نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 395482
سرور سایت سرشماری‌ ۹۵ هنگ کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۶
سایت سرشماری ۹۵، در دومین روز سرشماری اینترنتی، همچنان با اخلال مواجه است.

به گزارش تسنیم، سایت سرشماری سال ۹۵، در دومین روز سرشماری اینترنتی، به دلیل عدم پیش بینی صحیح کاربران با اخلال مواجه شده است.

بر اساس این گزارش، این خلل در روند آمارگیری اینترنتی، از روز گذشته یعنی نخستین روز سرشماری آغاز شده و تاکنون ادامه یافته است. مرکز آمار ایران اعلام کرده است، مردم می‌توانند با مراجعه به وبسایت www.sarshomari۹۵.irبه صورت اینترنتی در سرشماری امسال شرکت کنند.

بر اساس اعلام مسئولین مرکز آمار ایران، به هزار نفر از افرادی که به صورت اینترنتی در سرشماری شرکت کنند به قید قرعه جایزه یک میلیون تومانی اهدا می‌شود. همچنین همه شرکت کنندگان از یک گیگا بایت اینرتنت رایگان بهره مند خواهند شد.

بر اساس ضریب نفوذ ۴۰درصدی اینترنت در کشور، حضور مردم در سرشماری اینترنتی می‌تواند تا اندازه زیادی هزینه‌های آمارگیری را کاهش دهد.
 
کلمات کلیدی : سرور سایت+ سرشماری‌ +هنگ
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۴ ۱۱:۰۰:۲۴
همان روز اول هم درست کار نمیکرد...همه چیزمون باید بهم بیاد (3948358) (alef-11)
 
مجید احمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۴ ۱۱:۳۲:۳۸
غیر از این میشد باید تعجب میکردیم!!!! (3948425) (alef-11)
 
شيدا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۴ ۱۱:۴۹:۱۵
از لحظه شروع هم كار نميكرد دقيقا قبل از زمان شروع داشت كنتور مينداخت كه چند روز و ساعت و دقيقه به شروع مونده همچين كه زمانش شد سايت از دسترس خارج شد . (3948452) (alef-11)
 
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۷-۰۴ ۱۴:۱۸:۳۲
اون موقع هم هر کلیک توش 5 دقیقه وقت می‌برد تا واکنش نشون بده . (3948671) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.