توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 293683
صالحی: به نتیجه بررسی برجام در مجلس، بسیار امیدوارم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۸
مهر نوشت: رئیس سازمان انرژی اتمی درخصوص بررسی برجام در کمیسیون ویژه در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم نتیجه این بررسی در جهت منافع و مصالح کشور باشد، لذا من به نتیجه بررسی‌های مجلس بسیار امیدوارم.

علی‌اکبر صالحی با اشاره به وظیفه اعضای تیم مذاکره‌کننده بر اساس توصیه مقام معظم رهبری در خصوص پاسخ به ابهامات مذاکرات، تصریح کرد: موظفیم اقدامات خود را تشریح کنیم و نقدهای سازنده، منصفانه و عادلانه را بپذیریم و در صورت داشتن قابلیت بکارگیری این نقدها، به گونه‌ای از آنها استفاده کنیم.

وی حضور در جلسه کمیسیون ویژه بررسی برجام را مثبت دانست و گفت: دولت و مجلس، برآمده از اراده ملت هستند که قطعا در سال همدلی و همزبانی، همزبان و همدل خواهند بود.

رئیس سازمان انرژی اتمی، با بیان اینکه ملاحظات ما از نوع ملاحظات خانوادگی است، افزود: نمایندگان در مجلس از سر دلسوزی درباره برجام نکاتی را مطرح می‌کنند و ما هم وظیفه داریم تا آنجا که امکان دارد، ابهامات را برطرف کنیم.
کلمات کلیدی : برجام - علی‌اکبر صالحی -
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.