نظر منتشر شده
۳۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 509052
روحانی با اشاره به تنش‌های اخیر میان آمریکا و کره شمالی:
تهدید کشورهایی که به سلاح اتمی دست یافته‌اند، بازی بسیار خطرناکی برای کل جهان است/ مشکلات باید با مذاکره و گفتگو حل شود
بخش خبری الف،‌ ۱۵ شهریور ۹۶
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۴
رییس‌ جمهور در جلسه هیات دولت با استناد به تازه ترین بررسی‌های مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی سه ماهه اول امسال در مقایسه با سال گذشته را بدون احتساب نفت، 7 درصد عنوان کرد و اظهارداشت:در بخش مسکن و ساختمان نیز در همین برهه زمانی شاهد رشد مثبت 7.1 درصدی می‌باشیم و آمار رشد سرمایه‌گذاری نیز به 7.1 درصد افزایش یافته که این آمار نویدبخش سالی پربار و پربرکت برای ملت ایران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه و در نشست هیأت دولت، با اشاره به آمار خوشحال‌کننده مرکز آمار ایران در حوزه اقتصادی، گفت: براساس این آمار، رقم رشد اقتصادی 7 درصد بدون احتساب نفت برای 3 ماهه اول امسال در مقایسه با 3 ماهه پارسال، نشان می‌دهد که مردم و دولت ایران در مسیر رشد و توسعه در حال حرکت هستند.

رییس جمهور اضافه کرد: اگر چه پارسال هم از رشد اقتصادی بالایی با احتساب نفت برخوردار بودیم، اما رشد اقتصادی امسال چنانچه با همین روند 3 ماهه ادامه یابد، انتظار می‌رود که در پایان سال شاهد رشد، 6 یا 7 درصدی باشیم.

دکتر روحانی خاطر نشان کرد: براساس گزارش مرکز آمار در بخش ساختمان و مسکن نیز شاهد رشد مثبت هستیم و در 3 ماهه اول امسال رشد بخش ساختمان به 7.1 درصد رسیده است و این آمار باعث خوشحالی مردم  و سرمایه‌گذاران بخش مسکن است.

رییس جمهور اضافه کرد: سرمایه ثابت ناخالص در سال‌های گذشته همواره منفی بوده و در سال 91، تا منفی 27 درصد هم رسید و فقط در سال 93 مثبت شد و مجدداً منفی گردید، اما براساس گزارش مرکز آمار، رشد سرمایه‌گذاری مثبت 7.1 شده است و این به مفهوم اعتماد جامعه به آینده است، چرا که آینده را روشن دیده و شروع به سرمایه‌گذاری کرده اند.

دکتر روحانی گفت: نرخ رشد اقتصادی کشورمان در سال گذشته در دنیا کم‌نظیر و چه بسا بی‌نظیر بود و امیدواریم امسال رشد اقتصادی‌مان هم در منطقه و هم در سطح جهان قابل توجه باشد و بتوانیم در سایه رشد اقتصادی پایدار ایجاد شده، برای جوانان اشتغال ایجاد کنیم.

رییس جمهور در ادامه سخنان خود دستگاه‌های مختلف کشور را به برنامه‌ریزی‌های لازم برای مسافرت‌های ایمن مردم در اواخر تابستان و نیمه دوم شهریورماه فرا خواند.

دکتر روحانی در بخش دیگری از سخنان خود عید سعید غدیرخم را از اعیاد بزرگ مذهبی و دینی دانست و اظهار داشت: عید غدیر خم به قدری اهمیت داشت که خداوند با لحن خاصی با پیامبر خویش در این زمینه صحبت می‌کند که «بلغ ما انزل الیک» و از این لحن مشخص است که قبلاً توسط وحی پیام غدیر برای پیامبر تشریح شده بود و پیامبر اسلام مأمور بود که آن را ابلاغ نماید.

رییس جمهور تصریح کرد: موضوع غدیر خم به ما نشان می‌دهد که خداوند خواسته است که در کنار قرآن و پیامبر عزیز اسلام(ص) مشعل فروزان دیگری پیش روی بشریت و مسلمانان وجود داشته باشد. اینکه در کنار کتاب خداوند که حقایق را برای مردم بیان می‌نماید افرادی هم لازم است که وجود داشته باشند تا قرآن و جزئیات وحی را برای مردم بیان کنند.

