توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459751
رحمانی فضلی: مردم از لیبرالها خسته‌اند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۳
وزیر کشور گفت: دشمن همواره سعی کرده است در حوزه سیاست داخلی ایران اخلال ایجاد کند اما ایران تقریبا هر سال یک انتخابات برگزار کرده و مجریان آن هم مردم بوده اند.

به گزارش مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی امروز  پنج شنبه در مسجد جامع شهر پاوه اظهار داشت: ما باید قدر دان امام و رهبری و مردم باشیم که این وحدت و همدلی را نهادینه کردند و مردم جهان امروز به این الگوی مناسب نیاز دارند.

وی ادامه داد: مردم جهان تا امروز همه مکاتب دنیایی و مادی و ایسمهای مختلف را تجربه کردند و امروز هم که نیمی از دنیا در اختیار لیبرال سرمایه داری است انسان را به سمت جهانبینی مادی سوق می دهند. اوج خواست این جهانبینی مادیات است که نتایج آن جنگهای خانمان سوز است. دنیا را با این الگو اداره کردند.

وزیر کشور با اشاره به اینکه ملتها از لیبرالیسم خسته هستند گفت: در این حکومت ها نا آزادی و حقوق بشر است و نه حتی توانسته اند از نظر مادی مردم را راضی کنند. فطرت انسان خداجوست و عقل انسان هم در راستای همین فطرت حرکت می کند.

وی افزود: انسان طالب آموزه های دینی است که خداوند همه راه های تعالی و زندگی خوب دنیوی و اخروی را در دین اسلام ارائه کرده که اگر ما واقعیت اسلام را درست معرفی کنیم مردم دنیا فوج فوج به آن خواهند گروید. مهربانی و عشق باید جایگزین خشونت و ترور شود.

رحمانی فضلی با اشاره به اینکه ما در موارد محدودی اجازه جهاد و قتال داریم آن هم فقط برای دفاع از دین خدا، گفت: ما باید تلاش کنیم این دین را معرفی کنیم و جمهوری اسلامی اکنون مدعی چنین حکومتی است که بر دلها حکومت کند.

وی با اشاره به شرایط منطقه اظهار داشت: وجود تروریست و داعش در منطقه و همه آنها که از جهالت استفاده کرده مسلمین را در برابر مسلمین قرار داده اند به دنبال انحراف در دین هستند و جمهوری اسلامی همواره در مبارزه با این انحرافات بوده است.

رهبری انقلاب حافظ نظام است
رحمانی فضلی با اشاره به دلایل شکوه و عظمت انقلاب اسلامی در دنیا گفت: علاوه بر حضور مردم، این رهبری حضرت امام (ره) و امروز مقام معظم رهبری بوده که کشور را از جنگ و تحریم و همه بحرانهایی که برای ما به وجود آوردند رهایی داده است و امروز پس از ۳۹ سال همین رسانه هایی که علیه ما کار کردند می گویند که ایران به قدرت بالای پیشرفتهای علمی و موشکی و هسته ای رسیده است.

این مقام ارشد دولتی گفت: همه عقلهای سالم پیش خود حساب می کنند که چطکر شما می گفتید این انقلاب دو ماه دوام نمی آورد اما امروز به بهانه رشدهای آنها به دنبال فشار بر آنها هستید؟

امن ترین کشور منطقه ایران است
وی با اشاره به گذشت ۳۹ سال از انقلاب گفت: امروز همه معترف هستند که ایران امن ترین کشور منطقه است. وزیر خارجه آمریکا مصاحبه کرد که چون در ایران امنیت هست پس حتما ایران حامی داعش است. پوچ تر از این دیگر نیست که جنود الهی و مردم ایران را نمی شناسند وگرنه ما هم کشفیات تروریستها را داریم هم دستگیری آنها را.

رحمانی فضلی افزود: به شکرانه این امنیت ما اعلام کردیم که هر جا مسلمین بخواهند ایران به عنوان مستشار در کنار آنها خواهد بود مثل عراق و سوریه.

تلاش دشمن اخلال در حوزه سیاست داخلی است
رحمانی فضلی گفت: دشمن همواره سعی کرده است در حوزه سیاست داخلی ایران اخلال ایجاد کند اما ایران تقریبا هر سال یک انتخابات برگزار کرده و مجریان آن هم مردم بوده اند و احزاب و گروه ها هم آزادانه و بدون هیچ محدودیتی فعال بوده اند و نشریات هم بدون محدودیت کار کردند.

وی افزود: ما به هیچ بین اقوام مختلف ایرانی اختلاف نداشتیم و من به عنوان وزیر کشور که اطلاعات امنیتی دارم به این موضوع اذعان دارم. این وحدت بی نظیر است.
۱۳۹۶/۰۵/۰۵ ۱۸:۱۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۴ ۱۱:۲۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۲ ۲۳:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۲ ۱۵:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۲۰:۵۳
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۱۲:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۴:۲۹
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۰ ۱۸:۰۳
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۶:۱۱
 
۱۳۹۵/۱۰/۱۰ ۱۱:۵۰
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات ریاست جمهوری ، عبدالرضا رحمانی فضلی،وزارت کشور
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.