نظر منتشر شده
۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 301980
زن و مرد جوان ۷ماه است به خاطر دعوا بر سرجای پارک،به دادگاه می روند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۰
روزنامه ایران نوشت: ساعت ۱۲:۳۰ ظهر یکشنبه ۲۴ اسفند ماه سال گذشته مأموران کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس با یک درگیری در خیابان ایران زمین، روبه‌روی مرکز خرید گلستان مواجه شدند.

زن و مرد جوان که به خاطر جای پارک با هم درگیر شده بودند پس از کشمکش‌های طولانی با سماجت‌های بچگانه حاضر به گذشت نیستند.

مأموران با رسیدن به محل حادثه متوجه درگیری بین رانندگان دو خودرو که زن و مرد جوانی بودند، شدند و پس از بررسی‌های میدانی پی بردند درگیری بر سر جای پارک بوده است. مرد جوان که راننده خودروی شاسی‌بلند بود جای پارک زن جوان را مسدود کرده که با اعتراض این زن روبه‌رو شده است. مأموران پی بردند مرد جوان در این صحنه با ناسزاگویی و حمله به خودروی زن با ضربات لگد به گلگیر عقب سمت راست و قسمت‌های شیشه و در خودرو به آن خسارت زده و بلافاصله از محل متواری شده است.

با ردیابی پلاک خودروی شاسی‌بلند صاحب آن که مرد ۳۵ ساله‌ای به نام فرید است شناسایی شد. زن ۳۹ ساله به نام محدثه نیز خواستار مجازات وی شد.

این درحالی بود که راننده پرادو در کلانتری همه ادعاهای محدثه را دروغ خـــــواند و از وی به خاطر تخریب خودرویش شکایت کرد.
ماجرای درگیری این دو نفر به دادسرای ناحیه ۲ تهران و پیش روی دادیار مهدی صفریان قرار گرفت و عجیب اینکه هرکدام با آوردن شاهدانی خود را تبرئه کردند.

محدثه گفت: با خواهرم برای خرید به مرکز خرید گلستان رفتیم. وقتی خواستم خودرویم را پارک کنم ناگهان پرادو جلوی راهم را مسدود کرد. وقتی اعتراض کردم شروع به ناسزاگویی کرده و به خودرویم خسارت زد و بعد متواری شد. حتی در این مدت که شکایت کردیم این مرد به من پیامک داد که از شکایت خودم صرف‌نظر کنم در صورتی که در اینجا همه چیز را انکار می‌کند و من پیامک‌های ایشان را در گوشی خودم نگه داشته‌ام.

در ادامه فرید گفت: من هیچ توهینی به این زن نکرده‌ام و ایشان در حضور شاهد من که خواهرم بوده شروع به ناسزاگویی به من کردند و به خودرویم آسیب زدند. من حاضرم که اگر این زن شکایت خود را پس بگیرد من نیز از شکایتم چشم‌پوشی کنم. بنابراین گزارش؛ در این پرونده فرید و محدثه حاضر به کوتاه آمدن نیستند و در یک کشمکش بچگانه با گذشت نزدیک به هفت ماه پرونده همچنان باز است.
 
کلمات کلیدی : نزاع خیابانی، دادگاه
 
۱۳۹۴-۰۷-۲۳ ۱۲:۲۶:۳۹
خوب نگاه کنند ببینند خودروی کی آسیب دیده کی فرار کرده بوده و کی به پلیس زنگ زده. معمولا در این موارد اونی که فرار کرده مقصره. البته شهادت دروغین حتی با قسم به قرآن هم در این دادگاه ها دیدم (3262464) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۷-۲۳ ۱۲:۲۹:۰۷
دعواهای پولدارها و مرفهین بی درد (3262468) (alef-11)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۷-۲۳ ۱۲:۳۳:۴۲
متاسفانه چنین مواردی در سطح شهر بسیار اتفاق می افتد که حکایت از تغییر فرهنگ اجتماعی مردم ما دارد. به نطر من میبایست موضوع را جدی دانست و ریشه یابی نمود. شاید بهتر باشد که نهادهای قانونی مقصر را مشخص و او را تنبیه نموده و نتیجه به اطلاع افکار عمومی رسانیده شود. (3262479) (alef-11)
 
ايراني
۱۳۹۴-۰۷-۲۳ ۱۲:۵۱:۴۲
بي كارند ! (3262526) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۷-۲۳ ۱۴:۱۱:۳۴
بی کار نیستند.. منم نسبت به ظلمی که بهم بشه خیلی حساسم و خیلی پیگیر.. شاید دلیلش اینه که خودم هم حساسم که به کسی ظلمی نکنم (3262677) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۷-۲۳ ۱۲:۵۳:۴۲
طبق قانون مجازات اسلامی ارزش قضایی شهادت زن نصف شهادت مرده (3262532) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۷-۲۳ ۱۸:۰۲:۰۹
چه ربطی داره عقل کل؟؟؟؟!!!!!!
1. شاهدِ جفتشون، زنه
2. در اسلام ، در شکایت کردن ، فرقی بین زن بودن و مرد بودن نیست
3. اگر در خصوص چیزی علم نداری حرف نزن و بیخودی دین رو زیر سئوال نبر.... (3263147) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۷-۲۳ ۱۵:۴۸:۲۷
اصلا هم بچه گانه نیست. اگر هر دفعه کسی وسط خیابون صداش رو واسه بقیه میبرد و بالا و ایجاد رعب و وحشت میکرد، مردم ازش شکایت میکردن، اینقدر اینکارا عادی نمیشد که حالا بهش بگین بچگانه! حالا هم خوبه که یه نفر پیدا شده که وقت و انرژی پیگیری همچنین قضیه ای رو تو سیستم قضایی ایران داره! اینطوری هر کدومشون که مقصر باشن [قاعدتا] به نتیجه ش میرسن. (3262904) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۷-۲۳ ۱۷:۴۷:۰۵
امان از پولدارهای بی فرهنگ که وقتی پشت ماشینهای آنچنانی میشینن، ابتدایی ترین اصول رفتار اجتماعی رو هم رعایت نمی کنن!!!! (3263109) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.