نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 179554
پرواز تهران - بندرعباس، به بندر نرسید
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۸:۵۴
پرواز صبح امروز تهران - بندرعباس هنوز به مقصد نرسیده است و احتمالا هم نمی رسد.

پرواز شماره ۴۵۴ ایران ایر که قرار بود ساعت ۹:۲۵ صبح امروز از فرودگاه مهرآباد به بندرعباس برود، با ۳۵ دقیقه تاخیر از زمین بلند شد. 10 دقیقه بعد، در آسمان یکی از موتورهای هواپیمای فوکر ۱۰۰ خراب شد. مسافران موضوع را پیش از اینکه خلبان اطلاع بدهد، متوجه شدند. پس هواپیما به سمت فرودگاه مهرآباد بازگشت.

ساعت ۱۰:۱۵ دقیقه هواپیما در فرودگاه مهرآباد به زمین نشست. مسافران به ترمینال بازگشتند. به آنها اعلام شد منتظر باشند، مدتی بعد به سمت بندرعباس پرواز می کنند. دو ساعت بعد و در ساعت ۱۲:۱۰ مسافران که سوار همان فوکر ۱۰۰ شده بودند، به سمت بندرعباس پرواز کردند. پس از دو ساعت که هواپیما به سوی جنوب حرکت می کرد، ناگهان در فرودگاه شیراز فرود آمد؛ به علت نقص فنی.

از ساعت ۱۴:۱۵ دقیقه تا ساعتی قبل مسافران در فرودگاه شیراز منتظر بودند. آنها با مسوولان ایران ایر هم بحث و جدل می کنند. دلیل علاوه بر تاخیر و هواپیمای خراب، چیز دیگری هم هست؛ مسوولان ایران ایر در فرودگاه شیراز به آنها گفته اند به تهران برمی گردند و پس از آن می توانند پول بلیت هایشان را از آژانس ها پس بگیرند. همین موجب اعتراض گسترده شده است.

البته تعدادی از مسافران عطای ادامه سفر با هواپیما را به لقایش بخشیده اند و گویا قصد کرده اند خودشان ادامه مسیر بدهند و به بندرعباس بروند. نکته اینکه یکی از مسافران هواپیما، بیماری است که روی برانکارد قصد داشته از تهران به بندرعباس برود. او تازه دوره نقاهت را سپری کرده است، اما گویا حال او مساعد نیست؛ چون آمبولانس برای او به فرودگاه امده است.
منبع/خبرآنلاین
 
۱۳۹۱-۱۲-۰۷ ۱۸:۵۹:۲۳
این فوکر 100 ها از ایران 140 هم بهتر هستند؟؟؟ (1157343) (alef-10)
 
United States
۱۳۹۱-۱۲-۰۷ ۱۹:۱۷:۳۶
اعصاب خرد کن است. مردم چه چاره کنند؟ فاصله بندرعباس تا تهران زیاد است و اتوبوس آدم را خسته می کند. (1157385) (alef-10)
 
ایمان
United States
۱۳۹۱-۱۲-۰۷ ۱۹:۳۵:۰۰
متأسفانه خطوط هواپیمایی گردن بسیار کلفتی دارند و هیچ کس حقی در برابر آنها ندارد! باز لاأقل نظارت مناسبی بر قطار و اتوبوس به نسبت هواپیما میشود.
در مشتری مداری، هیچ معیاری ندارند!
اگر من با هواپیما سفر میکنم (با این هزینه گران بلیط) فقط قصدم زود و راحت رسیدن است. اگر نه با قطار یا اتوبوس میرفتم سفر. حال وقتی پرواز هواپیما کلللللللللللییییییییییییییی تأخیر دارد، آیا نباید شرکت هواپیمایی به مسافران جریمه یا غرامت پرداخت کند؟ ممکن است کسی از کار و زندگی واماند! (1157421) (alef-10)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۰۷ ۱۹:۳۵:۳۵
چرا اعتراض ! همینکه سالم هستین و به لقا الله نپیوستین برین خدارو شکر کنین !!! (1157424) (alef-10)
 
سعید
۱۳۹۱-۱۲-۰۷ ۱۹:۴۳:۴۲
به خدا نشانه پیشرفت فرستادن آدم به فضا نیست!
نشانه پیشرفت ایجاد رفاه برای جامعه است! (1157437) (alef-10)
 
میثم
۱۳۹۱-۱۲-۰۷ ۱۹:۵۷:۵۳
این چه تیتریه زدین ... ترسیدیم بخدا... گفتیم سقوط کرده .. دلم ریخت (1157458) (alef-10)
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته