نظر منتشر شده
۸۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 164659
عکس/ حضرت علی(ع) در سریال عمر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۵۸
گفته می‌شود این بازیگر بر اساس تمثال‌های شیعیان از امام علی(ع) گریم و انتخاب شده است.

 
به گزارش تریبون مستضعفین نمایش چهره‌ی صحابه‌ی پیامبر در سریال عمر باعث شد که بسیاری از علمایی اهل سنت فتوا به تحریم تولید و نمایش و تماشای این سریال بدهند.

 
تصاویر زیر از بازیگری است که نقش حضرت علی(ع) را در این سریال بازی می‌کند و گفته می‌شود که بر اساس تمثال‌های شیعیان از امام علی(ع) انتخاب و گریم شده است.

 
گفتنی است سریال عمر توسط دست‌اندرکاران عرب و ایرانی توسط شبکه ام‌بی‌سی تهیه شده و در حال پخش است.


 
علی
United States
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۰:۰۴:۵۵
سلام
لطفا این خبر را حذف کنید و نگذارید که این چهره کریه المنظر بجای چهره امیرالمومنین در جامعه رواج پیدا کند.
لطفا سریعا اقدام کنید. (924859) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۸:۲۵:۵۰
شاید نشان دادن هره معصومین کار ناپسند وتوهین آمیزی باشد اما از آن بد تر که باید در مورد آن تحقیق وبا آن مبارزه شود هدفیست که پشت این سریال نهفته است در قسمتی از این سریال عمر بعد از سر کشی به نواحی وقبایل خشک و قحطی زده تصمیم گرفت نماز باران بخواند ودر صحنه ای کاملا کپی شده از نماز باران امام رضا ساخته فخیم زاده عمر پیشاپیش نمازگزاران طلب باران می کند وجالب این که حاجت روا می شود وآنچنان بارانی می بارد که آب از مجاری آب شهر جاری میشود ومردم قلپ قلپ آب می خورند !!! جنبه خطر ناک قضیه آنجاست که معجزه های معصومین شیعه را در این فیلم به نام عمر ثبت می کنند !!! جلل الخالق !!! (925643) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۱۲ ۰۹:۴۷:۵۷
هیچ کس نمیگه ماست من ترشه ...قاضی ما نیستیم این که کی ادم خوبیه کی ادم بدی رو خدا میدونه ...یه ذره فک کن که اگه در باره حضرت عمر اشتباه کرده باشی چه عاقبتی در انتظارته...احتیاط شرط عقل است.... (978915) (moderator22)
 
۱۳۹۲-۰۹-۰۱ ۰۹:۱۳:۴۶
فقط این را بدان و خودت قاضی گفتارت باش : لا فتی الا علی لاسیف الا ذالفقار (1787914) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۰-۰۴ ۱۵:۰۸:۰۲
لَّقَدْ رَضِيَ اللَّـهُ عَنِ الْمُؤْمِنِينَ إِذْ يُبَايِعُونَكَ تَحْتَ الشَّجَرَةِ فَعَلِمَ مَا فِي قُلُوبِهِمْ فَأَنزَلَ السَّكِينَةَ عَلَيْهِمْ وَأَثَابَهُمْ فَتْحًا قَرِيبًا (1863916) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۵ ۱۲:۵۱:۳۹
اظهارنظر نمی‌کنیم چیزی هست که تو کتابای تاریخی گفتن تاریخی بازگو میکنیم (1888709) (alef-15)
 
هما
۱۳۹۲-۱۲-۰۳ ۰۸:۱۹:۲۳
این جمله ی معروف عمر را که در تاریخ بیش از 300 مرتبه ثبت شده شنیدی که "لولا علی هلک عمر" اگر علی نبود هرآینه عمر هلاک شده بود البته به نقل از کتب معتبر اهل سنت . بعضی چیزها احتیاط لازم نداره مثل اینکه باید نفس بکشی نمیتونی احتیاط کنی و نفس نکشی. (1987209) (alef-15)
 
محمد (گردن شکن دشمنان اسلام )
۱۳۹۳-۰۷-۲۴ ۱۵:۱۹:۰۸
دوست عزیز برو حدیث فرقه ناجیه که در صحیحین اومده و در کتب شیعه هم

هست رو بخون ...


