توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 463080
تشکیلات خودگردان ۴۰۰ فلسطینی را بازداشت کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۷
روزنامه صهیونیستی هاآرتص اعلام کرد: تشکیلات خودگردان طی حدود یک‌ سال و به دستور "اسراییل" ۴۰۰ فلسطینی را دستگیر کرده است.
به گزارش العالم، به نوشته روزنامه صهیونیستی هاآرتص، فعالیت این افراد در شبکه‌های اجتماعی توسط تل‌آویو کنترل می‌شده است. این روزنامه خاطرنشان کرد که تعداد فلسطینی‌های بازداشت شده به دلیل مطالب و نوشته‌هایشان بر روی شبکه‌های اجتماعی رو به افزایش است و تشکیلات خودگردان طی بیش از یک سال حدود 400 فلسطینی را به درخواست تل آویو بازداشت کرده است.

بر اساس گزارش این روزنامه، شاباک (سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی) و دیگر واحدهای اطلاعاتی این رژیم، اطلاعات فراوانی را از فلسطینی‌های فعال در شبکه‌های اجتماعی دارند و هر زمانی که احساس خطری مبنی بر قصد این افراد برای انجام عملیات شهادت‌طلبانه در آینده داشته باشند، دستور بازداشت آنها را می‌دهند.

به نوشته این نشریه صهیونیستی، نیروهای امنیتی این رژیم طی سال گذشته 2200 فلسطینی را که امکان می‌داد در آینده دست به عملیات شهادت‌طلبانه بزنند، شناسایی و پس از بررسی‌ها 400 نفر آنها را بازداشت کرد.

زندانی شدن این تعداد که برخی دیگر از شهروندان فلسطینی نیز به «بازداشت موقت یا اداری» محکوم شده‌اند، در حالی است که هیچ مطلبی از این افراد در شبکه‌هایی اجتماعی وجود ندارد که دال بر قصد آنها برای انجام عملیات شهادت‌طلبانه در آینده باشد.
 
کلمات کلیدی : تشکیلات خودگردان+فلسطین+اسرائیل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.