توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507685
یک مشاور دیگر ترامپ استعفا می‌کند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۳
مشاور شخصی رئیس جمهوری آمریکا که نامه وی برای اخراج رئیس سابق اف.بی.آی را به مقر این سازمان برده بود، قصد دارد تا اواخر ماه جاری میلادی از سمتش کناره گیری کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری سی.ان.ان، کیث شیلر، که سابق بر این بادی گارد دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا بود و بعدا رئیس عملیات دفتر کار وی شد یکی از مشاوران ترامپ بود که نامه اخراج جیمز کومی، مدیر سابق اف.بی.آی را به مقر این اداره برد. کومی در آن زمان در لس آنجلس بود.

ترامپ ماه گذشته میلادی شیلر را به دفتر کار "جورج جیجکاس"، مشاور سابق کاخ سفید در امور لجستیکی فرستاد تا به وی اعلام کند هرگز نباید بار دیگر راهپیمایی ضد ترامپ برگزار کند؛ جیجیکاس به خاطر راهپیمایی ۲۲ اوت سال جاری میلادی در فونیکس باعث نارضایتی ترامپ شده بود.

شیلر گفته برای یک شغل با درآمد بهتر قصد دارد تا سمتش را در کاخ سفید کنار بگذارد.

مبلغ دریافتی سالانه شیلر ۱۶۵ هزار دلار است اما سال قبل ۲۹۴ هزار دلار از سازمان ترامپ، کمپین انتخاباتی ترامپ و کمپانی بادی گاردها موسوم به "KS Global Group LLC" حقوق می گرفت.

شیلر به دنبال شغلی بسیار پر درآمدتر از آن سمتی است که در کاخ سفید دارد.

وی که سابق بر این بازرس پلیس نیویورک بود، در سال ۱۹۹۹ به عنوان بادی گارد پاره وقت ترامپ استخدام شد و بعدا برای کار تمام وقت پلیس نیویورک را ترک گفت.
 
کلمات کلیدی : ترامپ + آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.