توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 414381
جنبش‌های ضد صهیونیستی در صف معترضین به ترامپ
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۹
وبگاه وابسته به صهیونیست‌های آمریکا از حضور جنبش‌های ضد اسرائیلی در تظاهرات ضد ترامپ رییس جمهور جدید این کشور خبر داد.
گزار فارس، وبگاه «الگماینر» از حضور فعالان ضد اسرائیلی و همکاری با چپ‌های افراطی آمریکا در اعتراض‌های سراسری در این کشور به دنبال پیروزی «دونالد ترامپ» جمهوریخواه خبر داد.

بر این اساس، «ویلیام جیکوبسن» کارشناس سرشناس امور حقوقی آمریکا روز گذشته در این زمینه اظهار داشت: «این اعتراض‌ها مبدل به پیروزی آحاد و جنبش‌های دیگر و جلب توجه و تمرکز آن‌ها بر مواضع ضد اسرائیلی شده است.»

 به نوشته این رسانه، در نیویورک نیز دانشجویان وابسته به جنبش «عدالت برای فلسطین» (NYC-SJP) خواهان حضور اعضای خود برای پیوستن به تظاهرات ضد ترامپ شده‌اند.

 در فیلم ویدیوئی به نمایش درآمده از این جنبش در فیسبوک تظاهر کنندگان شعار‌هایی با مضامین "تنها راه حل انقلاب انتفاضه است" و "ترامپ، اوباما شما انتفاضه را حس خواهید کرد" شنیده شد.

«پت هگست» مجری شبکه خبری فاکس نیوز نیز رو یکشنبه در برنامه‌ای گفت که اعتراض‌های ضد ترامپ که از سوی گروه‌های تحت حمایت «جورج سوروس» شکل گرفتند در پی هرج و مرج دائمی هستند.
 
کلمات کلیدی : ترامپ+انتخابات آمریکا+تظاهرات ضد ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.