نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 388183
ورود دادستانی به حادثه ریزش تونل در جاده چالوس
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۸
شاکرمی خبر داد: در پی حادثه ریزش تونل در جاده چالوس، مسئولان مربوطه تحت تعقیب قضایی قرار می‌گیرند.

به گزارش خبر آنلاین، حاجی رضا شاکرمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز درباره حادثه سقوط صخره در تونل جاده چالوس، گفت: در این اتفاق، صخره‌ای در تونل شماره ۵ جاده چالوس بر روی یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ سقوط کرده و موجب مرگ راننده می‌شود.

وی با تاکید بر حساسیت دستگاه قضایی در زمینه حقوق عامه و شهروندان اضافه کرد: با توجه به سابقه ریزش تونل و جان باختن شهروند دیگری در سال گذشته و همچنین مجروح شدن تعدادی از هموطنان، وارد کردن خسارت به خودروهای عبوری به دلیل ریزش صخره و عدم توجه کافی وزارت راه و شهرسازی به تذکرات کتبی برای ایمن‌سازی تونل، دادستانی به عنوان مدعی‌العموم اعلام جرم کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز اضافه کرد: در همین رابطه مسئولان و مقصران این حوادث و کوتاهی‌های انجام شده تحت تعقیب قضایی قرار خواهند گرفت.
 
کلمات کلیدی : ریزش+تونل+جاده چالوس
 
Romania
۱۳۹۵-۰۶-۱۳ ۲۲:۲۵:۲۵
متاسفانه مدتی است که وزارت راه در حال نصب سرامیک روی دیواره تونلهای جاده هراز و چالوس است که به دلایل زیر غیر کارشناسی و غیر استاندارد است
1/نیاز به تمیز کاری مداوم دارد به دلیل الودگی و گل و لای داخل تونلها
2/ به دلیل سرما و گرمای زیاد داخل تونلها در تابستان و زمستان و خرد شدن سرامیک ها حالت برندگی و تیزی سرامیک باعث ترکیدن لاستیک ها میشود
3/به دلیل زیر سازی غیر استاندارد هنوز نصب نشده تعداد زیادی از سرامیکها از دیوار جدا شده اند
پس بهتر است به استحکام و نور تونلها و استاندارد سازی ان رسیدگی شود تا ظاهر سازی (3918087) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.