نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 200685
مدیرعامل بانک ملت ابقاء شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۳۵
با تصمیم مجمع بانک ملت و رای سهامداران این بانک، علی دیواندری به مدت ۲ سال دیگر در سمت عضو هیئت مدیره و مدیرعامل بانک ملت فعالیت خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، علی دیواندری مدیرعامل بانک ملت حداقل تا ۲ سال دیگر به عنوان مدیرعامل این بانک فعالیت خواهد کرد. طبق رای سهامداران در مجمع عمومی فوق العاده بانک ملت، علی دیواندری به عنوان نماینده ائتلاف بخش خصوصی برای دو سال دیگر به عنوان عضو هیئت مدیره و مدیرعامل انتخاب شده است.

بر این اساس، دیواندری در دوره جدید هم مدیریت عاملی بانک ملت را به عنوان بزرگ ترین بانک خصوصی کشور از لحاظ سرمایه بر عهده خواهد داشت. دیواندری که از سال ۸۴ مدیریت عاملی بانک ملت را بر عهده داشته در دوره مدیریت خود، این بانک را با استفاده از روش های علمی به یکی از بانک های برتر کشور تبدیل کرده است. با ابقای دیواندری در پست مدیریت عاملی بانک ملت، پیش بینی می شود که این بانک در دوره جدید و با اجرای پروژه های جدید، خدمات متنوع تر و متناسب با طبقات مختلف مشتریان به آنها ارائه کند.

در این باره وزارت اقتصاد اعلام کرد: تاکنون هیچ تصمیمی برای تغییر در مدیریت بانک ملت اتخاذ نشده و آقای دیواندری کماکان به فعالیت خود در این بانک ادامه خواهد داد.
 
کلمات کلیدی : بانک ملت
 
م.م. سپهری
۱۳۹۲-۰۷-۱۰ ۲۲:۲۹:۳۰
از این که دکتر دیواندری ابقا شدند بسیار خوشحال کننده و امید بخش است.
- انصافاً سامانه اینترنتی بانک ملت بسیار روان، راحت و ... و دارای مزایای فراوانی نسبت به دیگر بانک هاست.
- بانک ملت در بخش سلامت و درمان سرمایه گذاری و مشارکت جدی کرده و این خود خدمت به تمامی هم وطنان است.
- مدیر عامل بانک و تیم موفق آن دنبال حاشیه و رسانه ای کردن خدمات (وظیفه) خود نبوده اند و صرفاً به کارکرد بانکی موفق خود پرداخته اند.
- تمامی مزیت های فوق را دیگر بانک ها هم می توانند الگو قرار دهند. (1692478) (alef-10)
 
اگاه
۱۳۹۲-۰۷-۱۰ ۲۳:۳۷:۱۸
فاجعه هست ایشان بواسطه بعضی افراد دراین سمته خدا شانس بده (1692655) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۱۰ ۲۳:۵۷:۳۴
اگه بانک ملت خصوصیه به وزارت اقتصاد چه ربطی که ابقا کنه یاخلع (1692700) (alef-10)