توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 352786
اوباما در به در به دنبال کار می گردد+ تصاویر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۸
در ویدئوی جدیدی که کاخ سفید منتشر کرده، باراک اوباما پس از پایان ریاست جمهوری در به در به دنبال کار می گردد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، کاخ سفید در اقدامی بي سابقه فیلمی را در صفحه ویژه خود در یوتیوب منتشر کرده است که باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا در آن پس از پایان دوره ریاست جمهوری خود به دنبال کار می گردد.

این فیلم که با عنوان "فرمانده کاناپه نشین" منتشر شده، تعجب بسیاری از مخاطبان را برانگیخته و تماشای آن در شبکه های اجتماعی همچنان در حال افزایش است. در این فیلم اوباما، همسرش، جو بایدن (معاون وی) و جان بینر، رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا مانند بازیگران یک فیلم در مقابل دوربین حاضر شده و بخش های مختلف این ویدئو را به نمایش در می آورند.

در این فیلم، ابتدا اوباما در دفتر خود در کاخ سفید و در حالی که نگران است نمایش داده می شود. وی از خود می پرسد تا دو سال دیگر در واشینگتن چه کنم ؟ در صحنه بعد معاون وی جو بایدن در حالی که عینک آفتابی به چشم دارد می گوید: رئیس، به لندن برو.
اوباما پس از پایان ریاست جمهوری، در به در به دنبال کار می گردد+ تصاویر
اوباما در حالی که بر روی کاناپه دراز کشیده، می گوید: نمی توانم هر روز به آنجا بروم. آیا فکر می کنی این امکان پذیر است؟
 
در این فیلم همچنین اوباما به پیشنهاد بایدن به فکر راننده بودن می افتد و به مرکزی برای انجام این کار می رود. هنگامی که نوبت وی برای انجام مصاحبه می رسد مسئول شرکت نام وی را می پرسد و پس از آن که او پاسخ می دهد "باراک حسین اوباما" گمان می کند اوباما شناسنامه ای جعلی به همراه دارد.
اوباما پس از پایان ریاست جمهوری، در به در به دنبال کار می گردد+ تصاویر
اوباما پس از پایان ریاست جمهوری، در به در به دنبال کار می گردد+ تصاویر
همچنین انتشار این ویدیو واکنش بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی را به همراه داشته است.
 
 
کلمات کلیدی : اوباما ، باراک اوباما ، رئیس جمهور آمریکا ، فیلم جدید ، ویدئو ، پایان ریاست جمهوری ، کاخ سفید ، باراک حسین اوباما ، جو بایدن ، جان بینر ، جستجوی کار ، کار ، بین الملل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.