توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 431887
معرفی نرم افزار؛
با APUS Booster سرعت تلفن همراهتان را افزایش دهید
بخش دانش و فناوری الف،16 دی95
دغدغه همیشگی کار با اسمارت فون‌ها پر شدن فضای داخلی آنها می باشد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۱
 باشگاه خبرنگاران جوان؛ دغدغه همیشگی کار با اسمارت فون ها پر شدن فضای داخلی گوشی است. مشکلی که حتی با قرار دادن حافظه جانبی بالا نیز پس از مدتی خود را نشان می دهد. در کنار تمامی برنامه های عرضه شده برای حل این معضل، نرم افزار اندرویدی APUS Booster راه خویی برای بهینه سازی حافظه و تقویت سرعت گوشی شماست.

با این برنامه مدیریت خوبی بر روی accessibility (امکان دسترسی)، force stop (توقف اجباری برنامه های پس زمینه)، توقف آن ها از شروع خودکار، در نتیجه توقف برنامه های بیکار، بهینه سازی حافظه و تقویت سرعت گوشی انجام خواهد گرفت.

ویژگی های این برنامه:

    پاک کردن حافظه بدون دسترسی روت

    عدم وارد کردن اطلاعات شخصی در روند کاری

    بستن اجباری برنامه ها و سرویس های پس زمینه

    کارایی آسان و بالا  تنها با لمس یک دکمه


نحوه کار با نرم افزار:

به تنظیمات تلفن همراه تان بروید؛ سپس به قسمت Accessibility رفته و در آنجا مقدار APUS Booster را بر روی ON قرار دهید؛ کار تمام است؛ تنها کافیست عبارت done را انتخاب کنید. با روشن شدن گوشی برخی برنامه ها بصورت خودکار باز خواهند شد، با کمک این برنامه شروع خودکار تمامی برنامه ها متوقف خواهد شد، مگر اینکه آن برنامه در لیست چشم پوشی (ignore list) قرار گرفته تا دستور به توقف اجباری آن داده نشود.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+سرعت تلفن همراه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.