از نظر شیعه علمای اهل سنت 2 حالت دارند :1. اول اینکه شیعه شدند و در تقیه هستند2. حقاینت در مورد خلافت حضرت علی (ع) را میدونند ، اما می ترسند رو کنند ..پیامبر (ص) فرمود : علی مع الحق و الحق مع علی ...


برو ببین که همین حدیث در کتب اهل سنت هم هست ...


وای بر شما که به گفته امام صادق (ع) قسمت آخر آیة الکرسی در مورد شماست ...


شمایی که با پذیرفتن ولایت کسی غیر از علی اب ابی طالب (ع) از نور اسلام

خارج شدید و در آتش جاودان خواهید بود ... (2430341) (alef-10)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۰:۱۳:۳۷
اصلاً گریم درستی نیست. امام علی(ع) طبق روایات، انسانی تنومند با سینه و شکمی برآمده بوده و رنگ چهره اش نیز سبزه تند بوده است. (924877) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۸:۳۰:۰۱
امام علی ع در خوردن کم خوری میکردن و همیشه در حال کار و جهاد چطور شکم برامده داشتند ؟! (925649) (moderator22)
 
امین
۱۳۹۲-۰۸-۲۶ ۱۵:۴۲:۵۹
کاملا موافق دوست عزیزم هستم کسی که سر سفره غذاش فقط نان بوده و همیشه در حال جنگ و کشاورزی چطور میشه شکم بزرگ داشته باشه؟؟؟؟؟لطفا زندگی نامه امام علی(ع)را بخونید.بطن بزرگ استعاره از علم فراوان و خدای امام است. (1779447) (alef-13)
 
ن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۰:۲۴:۴۶
چهرش قشنگه ولی به تصویر کشیدن ائمه کار درستی نیست. (924898) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۸:۳۹:۱۳
شما نگران گریم چهره ائمه نباشید شما نگران پیامها وتقدس بخشی این فیلم در مورد عمر باشید ! یعنی در این فیلم سعی شده آنچه شیعه نسبت به امام معصوم معتقد است در قالب عمر بگنجانند وبه او چهره ای معصوم گونه دهند واین برای جهان اسلام خطرناک است ! اگر دیر بجنبیم بسیاری رفتارها وحقایق که فقط خاص معصومین است را به عمر و دیگر خلفا هم نسبت می دهند و در آینده طوری می شود که اگر برای یک مسلمان داستان یا رفتاری از معصوم را تعریف کنی می گوید : این که گفتی مربوط به امام نبوده !! این روایت را در باره عمر شنیده ام و مثالش را از روی همین گونه فیلم ها می آورد ! پس ما باید آگاه باشیم وقبل از تحریف تاریخ توسط این مغرضان حقایق را به شکل فیلم و... ارائه دهیم این گونه فیلمها تاراج وتحریف حقایق شیعه وثبت آن به نام خلفاست! (925659) (moderator22)
 
ali
Canada
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۰:۳۹:۵۰
می دانید اینقدر احمق اند که فکر می کند علی باید صورتش زیبا باشد. درصورتیکه علی سیرتش زیبا بوده است و صورتش اهمیتی ندارد. (924933) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۰:۴۶:۰۹
این تمثالها را قرنها بعد از رحلت امامان معصوم نقاشان یهودی کشیده اند و چهره آن حضرت به هیچ وجه شبیه این تمثال نبوده است و چیزی که از چهره ایشان نقل شده ایشان کمی فربه و نسبتاً کوتاه قامت بوده اند. (924938) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۰:۵۷:۴۷
واقعاجای تاسف است حضرت امیرفردی زحمتکش وچهر های مردانه داشتندوباطن ایشان زیبابودنه اینکه چهره ای شبیه مردان زنماداشته اشند (924964) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۱:۳۵:۳۰
اسم سريال را كامل درج كنيد: حضرت عمر. ضمنا اين سريال از سوي شيعيان تحريم شده نه سنيان (925019) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۸:۲۲:۵۴
این سریال از طرف همه ی کسانی که حق را قبول میکنند تحریم شده ربطی به شیعه و سنی هم ندارد چرا که در ساخت این سریال چند ایرانی بی تعصب شرکت داشتن که از قضا همه ی انها شیعه بودن (925638) (moderator22)
 
