توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 389489
نامجو مطلق: نیمه دوم کم آوردیم/ کره حسرت ۲ امتیاز از دست رفته‌اش را می‌خورد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۵
پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران معتقد است که این تیم برابر چین عملکرد خوبی داشته است و تنها در نیمه دوم برابر این تیم به لحاظ بدنی کم آورده است.

مجید نامجو مطلق در گفت‌وگو با ایسنا، درپاسخ به این سوال که نظرش راجع به تساوی ایران و چین چیست، گفت: بازی خوبی را از ایران مشاهده کردیم. در نیمه اول این بازی تیم ایران بر بازی سوار و کنترل بازی هم در دست بازیکنان ما بود. تیم ما موقعیت‌های خوب گلزنی را هم در نیمه اول داشت که از دست داد. تیم چین هم خط دفاعی متزلزلی را داشت ولی نتوانستیم از فرصت‌های ایجاد شده به خوبی استفاده کنیم.

وی افزود: در نیمه دوم معتقدم که تیم ما به لحاظ بدنی کم آورد. دلیل این مسئله هم شاید بازی قبلی و سفر طولانی تیم ملی با هواپیما بود. این مسئله باعث شد تا در نیمه دوم بازی پایاپایی را شاهد باشیم. اگر با قدرت نیمه اول می‌توانستیم در نیمه دوم بازی کنیم، مطمئنا به گل می‌رسیدیم. در کل نتیجه خوبی را به دست آوردیم و گرفتن یک امتیاز از چین در این کشور بد نیست. بازیکنانی مثل شجاعی و امیری در نیمه دوم به لحاظ بدنی تحلیل رفتند.

پیشکسوت فوتبال ایران در پایان و در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به تساوی سوریه و کره چیست، گفت: بهتر از تساوی ما برابر چین، تساوی سوریه و کره برای ما بود. من فکر می‌کنم این دو امتیازی که کره از دست داد در آخرین روزها به ما کمک زیادی می‌کند و باعث شود این تیم حسرت بخورد.
 
کلمات کلیدی : مجید نامجو‌مطلق+تیم ملی فوتبال ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.