دکتر روحانی تأکید کرد: پیام غدیر مشعل جدیدی برای هدایت بشریت و مسلمانان بعد از وفات پیامبر اسلام(ص) محسوب می‌شود و در این بخش که پیامبر مشعل هدایتی پیش روی انسان‌ها گذاشته است، اختلافی بین شیعه و سنی وجود ندارد. اینکه امیرالمؤمنین علی(ع) دارای جایگاه بلند و والایی است  و در واقعه غدیر این جایگاه هر چه بهتر برای مردم تبیین شد، هیچ‌کس در این جایگاه و مقام هدایتگری امیرالمؤمنین(ع) تردیدی ندارد و آیات و روایاتی که در شأن امام علی(ع) وجود دارد مورد اتفاق نظر شیعه و سنی می‌باشد.

رییس جمهور با تأکید بر اینکه اساس واقعه غدیر مورد اتفاق همه مسلمانان است، گفت: این واقعه در منابع شیعه و سنی نقل شده است و صرفاً ویژه شیعه نیست و علامه امینی هم واقعه غدیر را بیشتر از منابع اهل تسنن نقل کرده است.

دکتر روحانی با بیان اینکه واقعه غدیر باید به عنوان مسیر هدایت قرار بگیرد، افزود: امیر المؤمنین(ع) و فرزندان آن حضرت مشعل هدایت بشریت و مسلمانان و نیز مایه وحدت شیعه و سنی می‌باشند.

رییس جمهور با تأکید بر اینکه امروز نیازمند وحدت و همبستگی هستیم، گفت: اگر چه ممکن است از لحاظ نگرش، بعضاً اختلاف نظرهایی وجود داشته باشد، اما در اصل قرآن و سیره پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) و قیامت، اتفاق نظر داریم و اینکه باید به مظلومین جهان کمک کنیم، موضوعی نیست که بین شیعه و سنی اختلاف وجود داشته باشد.

دکتر روحانی خاطر نشان کرد: در عراق وقتی شیعه و سنی در کنار هم قرار می‌گیرند می‌توانند تلعفر را آزاد کنند و در سوریه زمانی که کنار هم قرار می‌گیرند حلب آزاد می‌شود و حصر دیرالزور می‌شکند و با این اتحاد است که در لبنان ارتفاعات مرزی عرسال آزاد می‌شود.

رییس جمهور افزود: جایی که شیعه و سنی در موضوع فلسطین کنار هم قرار می‌گیرند، شاهد پیروزی در مقابل رژیم صهیونیستی هستیم  و زمانی که مقاومت لبنان در کنار حماس و شیعه و سنی کنار یکدیگر قرار می‌گیرند، هم غزه پیروز شد و هم مقاومت لبنان به پیروزی دست یافت.

دکتر روحانی با اشاره به مشکلات موجود در دنیای اسلام و لزوم حل و فصل آن از طریق مذاکره و گفتگو، اظهار داشت: امروز یمن برای حل مشکلات خود، نیازمند وحدت است و ایجاد جدایی بین گروه ها و اقوام یمنی و بمباران این کشور کار ناصحیحی است. باید همه گروه‌ها را به وحدت دعوت کنیم تا خودشان برای آینده کشور خود تصمیم بگیرند.

وی با تأکید بر اینکه ثبات و امنیت در منطقه و جهان اسلام، نیازمند اتحاد است، گفت: چرا باید کشورهای همسایه جنوبی مدام از غرب، تسلیحات نظامی خریداری ‌کنند و مسابقات تسلیحاتی در منطقه راه بیندازند در حالی که قطعاً این سلاح‌ها برای مبارزه با دشمن اصلی یعنی رژیم صهیونیستی نیست.