شهرام
۱۳۹۲-۰۹-۲۴ ۱۱:۲۳:۵۱
چرا هنوز فیلم را ندیده آنرا تحریم کرده اند مگر خداحق تحقیق و انتخاب را به انسان نداده است. بهتر است این فیلم بدون تعصب دیده شود و مورد نقد و بررسی قرار گیرد و از تمام منابع تاریخی و فقهی کمک گرفته شود . با این روش می توان بسیاری از حقایق تاریخی روشن شده و اختلافات مذهبی بوجود آمده را برطرف نمود. (1843378) (alef-15)
 
علی
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۲:۰۰:۴۸
خواهشا این تصاویر را بردارید دیگه ظلم بس است. شماهم در اهانت انها شریک نباشید. (925075) (moderator22)
 
۱۳۹۲-۰۹-۲۸ ۰۱:۴۱:۳۸
شما اگه یه انیان بی طرف باشب و بخوایی تازه مسلمان بشی به کدوم عکس بیشتر اعتماد میکنی؟ عکس امام علی (ع) با شکم بزرگ و اون چهره کار دشمنان اسلام تا بین شیعه و سنی تفرقه ایجاد کنند و شما اگه با اون عکس امامت رو به یه بی طرف معرفی کنی اون جی فکر میکنه؟؟؟ یکم منطق خرج کنید لطفا (1852073) (alef-6)
 
امیر علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۲:۰۸:۵۸
ای کاش همانطور که آنان رسم راستی و درستی را به جا آوردند شما هم به جای تیتر عکس/ حضرت علی(ع) در سریال عمر می نوشتید حضرت عمر اگر واقعا به مسئله وحدت معتقدید . و ای کاش این نظر من را هم منتشر نمایید . تا تعصب کورکورانه نشود. و ما همانطور که علی مرد بود خصایای مردانه داشت ما هم پیرو او باشیم. انشاالله (925084) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۸:۴۷:۳۸
و ای کاش در این فیلم نشان دهند چگونه جناب عمر به خلافت رسید ؟ نشان دهند وقتی علی (ع ) با دلی خون وچشمی گریان مشغول مراسم کفن ودفن رسول ختمی مرتبت بودند این حضرات در سقیفه بر سر جانشینی او وقصب حق علی با هم جنگ وجدل می کردند !!! بله اگر در این فیلم حقایق گفته شود ارزنده است اما ! آیا حقایق گفته می شود ؟ یا سعی در تحریف و واژگونی حقایق دارند ؟! (925670) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۲:۱۹:۰۱
الان به نظر خودتان کار درستی کردید ؟

جنجال عظیمی که در زمان پخش مختارنامه به راه افتاد را از یاد برده اید ؟ (925101) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۲:۲۸:۰۵
ببخشيد،ولي كامل بنويسيد(سريال حضرت عمر(رض)) (925118) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۲:۳۶:۵۸
چه اشکالی داره اگه شان حصرت رعایت شه (925139) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۹:۰۰:۴۹
آیا عمر شان علی (ع ) را رعایت کرد ؟! من آدم بی ادب وحرمت شکنی نیستم معتقدم باید نسبت به برادران سنی با ادب واحترام برخورد کرد ودر مخالفت با خلفا از کلام منطقی استفاده کرد اما هرگز نمی توانم دلم را نسبت به آنها صاف کنم ! چون اول تفرقه در اسلام را رقم زدند همان تفرقه ای که باعث شد برای سالیان سال امت اسلام از هدایت معصوم دور بماند و جهل وخرافات وعقب ماندگی دامنش را بگیرد ! (925689) (moderator22)
 
آينه كيان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۲:۳۷:۰۱
لا فتي الا علي لا سيف الا ذوافقار المستغاث بك يا امير المومنين علي بن ابي طالب (925140) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۲:۳۸:۴۴
خیلی هم خوش سیما و زیباست. (925145) (moderator22)
 
كمال
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۳:۱۶:۳۳
بنام خدا
بازي كردن و نشان دادن افراد در نقش معصومين(ع) توهين و بيحرمتي به انهاست و هيچ مرجعي حق اجازه دادن چنين مجوزي را ندارد(ضمن انكه طبق تمام فتاوا توهين به معصومين مجازات اعدام دارد ). از سايت ارزشي الف خواهشمند است از پخش اين منكر خودداري نموده و توبه نمايند . (925195) (moderator22)
 
۱۳۹۲-۱۲-۰۳ ۰۱:۲۶:۱۲
پس چرا حضرت یوسف رو نشون دادن؟ (1987071) (alef-15)
 
حسین 55
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۳:۲۷:۰۷
یا علی شیر خدا (925212) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۳:۲۷:۳۲
دست‌اندرکاران عرب و ایرانی ????
کدوم ایرانی ؟؟؟ (925213) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۳:۳۹:۵۰
فکر نکنم چهره مولا این شکلی باشه . (925239) (moderator22)
 
مهدي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۳:۴۲:۲۰
علت نشر و پخش تصاوير توسطشما چيست بنظرتان اين كار كمك به نيت اصلي سازندگان اين سريال نميباشد پيشنهاد حذف خبر را دارم (925247) (moderator22)
 
احمدی
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۳:۵۱:۰۸
خدا این دست اندرکاران ایرانی را هدایت کند که برای پول همه چیز را زیر سوال می برند. (925259) (moderator22)
 
علی از هشترود
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۳:۵۵:۳۴
خاک بر سر چنین تهیه کننده و کارگردانی چرا که زمین و زمان می داند علی(ع) پهلوان نامی هم بود. نکنه می خواهند منکر همه چی بشند (925272) (moderator22)
 
آبدارچي سياسي
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۷:۵۸:۲۱
نوشته دکتر شریعتی در وصف جان جانان علی (ع): او بر خلاف نخبه ها و اندیشمندان دیگر و حکیمان دیگر که اگر نابغه هستند، مرد کار نیستند و اگر مرد کار هستند،مرد اندیشه و فهم نیستند،و اگر هردو هستند،مرد شمشیر و جهاد نیستند، و اگر هرسه هستند،مرد پارسایی و پاکدامنی نیستند و اگر هرچهار هستند، مرد عشق و احساس و لطافت نیستند، و اگر همه اینها هستند،خدا را خوب نمی شناسند و خود را در ایمان گم نمی کنند، او بر خلاف همه اینها (( مردی است در همه ی ابعاد انسانی ))
حقيقتي بر گونه اساطير ... نه اين كريح المنظر (925606) (moderator22)
 
۱۳۹۲-۱۲-۰۳ ۰۱:۳۱:۴۹
مثل اینکه شما خبرنداری دکترشریعتی معتقد بودن که حضرت علی وعمر رابطه حسنه ای داشتن وهیج کینه ای بینشان نبوده (1987073) (alef-15)
 
ابراهیم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۳:۵۶:۲۱
چرا عکس دیگر صحابه را نشان ندادید (925273) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۴:۱۵:۲۶
بله گریمورشون هم جناب عبدالله اسکندری هستن (925300) (moderator22)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۴:۲۲:۳۵
عکس اول رو که دیدم دلم هرری ریخت.!خیلی شبیه تمثالهاست. (925306) (moderator22)
 
Hungary
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۴:۳۲:۱۷
این توهین به مقدسات اسلامی است و پخش این عکسها توسط الف نوعی تایید اینکار است (925320) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۴:۵۸:۰۱
ظهور خیلی نزدیک است... (925350) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۵:۴۴:۵۲
چه اشکال داره؟؟؟؟؟؟؟ شما هم عکس یوسف پیامبر رو نشان دادین که البته کار بسیار زشت و ناپسندی بود (925434) (moderator22)
 
آبدارچي سياسي
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۸:۰۱:۴۶
مقايسه اشتباهي بود يوسف احترامش واجب است ولي اين كجا و علي (ع) كجا (925613) (moderator22)
 
اميرحسين
United States
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۵:۵۴:۳۰
شما اشتباه اونا رو تكرار نكنيد.
شما ديگه چرا منتشر كرديد !؟!؟!؟! (925460) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۶:۱۶:۰۴
عنوان باید این باشد: عکس بازیگر نقش حضرت علی در سریال عمر (925490) (moderator22)
 
