نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 194656
هیئت موسس دانشگاه احمدی‌نژاد تایید نشد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۳۴
لیست اعضای هیئت موسس دانشگاه ایرانیان به دلیل حضور مشایی و بقایی در این هیئت به تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی نرسید.

 
به گزارش تسنیم، لیست اعضای هیئت موسس دانشگاه ایرانیان که پیش از این به امضا و تایید کامران دانشجو وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و محمدحسن طریقت‌منفرد وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رسیده، برای تایید نهایی به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارجاع شده بوده، برای اصلاح بازگردانده شد.

 
براساس اخبار کسب شده، یکی از دلایل مخالفت شورای عالی انقلاب فرهنگی با لیست اعضای هیئت موسس حضور اسفندیار رحیم مشایی و حمید بقایی در این هیئت است.همچنین شورای عالی انقلاب فرهنگی به مسئولان این دانشگاه اعلام کرده که اعضای هیئت موسس این دانشگاه باید به تایید این شورا برسد.

 
براساس این گزارش، دانشگاه بین‌المللی ایرانیان برای اولین بار در سال 88 مطرح شد که پایه‌گذار آن اسفندیار رحیم مشایی بود و شورای گسترش وزارت علوم با اعطای مجوز به این دانشگاه موافقت کرد اما در پی آن اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی با ایجاد این دانشگاه مخالفت کردند و در ادامه با توجه به موضع‌گیری رسانه‌ها و شخصیت‌های سیاسی و دانشگاهی این پروژه به دست فراموشی سپرده شد.

 
اما در آخرین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی در دولت دهم با ایجاد این دانشگاه موافقت شد و رئیس‌جمهور نیز شب گذشته در آخرین گفت‌وگوی تلویزیونی خود با مردم به تشریح راه‌اندازی این دانشگاه پرداخت و حتی با اعلام شماره حسابی از مردم خواست که در جهت کمک مالی به دانشگاه ایرانیان پول واریز کنند و سهام‌دار شوند.
کلمات کلیدی : دانشگاه احمدی‌نژاد
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۴:۴۴:۱۸
رسانه ملی شده برای بعضی ها مبلغ مجانی از پول بیت المال مسلمین (1546310) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۵:۰۴:۰۱
حالا دوتا اسم دیگه معرفی می کنه بعد که تایید شد این دو نفر را همه کاره دانشگاه می کند. (1546404) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۹:۳۸:۲۲
یعنی دور زدن قانون که در این مورد تبحر ویژه ای داره. (1547180) (alef-10)
 
كيومرث
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۱۷:۱۶:۲۷
فكر مي كنيد قرار است در اين دانشگاه چه چيزي تدريس شود؟
آيا در اين دانشگاه رشته آمار هم تدريس مي شود؟ (1546813) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۲۲:۰۵:۳۶
احمدی نژاد از برادرش گذشت ولی از مشایی وبقایی نمی گذرد وشورای انقلاب فرهنگی چه بخواهد وچه نخواهد امور دانشگاه ایرانیان دست مشایی خواهد بود وعقاید او بر این دانشگاه حاکم خواهد شد. (1547437) (alef-10)