رییس جمهور با تأکید بر اینکه در مناسبات دنیای امروز باید عنصر تهدید حذف گردد، تصریح کرد:  امروز کره شمالی، بخاطر موجودیت خود و در برابر تهدید مسیر کنونی را انتخاب کرده است. واشنگتن مرتباً کره شمالی را تهدید می‌کند و این کشور هم در مقابل بمب‌های جدیدی را آزمایش می‌نماید.

دکتر روحانی گفت: تهدید کشورهایی که به سلاح اتمی دست یافته‌اند، بازی بسیار خطرناکی برای کل جهان است؛ لذا معتقدیم در این عرصه حل و فصل مشکلات باید با مذاکره و گفتگو باشد.

رییس جمهور با بیان اینکه امنیت شبه جزیره کره و کل قاره آسیا و منطقه برای ایران حائز اهمیت است، به کشتار مسلمانان میانمار اشاره کرد و اظهار داشت: در میانمار مردم مسلمان دچار مضیقه شده و صدها هزار نفر آواره و تعداد بسیاری کشته شدند به نحوی که جنازه برخی سوزانده و خانه بسیاری از مردم نیز آتش زده شده است.

دکتر روحانی با تأکید بر اینکه تفاوتی بین مردم میانمار و سایر مسلمانان جهان وجود ندارد، اظهار داشت: ما به عنوان یک کشور مسلمان و انقلابی در برابر مظلومین عالم حتی اگر مسلمان هم نباشند، احساس وظیفه و کمک‌رسانی می‌کنیم و دولت میانمار را دعوت می‌کنیم، جلوی جنایات وحشیانه علیه مسلمانان را بگیرد و از کشورهای همسایه و مسلمان می‌خواهیم که در این زمینه به مردم آواره میانمار کمک کنند و از سازمان ملل نیز می‌خواهیم که وظیفه و مسئولیت خود را در این زمینه انجام دهد و در دنیای اسلام نیز بایستی از لحاظ سیاسی و انسانی به مردم میانمار کمک کنند و در این راستا جمهوری اسلامی ایران و مشخصاً هلال احمر آماده است تا در زمینه اسکان و رسیدگی به مردم آسیب‌دیده کمک‌های لازم را مبذول دارد.

رییس جمهور توسل به نسل‌کشی در دنیای امروز را غیرقابل قبول دانست و گفت: رژیم صهیونیستی به عنوان یک رژیم آپارتاید، با کشتار مردم فلسطین به دنبال پاک‌سازی نژادی است و زمانی در بوسنی و هرزگوین نیز این شیوه جریان داشت، امروز همه باید علیه اینگونه اقدامات و نسل‌،کشی‌ها، مواضعی یکسان و قاطعی اتخاذ کنیم تا بتوانیم به مظلومین جهان و مردم میانمار کمک کنیم.

تاکید دولت بر یکپارچگی کارت های هوشمند

هیات وزیران در ادامه این جلسه ضمن تاکید بر لزوم یکپارچگی کارت های هوشمند با محوریت کارت ملی و پرهیز از صدور کارت های متعدد هوشمند ، به وزارت کشور ماموریت داد تا نسبت به هماهنگی دستگاه های اجرایی در این خصوص اقدام نماید.

تعیین روسای کمیسیون های اقتصادی ایران با ترکیه و آذربایجان

با تصویب هیات وزیران ، روسای کمیسیون های مشترک اقتصادی ایران با ترکیه و آذربایجان تعیین شدند.

بر این اساس ، ریاست کمیسیون های مشترک اقتصادی ایران با کشورهای ترکیه و آذربایجان به ترتیب به وزیر صنعت ، معدن و تجارت و امور اقتصادی و دارایی محول شد.

در ادامه جلسه، تعدادی از پیشنهادهای دستگاههای اجرایی پس از بحث و بررسی ، به تصویب هیات وزیران رسید.
 