محمد
۱۳۹۳-۰۱-۰۴ ۱۱:۲۰:۲۷
سلام اهل تسنن امام ها رو با لفظ حضرت صدا می کنن ولی شما چی حضرت عمر رو فقط عمر درج کردید به امید وحدت بین اهل تسنن و اهل تشیع راستی فیلم فوق العاده است حتما بی طرف ببینید بعد قضاوت کنید (2036389) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۶:۵۰:۲۰
چند قسمتش رو در دبی دیدم و خوشبختانه توهین نکرده بودند و جذابترین چهره مربوط به حضرت علی بود. نقش ایشان هم مطابق با احادیثی بود که خوانده ام (925525) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۸:۰۲:۴۱
جو گير (925614) (moderator22)
 
حکیمه
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۶:۵۸:۴۷
درسته از نظر ما نشان دادن تصاویر ائمه درست نیست اما عکس ها زیبا بود....بعدش هم مگه ما عکس پیامبرا رو نشون نمی دیم ؟؟؟؟ (925538) (moderator22)
 
ceylan
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۷:۰۳:۰۱
سلام
موقعی که سریال حضرت عمر پخش می شد ، همه "به به" و "چه چه" می کردن
حالا که نوبت حضرت عمر شده ، دارن آتیش می گیرن (925543) (moderator22)
 
عباس
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۷:۱۰:۳۶
لطفا این خبر را حذف کنید انها یک کاری کرده اند که صحت ان مشخص نیست شما دنباله رو انها نباشید (925552) (moderator22)
 
بنده خدا
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۷:۱۱:۱۴
لطفا با حذف این خبر مانع شرکت در گناه این کفار شوید.
تصویر ائمه در هیچ قالبی نباید نمایش یابد.
از الف خواهش می کنیم هر چه سریعتر این خبر را بردارد. (925555) (moderator22)
 
کامیار
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۷:۲۴:۵۲
بسم الله الرحمن الرحیم
واقعا عجیب و حیرت آور است که بعضی افراد فکر می کنند که اگر کسی در نقش حضرت علی (ع)در بیاید توهین به حضرت علی است.خواههشمندم این قدر متعصبانه با این مورد ها و از قبیل این ها برخورد نکنید این ها نقطه ضعف هایی است که دشمنان از آن ها سو استفا ده می کنند .به هر حال من که چنین نظری ندارم حال خود دانید. (925567) (moderator22)
 
ستاره
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۷:۳۳:۴۴
سلام

اینکه این آقا شبیه حضرت علی (ع) هست یا نه زیاد مهم نیست ما باید نفس عمل را ببینیم . که آیا ایشان نقش حضرت علی را به راستی و درستی ایفا کرده اند یا نه . به قول یکی از دوستانمون که نوشته بودند نقش حضرت یوسف را هم یکی از بندگان خدا بازی کرده بود ولی آیا شبیه حضرت یوسف بودند؟؟؟؟ یا خیلی فیلم های دیگه ..... (925578) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۸:۰۵:۵۶
دست اندارکاران الف دست کمی از فیلم عمر ندارنرند چون نشر اکاذیب میکنند با سازندگان عمر همدست هستند. (925618) (moderator22)
 
Netherlands
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۸:۱۱:۰۳
اسم سریال حضرت عمر نبود،عمر با فونت درشت و رضی الله عنه کوچک در کنارش. (925623) (moderator22)
 
شهاب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۸:۱۶:۵۷
انتشار خبر کار درستی بوده چون اطلاع رسانی وظیفه خبری هر رسانه است
دلیل ندارد از هر خبری که بدمان می آید آنرا پخش نکنیم
به نظر من ددن این سریال هم ضرورت دارد ولی در هر لحظه این ذکر فراموش نشود:
الهم العن جبت و الطاغوت
الهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و ال محمد (925629) (moderator22)
 
سرباز
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۸:۱۷:۱۴
نه خدا توانمش خواند نه بشر توانمش گفت متحيرم چه نامم شه ملك لافتا را {الف توضيحت چيست؟ لطفا ما را روشن كن دليل چاپ عكسها چيست؟ لطفا لطفا لطفا (925630) (moderator22)
 
محمدرضا
Sweden
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۸:۳۳:۱۶
حضرت علی (ع) هم چهره ای مانند دیگران داشته اند . غذا می خوردند ، دچار بیماری می شدند ، عرق می کردند ، استحمام می کردند و.....چرا ظاهر بین هستیم ؟

