکار هستند! مسولین هم به این روحیه طلبکاری دامن میزنند و این بچه لوس را لوس تر میکنند! آیا قرار است هر کس رفت لیسانس گرفت شغلی به ایشان تقدیم کنند؟! (4486355) (alef-2)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۱۴:۱۹:۵۸
نمی خواهد شغلی به ایشان تقدیم شود حق شهروندی ایشان است که به تناسب مدرکی که همین دولت به ایشان داده است در میدان رقابت آزاد با همکارانش کار کندو دولت نبایستی برای هر شغلی ظرفیت تعیین کند ومثلا" بگوید شهر تهران 1000 تا وکیل نیاز دارد و همه مجبور هستند به آنها رجوع کنند . بایستی تعیین ظرفیت ها ی شغلی از تمامی شغل ها بر داشته شوداین کار دولت عین رانت برای هزار نفر وکیل و بیکاری هزاران حقوق دان کشور است (4486632) (alef-13)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۱۴:۵۳:۰۶
اتفاقا خیلی ها از بدو تولد بدهکار به دنیا میان.بدهکار به خانواده به مدرسه به پادگان به دانشگاه به بیمارستان به قبرستان.یک جوان که با زحمت مدرک گرفته باید براش کار ایجاد بشه همه که کارآفرین نیستند. ما کشور ثروتمندی داریم نباید جوانان بیکار بمونند.شما حتما ژن خوب دارید و به راحتی شغل خوبی پیدا کردید. (4486684) (alef-2)
 
عبداله افشاری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۱۳:۴۹:۱۹
اگربانکها اصلاح شود همه امور کشور غربال می شود
در حالیکه بانکها به عنوان پشتوانه ای برای ایجاد اقتصادی پویا و دستگیری از صنعت به شمار می روند اما در عمل نه تنها هیچ یک از انتظارات اساسی در بخش تولید و اقتصاد برآورده نشده بلکه روز به روز در این اوضاع کشور بیشتر بانکها به رویکردی مثل بنگاه داری و افزایش سرمایه های خود حتی از طریق باز پس گیری تسهیلات با سود و جریمه های کلان از تولید کنندگان و اقشار کم درآمد می کنند که متاسفانه هم این قبیل کارها اقتصاد را فلج کرده و هم رویکرد غیراسلامی بودن بانکها و ربوی بودن آنها را در افکار عمومی جامعه بیشتر نمایان کرده است .
بانگاهی به عملکرد بانکها به خوبی در می یابیم که بانکها و خصوصا شخص آقای وزیر اقتصاد و رییس کل بانک مرکزی هم زورشان به بانکها و مدیران بالادستی و میانی بانکها هم نمی رسد و این موضوع عین روز روشن است چراکه حتی صدای مرجعیت عزیز که در خصوص نوع رفتار و رویکرد بانکها در تسهیلات و باز پس گیری وامها در جریمه و دیرکرد سود بانکی و روال ربوی در بانکها به گوش هیچ کدام از این آقایان نرسید که جای بسی تاسف است .
در هرحال آقای رییس جمهور محترم باید در دولت جدید پنبه را از گوش مدیران ارشد و شخص آقای وزیر در آورد و بانکها را با اصلاح جهادی برای تشویق سرمایه گذاری در حوزه اشتغال و اقتصاد با در نظر گرفتن معیارهای لازم و نیز تحقق اقتصاد مقاومتی رهنمون کند والا با این روند هیچ امیدی به بهبود وضعیت در این حوزه ها وجود ندارد.
کلام آخر اینکه به نظر می رسد هم شخص وزیر اقتصاد و هم شخص آقای رییس کل بانک مرکزی از خود در این مدت چهارسال دولت یازدهم کارنامه قابل قبولی به جا نگذاشتند و امیدواریم جناب رییس جمهور از این آقایان در حوزه های غیر بانکی استفاده بکنند. (4486590) (alef-13)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۱۴:۴۱:۰۹
اینکه برای استفاده از یکسری از داروها هنوز هم باید به ناصر خسرو رفت مایه خجالت است.امیدوارم مسولین وزارت بهداشت رسیدگی کنند.
وزارت_بهداشت (4486671) (alef-11)
 