کلمات کلیدی : کره شمالی+ترامپ+حمله نظامی+گوام+آزمایش هسته ای+موشک هسته ای
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۹:۱۹:۵۰
نقض مکرر برجام از سوی آمریکا و عدم پاسخ صریح وزارت امور خارجه و رئیس جمهورمان به بدعهدی‌ها، موجب شد تا از «مکمل برجام» توسط غربی‌ها رونمایی شود اما دولت چرا تا به این لحظه مواضعی اتخاذ نکرده‌ که توطئه برجام 2 در نطفه خفه شود؟ چرا به حرف‌های شعاری آن هم در فضای توییتر بسنده می‌کنند؟ (4548827) (alef-2)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۲۲:۵۴:۴۶
رئیس‌جمهور روسیه به محض تحریم از سوی آمریکا، کارکنان سفارت آمریکا را اخراج کرد. کره‌شمالی یکه‌ و تنها انواع موشک‌های خود را آزمایش کرد و هیچ توجهی به هارت و پورت آمریکا نکرد. ای کاش مسئولان ما نیز چنین رفتاری در برابر شیطان بزرگ از خود نشان می‌دادند. (4549116) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۲۲:۵۵:۵۷
به دولتمردان و نمایندگان ملت عرض می‌کنم کره‌شمالی داستان و سریال برجام ما را مایه عبرت قرار داده و با قدرت و اقتدار در برابر باج‌خواهی شیطان بزرگ ایستاده است. مشی آنها شجاعت و نترسی از هارت و پورت شیطان بزرگ است که این مشی را اسلام مهر تأیید می‌زند. خوب است ما که مدعی شیعه حضرت امیرالمؤمنین علی(ع) هستیم این خط را از مولا بیاموزیم و در برابر باج‌خواهی‌های شیاطین کوچک و بزرگ با اقتدار وارد شویم والا باید سریال‌های برجام‌ها را یکی پس از دیگری تا محو هویت دینی و اسلامی طی کنیم. (4549118) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۲۲:۵۶:۲۷
بنده معتقدم آقای رئیس‌جمهور به این وعده خود که گفته در پایان دولت دوازدهم فقر را ریشه‌کن خواهد کرد عمل می‌کند ولی به این شکل که با روند فعلی همه افراد ضعیف زیر چرخ دولت ایشان نابود خواهند شد. فقیر که وجود نداشته باشد فقر هم بی‌معنی می‌شود! (4549121) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۲۲:۵۷:۱۹
دولتی که فکر می‌کند نرخ تورم را کاهش داده و سود بانکی سپرده‌گذاران و نه تسهیلات خودش را به یکباره پایین می‌آورد، یارانه ما را قطع می‌کند و 9 درصد ارزش افزوده می‌گیرد، طلب چندین ساله‌ ما را پرداخت نمی‌کند، اجاره دستگاه دولتی را سیصد درصد اضافه می‌کند و... به فکر این نیست که چه ضربه‌ای به روند زندگی ما بازنشستگان زده است. (4549123) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۹:۲۰:۱۲
چگونه امکان دارد از ابتدای روزهای پسابرجام آمریکا چندین بار نقض برجام کند اما متن توافق به گونه‌ای باشد که اعتراض عملی ما به بدعهدی آمریکا به مجازات خودمان منتهی شود؟ (4548828) (alef-2)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۹:۲۱:۱۲
نه‌تنها نباید از تحریم‌ها ترسید بلکه اگر مسئولان کشور قوی و مدیر باشند باید کشور را برای شرایط سخت‌تر نیز آماده نگه دارند. با عملی شدن اقتصاد مقاومتی خیلی راحت می‌شود دشمنان را عقب راند و سر جایشان نشاند. مشروط به اینکه همه از مسئولین گرفته تا مردم معتقدانه و انقلابی عمل کنیم. (4548830) (alef-2)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۹:۲۱:۳۵
گاهی وقت‌ها به خودم می‌گویم نکند آقای رئیس‌جمهور و اطرافیان ایشان به دلیل نوع زندگی خود واقعا از بی‌نتیجه بودن برجام برای کشور بی‌اطلاع هستند که دست از سر برجام برنمی‌دارند! (4548831) (alef-2)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۰۸:۰۸:۱۳
نخیر برجام پله اول وابستگی به یک درصد پولدار جهان به پایتختی امریکاست اگر پله اول خراب شود چگونه جریان غربگرا به پله های بعدی برود (4549423) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۹:۲۶:۱۴
فراموش نمی‌کنیم روزی را که آقای رئیس‌جمهور مدال افتخار بر سینه آقای ظریف وزیر خارجه کشورمان و آقای صالحی صاحب قسم‌های جلاله چسباند و آنان را قهرمان‌های عرصه سیاسی جهانی معرفی کرد اما امروز بعد از گذشت اندک مدتی معلوم شده کلاه گشادی به واسطه برجام بر سر کشور رفته و خسارت سنگینی تحمیل شده است. (4548839) (alef-2)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۰۷:۰۶:۱۶
میشه دقیقا بفرمائید کدام کلاه گشاد؟!!
واقعا من یک شهروند عادی هستم و خیلی از دوستان راجع به همین کلاه گشاد میگویند و دوست دارم بدانم چه کلاهی سر ما رفته؟
یعنی مثلا من قبلا چیزی داشته ام که الان ندارم و خودم هم خبر ندارم؟!
داستان آن خسارت سنگین هم را اگر میشود بازگو کنید (4549381) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۹:۲۶:۴۶
دولت تکلیف ما ملت را با برجام روشن کند اگر برجام به نفع ملت است پس چرا مواهب و آثار آن را در زندگی روزمره احساس نمی‌کنیم و اگر به نفع دشمنان تمام شده چرا شجاعت اعتراف به اشتباه خود را ندارند. (4548841) (alef-2)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۰۷:۰۹:۲۲
جنگ مستقیم با سه کشور نمیگذارد تا مردم متوجه شوند
ما در جنگ هستیم ولی خیلی ها خبر ندارند (4549384) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۹:۲۸:۰۸
این «مواهب برجام» که آقای رئیس‌جمهور از آن سخن می‌گوید یعنی چه؟ پس چرا مردم این مواهب را سر سفره خود درک و حس نمی‌کنند؟ (4548843) (alef-2)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۰۰:۰۷:۲۰
آقایون و آقازاده ها دارند ازش استفاده می کنند و این کافیه . (4549203) (alef-3)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۰۷:۰۸:۰۳
کشور با برجام و بی برجام یک تفاوت دارد
با برجام از اینی که هست با شیب ملایم وضعمان بدتر میشود
بدون برجام با شیب غیر ملایم و ساعتی وضعمان بدتر میشود
حالا خود دانید
هیچ شخص دیگری هم وجود ندارد که در این کشور رئیس جمهور بشود و بتواند غیر از دو راه حل فوق را انتخاب کند کلا از توان همه خارج است (4549382) (alef-13)
 