مرام و طرز فکر ایشان است که ما باید بنشینم در موردش بحث کنیم . خداشناسی حضرت عی (ع) هست که باید به اندازه ظرفیتمان درک کنیم ،


فرصت خوبی است با استفاده از علوم کامپیوتری و امکان پردازش کتابها و احادیث اسلام ، شیعه و سنی ، بنشینیم و به اجماع برسیم ،

چرا علی در نماز بیهوش میشد؟
چرا علی تصمیم گرفت سکوت کند؟
چرا علی در همان ابتدا بیعت نکرد؟
چرا علی با خلفای بعدی بیعت کرد؟
چرا علی دشمن و مخالف زیاد داشت؟
چرا ؟
چرا ؟
..... (925654) (moderator22)
 
p.h
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۲۳ ۲۲:۰۲:۰۸
به نظر من فیلم حضرت عمر بیش از اندازه عالی درستش کردن اگر شیعه این فیلم رو درست میکردن پر از درغ بود (1047532) (alef-1)
 
علي
۱۳۹۲-۰۱-۰۵ ۱۳:۰۲:۵۷
حصرت علي (ع) برادر و وصي و خليفه و جانشين پيامبر بوده و خواهد بود
به فرموده ي پيامبر خدا محمد مصطفي (ص) يك شمشير علي (ع) از عبادت هفتاد سال جن و انس بالاتر است (1203923) (alef-6)
 
عمر
۱۳۹۲-۰۱-۰۵ ۱۳:۰۳:۱۹
فرداي قيامت همه چيز روشن مي شود حال انكه همه چيز چون روز روشن است و انروز ظلمي كه بر اهل بيت پيامبر كردند را نتوانند كتمان كنند
زيرا كه حق علي (ع) كه حجت خدا است را پايمال و عهد رسول خدا را كه حضرت علي را جانشين بعد از خود خواند شكستند. (1203925) (alef-6)
 
زهرا
۱۳۹۲-۱۱-۱۳ ۰۱:۲۶:۲۵
چرا با نام های دروغین نظر میگذارید. (1945520) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۱-۰۵ ۱۳:۰۴:۰۱
پيامبر فرمود هر جا كه حق هست علي نيز انجاست (1203926) (alef-6)
 
ابوبكر
۱۳۹۲-۰۱-۰۵ ۱۳:۰۷:۴۵
با انكه مي دانستند علي (ع) حق است چشم بستند و عهد شكستند و به صورت دختر رسول خدا سيلي زدند و او را به شهادت رساندند (1203932) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۱-۰۵ ۱۳:۱۰:۲۴
ايمان مومن علي است (1203934) (alef-6)
 
عثمان
۱۳۹۲-۰۱-۰۵ ۱۳:۱۲:۲۹
اهل بيت پيامبر سزاوارترين مردم براي خلافت هستند (1203936) (alef-6)
 
ایمان
۱۳۹۲-۰۹-۰۱ ۰۴:۴۸:۰۹
پس چطور وقتی صدا و سیمای ایران چهره شبنم قلی خانی رو واسه حضرت مریم, محمد صادقی رو واسه حضرت ابراهیم و حسام نواب صفوی رو واسه اسماعیل, مصطفی زمانی و محمود پاک نیت رو واسه حضرت یوسف و حضرت یعقوب و از همه بدتر امین زندگانی رو واسه حضرت سلیمان انتخاب میکنه و نشون میده, هیچکس اعتراض نمیکنه? مگه این هااشخاص مهم و انسان های برگزیده خداوند نیستن? (1787818) (alef-13)
 
سعیده
۱۳۹۲-۰۹-۱۸ ۲۳:۳۲:۵۶
به این دلیل که مقام امام از پیامبر عام نه خاص بالاتر است. (1832100) (alef-15)
 
علی
۱۳۹۲-۰۹-۱۴ ۱۸:۲۱:۲۵
اولا اونایی رو که به عهد رسول خدا که حضرت علی (ع) را جانشین بعد از خود انتخاب کرده بود با آگاهی کامل عهد شکستند و حضرت فاطمه را به شهادت رساندند و به .... را نمیتوان کنار ... آورد و این فیلم ... بیش نیس (1823050) (alef-15)
 
