توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504183
کشف موشک ضدهواپیما از مخفیگاه داعش در لبنان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۱
یک منبع امنیتی در ارتش لبنان از کشف و ضبط موشک های ضدهواپیما از مخفیگاه سلاح در داخل منطقه ای که داعش از آن عقب نشینی کرده است، خبر داد.

به گزارش مهر به نقل از روسیا الیوم، یک منبع امنیتی در ارتش لبنان از کشف و ضبط موشک های ضدهواپیما از مخفیگاه سلاح در داخل منطقه ای که داعش از آن عقب نشینی کرده است خبر داد.

بر اساس این گزارش، در این مخفیگاه اقلام تسلیحاتی دیگری همچون خمپاره، مسلسل‌ های سنگین و متوسط، نارنجک، سلاح‌های ضد تانک، مین‌های ضد نفر و سایر مهمات نیز کشف شده است.

از سوی دیگر خبرگزاری لبنان از دستگیری سرکرده امنیتی گروه تروریستی داعش با نام «باسل عبدالقادر» در منطقه وادی الارانب در عرسال خبر داد.

بنا بر این خبر، عبدالقادر تبعه سوریه و ۲۵ سال دارد و ملقب به «ابو انس السحلی» و «باز عرسال» بوده است.رسانه های لبنانی اعلام کردند که وی مسئول حمله به مرکز الحصن در سال ۲۰۱۴ بوده و در ربودن و کشتن نظامیان لبنانی با همکاری والی گروه تروریستی داعش در الرقه مشارکت داشته است.
 
کلمات کلیدی : موشک ضدهواپیما ، داعش ، لبنان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.