Moldova, Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۰۷:۲۸:۰۰
مواهبش این است دوست عزیز که اگر برجام نبود احتمالا الان شما دلار رو 10 هزار تومن میخریدی و نان شب هم نداشتی! البته اگر آقا زاده نیستی یا هنرپیشه و خوانندهیا فوتبالیست (4549397) (alef-3)
 
میلاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۱۴:۲۰:۱۷
من میگم 100 هزار
چون کنتور نداره هر چی میتونی بگی.
شما ظاهرا خبر نداری کشور هایی مثل چین به امریکا پشت پرده فشار میاوردن که بیشتر از این نمی تونن از منافعشون کوتاه بیان.
شما و دوستانت برای توجیح کارایی که انجام دادین و نتیجه هم نگرفتین به مردم سراب نشون ندین. (4549751) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۹:۳۲:۱۹
دولت آمار
یارانه قطع.ارز دولتی قطع و..... (4548854) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۹:۴۱:۵۰
آقای روحانی به جای محکوم کردن کره شمالی که بمب هیدروژنی امتحان کرده می گوید باید مزاکره کرد. مذاکره بر سر چه ؟ (4548869) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۲۰:۰۰:۲۴
اگر واقعا به این حرف اعتقاد دارید پس منطقی این هست که خود شما هم دنبال بدست آوردنش باشيد، پس شما چرا سیمان ريختيدتوش?! (4548890) (alef-3)
 
