توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 430482
دستگیری باند کلاهبرداری از پزشکان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۹
رئیس پلیس آگاهی اصفهان در خصوص قتل محله امین آباد اصفهان گفت: در این قتل همسر مقتول با وی اختلافات خانوادگی داشته که پس از دو روز قتل کشف شده و متهم نیز دستگیر و به قتل اعتراف کرد.

به گزارش مهر، سرهنگ ستار خسروی ظهر یکشنبه در نشست خبری با خبرنگاران با اشار ه به اینکه حاشیه نشینی در نتیجه جاذبه شهرها شکل می‌گیرد، اظهار داشت: این در حالی است که به دلیل ناکارآمدی منزل مسکونی و وضعیت سکونت که در حاشیه شهرها شکل می‌گیرد  شاهد این هستیم که حاشیه نشینی روز به روز رو به افزایش است.

وی با بیان اینکه حاشیه‌های شهری و سکونتگاه‌های غیر رسمی محلی برای وقوع جرم هستند، ابراز داشت: امروزه در سطح استان اصفهان حداکثر ۴۰ درصد مجرمین ما از کانون‌های استان تولید می‌شوند که در این راستا اجرای  طرح‌های پیشگیرانه مورد توجه قرار گرفته است.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان تغییرات در بافت شهرها و جلوگیری از توسعه حاشیه نشینی را از جمله اقدامات شهرداری اصفهان در این زمینه بوده است، افزود: در این راستا راه‌اندازی مراکز فرهنگی و ورزشی تاثیر بسزایی را  دارد.

وی  در ادامه به برخورد با  دلالان خرید و فروش ارز اشاره کرد و افزود: کسانی که به صورت عمده در این زمینته فعالیت می کنند زیر ذربین پلیس هستند و هر گونه فروش و خرید ارز در معابر ممنوع است.

سرهنگ خسروی همچنین به دستگیری باند سه نفره از کلاهبرداران استان اصفهان طی چند روز گذشته اشاره کرد و افزود: این افراد به مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان از تعدادی از پزشکان استان اصفهان کلاهبرداری کرده‌اند.

وی در خصوص قتل محله امین آباد اصفهان نیز بیان داشت: در این قتل همسر مقتول با وی اختلافات خانوادگی جدی داشته که پس از دو روز قتل کشف شده و متهم نیز دستگیر و به قتل اعتراف کرده است.
 
کلمات کلیدی : دستگیری + کلاهبرداری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.