سحر
۱۳۹۲-۱۰-۱۷ ۱۳:۱۴:۰۱
به همه شيعيان ديدن اين سريالو توصيه ميکنم
خيلي از حقايق آشکار ميشه براتون.
چرا يک بار بي واسطه به حرف اهل سنت گوش نميدين؟!
در ضمن من با ديدن حضرت علي در اين سريال ناخوداگاه گريه کردم
مصاديق بزرگواري حضرت علي و ديگر صحابه که خدا درموردشون فرمود: السابقون السابقون اولئک هم المقربون
کاملا در اين فيلم نشان داده شده
با اين فيلم قلبها بيشتر مخلص پيامبر و خلفاي راشدين و خاندان اهل بيت ميشه (1893688) (alef-15)
 
موسی
۱۳۹۲-۱۰-۲۳ ۰۰:۳۰:۰۱
ایمان خان چرا مغالطه میکنی؟حضرت علی جانشین حضرت پیامبر بود و شان ایشان بالاتر از انبیا است.(البته بجز حضرت رسول). (1905455) (alef-15)
 
f.f
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۰۹:۳۶:۲۳
شمارو به خدا قسم میدم تعصب کورکورانه رو کنار بگذارید و واقع بین باشین فیلم رو تا آخر ببینین بعت قضاوت کنین. (1915725) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۵ ۰۸:۰۷:۳۳
اتفاقا سریال خوبیه بدون تعصب بگم سعی کرده حوادث صدر اسلام رو بخوبی نشون بده (1930159) (alef-15)
 
علی
۱۳۹۳-۰۶-۰۶ ۱۷:۳۷:۳۲
واقعا اینا دیگه کی اند
ان شائ الله امام زمان (عج) بیایند و راه درست رو بهشون نشون بدن (2346860) (alef-3)
 
منحسن
۱۳۹۲-۱۱-۲۴ ۰۰:۲۸:۳۹
خداییش عالی جذاب و صادقانه ساختن. کیف کردم. نه اغراقی وجود داره و نب توهینی. تمامش رو نگاه میکنم. عایه عالی. بدون تعصب. (1971941) (alef-6)
 
مرتضی جونم فدای علی واولادش
۱۳۹۴-۰۱-۰۴ ۰۳:۰۴:۲۶
اول بگید کی حضرت فاطمرو به شهادت رسوند دوم بگید در قران اومده که کسانی باید حاکم باشن که در حالت سجده زکاه میدن حالا بگید کی در حالت سجده زکاه داده مگه حضرت علی در حال نماز انگشترشو به گدا نداد واصلی ترین چیز اینه که نسل پیامبر از طریق چه کسی ادامه پیدا کرده واگه قبول ندارید که نسل پیامبر از طریق علی وفاطمه ادامه پیدا کرده پس یعنی شما میگید پیامبر استغفرالله ابتر هستن واگه میگید حضرت مهدی وجود نداره پس دباره همین نظرو دارید اگه راست میگید جواب این سوالارو بگید اگه هم جوابی ندارید پس شیعه بشید (2764571) (alef-13)
 
شعیب
۱۳۹۴-۰۶-۰۱ ۲۲:۵۹:۲۵
طبق روایات حضرت امیر زیبا چهره بوده اند و به خاطر کم خوری وکار و جهاد بدنی متناسب و میانه اندام داشته اند وبدنشان پر از اثر جراحات بوده وچهره ای که در این سریال آمده هم زیباست (3136893) (alef-11)
 
ه
۱۳۹۴-۰۸-۰۱ ۲۳:۱۷:۳۲
چهره ی دل نشینی داره، چه اشکال داره. راحت تر ارتباط برقرار میشه، مهم صیرت حضرت علی و ائمه (ع) هست که سعی کنند تا جایی ک توان دارند درست ب تصویر بکشند و ما هم درست بفهمیم (3277186) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۱۹ ۱۵:۰۹:۳۴
ایا روز غدیر رو یادتون رفت جلوی چند هزار نفر پیامبر حضرت علی (ع)را جانشین و پیشوا قرار داده اند چیه چرا جواب نمیدین (3634295) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته