توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 47288
اتهامات جدید حامیان احمدی‌نژاد و موسوی به همدیگر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۸ ساعت ۱۱:۴۳
حامیان دو نامزد اصلی، اتهامات جدیدی را علیه همدیگر مطرح کردند.

اتهام شراکت در قتل و اتهام واگذاری ارزان منزل مسکونی از جمله جدیدترین اتهامات هستند.
 
بنابراین گزارش، کیهان خبر داده است که مهدی خزعلی، پسر آیت الله خزعلی در آخرین مصاحبه خود با صدای آمریکا، حسین شریعتمداری و دکتر احمدی نژاد را قاتل مرحوم دکتر کاظم سامی معرفی کرد.

به گزارش آفتاب، کیهان در شماره روز دوشنبه خود با انتشار این خبر افزوده است: «مهدی خزعلی به رادیو آمریکا گفت دکتر کاظم سامی که در چهارم آذر، روز تولد بنده کشته شد، دادستان وقت آن روز از زبان زن محمد جلیلیان، قاتل دکتر سامی می‌گوید کسی به اسم احمدی نژاد زنگ می‌زند و از ایشان (قاتل) دعوت می‌کند به دفتر آقای حسین شریعتمداری برود و آقای جلیلیان می رود و با بسته‌ای از پول برمی‌گردد و پول‌ها را به زنش می‌دهد و قتل را هم انجام می‌دهد».

از سوی دیگر، به گزارش رجانیوز فروردین ماه سال جاری بود که نامه فاطمه رجبی خطاب به موسوی منتشر شد. در این نامه برخی تناقضات و ابهامات در خصوص عملکرد و مواضع موسوی مورد اشاره قرار گرفته بود. از جمله بحث ساده زیستی و منزل مسکونی میرحسین. رجبی نوشته بود: «موسوی ساده‌زیست است!؟ کدام ساده‌زیستی؟... اگر موسوی در کاخ‌نشین یا شاه‌نشین جماران سکنی ندارد، معنایش ساده‌زیستی است؟ روزی با ماشین، مسافتی را از پشت یک دیوار در منطقه پاستور طی کردم، به من گفته شد این مسافت دیوار خانه مسکونی موسوی است! به عمل کار بر آید به سخن‌دانی نیست.»

این نامه بود که واکنش هتاکانه‌ی ابراهیم نبوی و بعد از آن اطلاعیه موسوی را به دنبال داشت. موسوی خطاب به نبوی نوشت: «اينجانب به عنوان کسي که مخاطب نامه آن خانم محترم بوده‌ام، به جز اطلاع ناصحيحي که در مورد محل منزل مسکوني‌ام به ايشان داده‌اند، مابقي اين نوشته را نظري در ميان نظرات يافتم که يک نامزد انتخابات رياست جمهوري بايد طاقت شنيدنش را داشته باشد.»

اما خانه‌ای که رجبی از آن سخن می گوید، خانه‌ای است که در سال 71 یعنی بعد از نخست وزیری موسوی و در زمان ریاست جمهوری هاشمی رفسنجانی با قیمتی بسیار نازل، یعنی حداقل 70 برابر زیر قیمت، از طرف دولت به او واگذار شد. این خانه در 4 قطعه زمین به مساحت مجموعاً 517 مترمربع احداث شده است. در نامه رسمی محسن طائب، قائم مقام سرپرست نهاد ریاست جمهوری خطاب به دفترخانه اسناد رسمی آمده است: «سلام علیکم. احتراماً با عنایت به اینکه این نهاد در نظر دارد عرصه و اعیانی خانه احداثی در پلاک 2926 اصلی و 3 و 4 فرعی از 2926 اصلی و 3 فرعی از 2927 اصلی واقع در بخش 3 تهران موضوع وکالت نامه شماره 47236 مورخه 11/8/67 را به نام آقای میرحسین موسوی خامنه ای انتقال نماید. خواهشمند است وفق مقررات جاریه نسبت به انتقال اسناد پلاک های فوق الذکر به نام مشارالیه اقدام نمایند. ضمناً برادر محمد نکویی به عنوان نماینده این نهاد اسناد مربوطه را امضاء می نماید.»

آنچه در خصوص این خانه قابل توجه است، قیمت معامله است. در حالی که ارزش مالی خانه حداقل متری 70 هزار تومان بوده است، این خانه متری 1000 تومان به موسوی واگذار شده است. مساحت ساختمان معامله شده 1011 متر مربع بوده است. در واقع مهندس موسوی خانه را با ارزش حداقل یک هفتادم بهای اصلی آن از دولت هاشمی دریافت می کند.

موسوی در حالی این منزل را به ثمن بخس دریافت کرده است که عیار ادعای قانون‌گرایی و اخلاق وی شب گذشته نیز در فحاشی غیابی علیه احمدی‌نژاد روشن شد.

 
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.