نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 174784
انتصاب بقایی به سمت دیپلماتیک تکذیب شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۱ ساعت ۲۰:۴۵
روابط عمومی معاونت اجرایی ریاست جمهوری با صدور اطلاعیه ای نسبت به خبر انتصاب حمید بقایی به یک سمت دیپلماتیک و سفر وی به خارج از کشور واکنش نشان داد و این موضوع را تکذیب کرد.

به گزارش  از پایگاه اطلاع رسانی دولت، روابط عمومی معاونت اجرایی ریاست جمهوری با صدور اطلاعیه ای نسبت به شایعه انتصاب حمید بقایی به یک سمت دیپلماتیک و ماموریت خارج از کشور وی واکنش نشان داد و رسما این موضوع را تکذیب کرد.

متن این تکذیبیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به مصاحبه وزیر اسبق کار با یک هفته نامه تخصصی اقتصادی و انتساب نقل و قول و مطالب تحریف شده و ساختگی در آن به عالی‌ترین مقام اجرایی کشور و مجموعه دولت به اطلاع می‌رساند که این مطالب کذب محض بوده و بعضی موارد آن کاملاً وارونه مطرح شده است.

با کمال تاسف روند ناصواب و مخرب انتشار اتهامات جهت دار و مطالب کذب با هدف تخریب دولت خدمتگزار تشدید شده است و کمترین انتظار از دستگاه قضایی این است که از گسترش بداخلاقی ها و انتشار مطالب مغرضانه و دروغین در سطح جامعه جلوگیری نماید.

ناگفته پیداست که افکار عمومی از اینکه شخصی به جای پاسخگویی درباره برخی عملکردهای خویش، با بی‌پروایی ادعاهای کذب و ناروایی را به دیگران نسبت می‌دهد را هرگز نمی پذیرد.

مرکز روابط عمومی دفتر رییس جمهور با تکذیب ادعاهای بی‌اساس و سراسر کذب مطرح شده در این مصاحبه، پیگیری قضایی این موضوع را برای خود محفوظ می‌داند.
کلمات کلیدی : سمت دیپلماتیک بقایی
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۲۱:۲۶:۵۰
برکناری وزیر بهداشت هم تکذیب شده بود وقرار بود تا آخر این دولت وزیر بماند
حنای تکذیب و عدالت طلبی و پاکدستی این دولت از اول رنگی نداشته است. (1069880) (alef-11)
 
Greece
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۲۲:۴۵:۰۵
گیر و گور جدید آقای توکلی , البته بعد از مشاعی ؛ بقاعی است ! آقای توکلی در اسفندماه پروژه گیرو گورت نسبه به کیست !!!!
خدا قوت خود داری به کشور خدمت می کنی !!! از یک طرف به افراد خاص گیر می دی و از طرف دیگر یارانه ما مردم را برایش اشکال ایجاد می کنی و فکر می کنی از مایملک پدری موتلفه بخشش می شود !
البته اینکه بخشی از این پول یارانه باید به جیب دلالان موتلفه ای می رفت و الان احمدی نژاد آنرا خراب کرده و به خود مردم می دهد , درست است ولی ...
ماند ! ما مردم در انتخابات توی دهان شما یاران غارتگران بیت المال موتلفه و کارگزران می زنیم ... (1069994) (alef-11)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۰۱:۱۱:۴۴
دیگر به این تکذیبیه های دولت اعتمادی نیست. به ویژه پس از برکناری وزیر بهداشت که قبل از آن با تاکید تکذیب شده بود. دولت اعتبار سخنانش را نزد ملت ازدست داده است. (1070212) (alef-11)