سین
Sweden
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۲۰:۴۴:۰۱
شما از برجام خودت مراقبت کنی و حق ات رو بگیری بهتره تا نسخه برای بقیه بپیچی! (4548941) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۲۱:۳۳:۰۷
رئیس‌جمهور گفته : هر کارمندی که با حقوق فعلی خود نمی‌تواند کار کند، برود. این ادبیات نامناسب روحانی ، آدم را یاد رییس دولت مهرورزی می اندازد. (4549005) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۲۱:۳۷:۵۲
القای موفقیت دولت در برجام ازسوی دولتمردان و نشریات زنجیره‌ای حامی دولت به جایی نخواهد رسید، چراکه مردم در سر سفره زندگی خود چیزی از این موفقیت ادعایی احساس نمی‌کنند و اگر این احساس وجود داشت نیازی به القای موفقیت دولت نبود. (4549013) (alef-13)
 
شنطیا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۲۱:۳۹:۱۰
مثل ما که مشکلاتمون با مذاکره حل شد (4549017) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۲۱:۵۰:۵۱
الان کره شمالی بیمه عمرش را خریده و حتی یکدونه فشنگ طرف کشورش شلیک نخواهد شد. (4549035) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۰۰:۰۴:۴۶
حسن روحانی: تهدید کشورهایی که به سلاح اتمی دست یافته‌اند، بازی بسیار خطرناکی برای کل جهان است/ مشکلات باید با مذاکره و گفتگو حل شود.

بنده: شما که مدعی هستید بلدید مذاکره کنید خوب، مذاکره و حل کنید. بفرمایید این گوی و این میدان. (4549197) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۰۰:۱۱:۰۳
دکتر روحانی با اشاره به مشکلات موجود در دنیای اسلام و لزوم حل و فصل آن از طریق مذاکره و گفتگو، اظهار داشت: امروز یمن برای حل مشکلات خود، نیازمند وحدت است و ایجاد جدایی بین گروه ها و اقوام یمنی و بمباران این کشور کار ناصحیحی است. باید همه گروه‌ها را به وحدت دعوت کنیم تا خودشان برای آینده کشور خود تصمیم بگیرند.

جناب روحانی یادتان هست در تبلیغات انتخابات برای بیرون راندن کاندیدای جناح مقابل تان چه سخنانی بر زبان تان جاری کردید؟ آیا کاندیدای جناح مقابل شما مسلمان نبود که اینگونه به او تاختید؟ حالا با چه رویی حرف از وحدت جهان اسلام می زنید؟؟ دم خروس را قبول کنیم یا قسم حضرتعالی را؟؟ آی شما مصداق منافق نیستید؟؟ (4549212) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۰۲:۲۰:۵۵
دولت ۵ و ۶ شعار سازندگی ، دولت ۷ و ۸ شعار گفتگوی تمدنها ، دولت ۹ و ۱۰ شعار نوکری مردم ، دولت ۱۱ و ۱۲ شعار مذاکره و گفتگو در سیاست خارجی ، حالا مردم خودشان قضاوت کنند که در طی نزدیک به سی سال گذشته این شعارها چه تغییری در زندگی مردم ایران گذاشته است . (4549321) (alef-13)
 
Moldova, Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۰۷:۲۷:۰۱
جناب روحانی که رای جوانان را گرفته اید و حالا انگار نه انگار! بهتر است اول فکری راجع به مسائل پیش پا افتاده ابتدایی مانند حضور بانوان در ورزشگاه ها بکنید بقیه چیزها پیشکش! (4549395) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۱۰:۴۷:۵۶
کره شمالی تا سال 2009 با غرب برسر مسائل هسته ای مذاکره کرده ومتعهد شد در مقابل امتیازاتی که غرب به انها می دهد 80% از صنعت هسته ای خود را از بین ببرد .وقتی غرب به تعهد خود عمل نکرد کره شمالی با تمام قدرت صنعت هسته ای را گسترش داد وامروز شاهد ان هستیم که غرب از رویاروی با کره شمال عاجز مانده است.اگر مسئولین ومردم پشتیبان تیم مذاکره کننده قبلی بوده اندو از تحریم ها نمی ترسیدم واز همه مهمتر گوش به فرمان رهبر بودیم الا ن امریکا جرات نداشت هر روز به بهانه ای ما را تحریم کند (4549561) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.