توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 442281
باب کورکر: اقدامات بیشتری علیه ایران در راه است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۸
رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا با بیان این‌که «اقدامات بیشتری علیه ایران در راه است»، مدعی شد: اقدام دولت ترامپ برای تحریم جدید ایران نقض توافق هسته‌ای نیست.

به گزارش ایسنا، سناتور باب کورکر رئیس کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا درگفت‌وگو با شبکه سی‌ان‌بی‌سی، با اشاره به اقدامات اخیر دولت دونالد ترامپ علیه کشورمان گفت که اقدامات رئیس‌جمهور آمریکا علیه ایران موجه است و اقدامات بیشتری نیز در راه است.

وزارت خزانه‌داری آمریکا عصر روز جمعه 13 فرد و 12 شرکت را به اتهام همکاری با ایران در فهرست تحریم‌های واشنگتن علیه تهران قرار داد. این اقدام پس از آن صورت گرفت که ترامپ در واکنش به آزمایش موشکی در ایران گفته بود این اقدامات بی پاسخ نخواهد ماند.

سناتور کورکر همچنین مدعی شد: اقدام آمریکا توافق هسته‌ای را با ایران نقض نمی‌کند.

این سناتور جمهوری‌خواه از ایالت تنسی در ادامه ادعاها خود گفت: اگر ما اقدامی علیه ایران انجام ندهیم و فقط این توافق را اجرا کنیم، آنها از هر فرصتی برای نقض توافق استفاده می‌کنند و در بلندمدت آن‌ها در وضع بسیار متفاوتی قرار می‌گیرند. پس این گام و پیامی مهم است و من فکر می‌کنم که اقدامات بیشتری بر این اساس صورت می گیرد.

وی افزود: من فکر می‌کنم این تازه اول کار است. باید برای تغییر شرایط این توافق در طول زمان تلاش شود. از نظر من دولت ترامپ به‌طور قطع دوباره بر سر توافق هسته‌ای با ایران مذاکره خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، این در حالی است که مقامات ایران بارها نسبت به نقض برنامه جامع اقدام مشترک از سوی واشنگتن و مانع‌تراشی‌های آمریکا در مسیر اجرای این توافق از طرق مختلف هشدار داده و بر لزوم پایبندی تمام طرف‌ها به تعهداتشان در توافق هسته‌ای تاکید کرده‌اند.
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۳:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۱:۴۷
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۱۴:۵۱
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۱۲:۲۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۱۲:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۱۰:۲۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۰۸:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۱ ۱۳:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۱ ۱۰:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۱ ۰۹:۱۴
 
 
کلمات کلیدی : باب کروکر+آمریکا+تحریم ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.