مهندس عمران
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۱۴:۵۴:۴۲
با سلام
لطفا به وضعیت اسف بار نظام مهندسی ها رسیدگی کنید.رانت ها و بده بستان هاو در نتیجه بیکاری قشر بزرگی از جامعه مهندسی که عمری را صرف یادگیری کرده و الان پس از گذراندن انواع و اقسام دوره های اموزشی و امتحانات ورود به حرفه مهندسی ، پروانه اشتغال به کار گرفته ولی حتی بعد از گذشت چند سال حتی یک متر مربع نظارت و یا طراحی به ایشان ارجاع کار نشده پس این همه مهندس بیکار چطور زندگی کنند تا این بمب ساعتی بیکاری و فقر منفجر نشده فکری به حال مملکت کنید آقایان (4486686) (alef-2)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۲۳:۰۰:۱۴
آفرین

چقد این قشر مهندسی مظلوم هست (4487124) (alef-11)
 
میترا
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۱۸:۰۸:۴۱
خواهش می کنیم تمنا می کنیم استدعا داریم مسئولان ما را از دست انحصارگران کانون وکلا نجات دهید وکالت شغلی ازاد است و درامد خود را مستقیما از مردم می گیرد به مدیران کانون ربطی ندارد که می گویند ما نمی خواهیم لیسانس حقوق بی کار تبدیل به وکیل بیکار شود بیکاری در شغل وکالت اگر حق الوکاله کم بگیرند معنی ندارد اصلا ما می خواهیم وکیل بی کار باشیم ولی در کنج کتابخانه ها یا منازل هر سال به خاطر قبولی دو نفر از هر صد نفر در وکالت گرفتار نشویم (4486911) (alef-13)
 
کیا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۳ ۰۱:۵۶:۳۵
سازمان تامین اجتماعی ودولت برای کسانی که زیر ده سال بیمه داشتن وبه سن بازنشستگی رسیدن قانون خرید بیمه را صادر کرد که با ده سال بیمه بازنشسته شوند ای کاش دولت برای کسانی که بالای ده سال بیمه دارن وبه سن بازنشستگی رسیده اند قانونی تصویب کند که این افراد هم بتوانند با خرید بیمه با بیست سال سابقه بیمه بازنشسته شوند. (4487208) (alef-11)
 
علی
United States
۱۳۹۶-۰۵-۰۳ ۱۶:۱۹:۱۰
داداش همون کول بری هم بچسب که بازم یه قدم از من جلوتری ، چونکه الان دو ساله به هر دری میزنم هیچ کاری گیرم نمیاد ،کاش میگفتی برای کول بری از کجا شروع میکردی یه آدرسی میدادی چونکه من سی و پنج سالمه انگاری که جذام دارم هیچ جا استخدامم نمیکنن (4488148) (alef-11)
 
علی
Germany
۱۳۹۶-۰۵-۰۳ ۱۶:۴۴:۴۲
با سلام لطفا ای مسایل مطرح کنید چرا کسی که درمخابرات است وقتی که باز نشسته شد شد فرزندش جانشین اومی شودنه تنها مخابرات شرکت نفت اداره برق بانکها استانداریها شهر داری و....................ودیگر سازمانها فرزندان نمایندگان مجلس بقیه مردم چی فرزندانشان باید به دنبال کارگری بگردند که ایا کاری بیابند یا خیر ایا وارثان این مملکت فقط اینانند واقزاده ها (4488177) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۳ ۲۳:۰۸:۱۵
متاسفانه دستگاه های دولتی کارهای فرهنگی را به مجموعه های خود جوش مردمی و موسسات رسمی و قانونی فرهنگی نمی دهند و خودشان امور فرهنگی را انجام می دهند.مگر اینکه بند پ داشته باشی.تا کی این درد ادامه دارد و موسسات فرهنگی باید مرتب به همین دلیل ورشکسته شوند؟ (4488494) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.