توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 296185
کشتی سنگاپوری ربوده شده، در خلیج فارس توقیف شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۵
دادستان عمومی و انقلاب ماهشهر از کشف و توقیف کشتی ربوده شده «اوشن فلورایت» در آب‌های خلیج فارس و دستگیری هفت دزد دریایی این کشتی خبر داد.

به گزارش تسنیم، علیرضا آقاجری اظهار داشت: کشتی ربوده شده اوشن فلورایت که از بندر فاو کشور عراق به سمت کویت در حال تردد بود توقیف و هفت نفر از متهمان پرونده ربایش این کشتی دستگیر و با قرار وثیقه روانه زندان شدند.

وی افزود: این کشتی در مالکیت کشور سنگاپور و تحت اجاره کشور عراق بود که در مسیر تردد به سمت کشور کویت، توسط دزدان دریایی ربوده و کلیه خدمه آن به آب انداخته شده بودند. دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندر ماهشهر ادامه داد: خدمه این کشتی توسط گارد ساحلی کویت نجات پیدا کردند که پس از گزارش به اداره بنادر و دریانوردی جمهوری اسلامی ایران، کشتی مذکور توسط نیروی دریایی منطقه سوم سپاه امام حسین (ع) در منطقه خور موسی کشف و توقیف شد.

آقاجری خاطرنشان کرد: هفت متهم این پرونده دستگیر و با قرارهای تأمین کیفری به زندان فرستاده شدند.

وی در پایان متذکر شد: با تلاش دستگاه قضایی کشتی صحیح و سالم به کشور عراق تحویل و پرونده نیز با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری شهرستان بندر ماهشهر ارسال شده است.
 
کلمات کلیدی : سنگاپور، دزد دریایی، خلیج فارس، توقیف
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.