توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 481503
چه کسی جای سروش را در پرسپولیس پر می‌کند؟
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۱
در پرسپولیس برانکو که چند بازیکن فانتزی نقشی تعیین کننده دارند سروش رفیعی یکی از طراحان حملات پرسپولیس در مرکز میدان است.

به گزارش خبرآنلاین؛ سروش رفیعی در کنار محسن مسلمان بازیسازی از مرکز میدان را به عهده دارند و با پاس های کلیدی مهاجمان پرسپولیس را در موقعیت گلزنی قرار می‌دهند. اما در صورت ترک پرسپولیس برانکو جای خالی سروش رفیعی را چگونه در ترکیب تیمش پر می کند؟
ساده ترین فرضیه همان ترکیبی است که پرسپولیس در نیم فصل اول لیگ شانزدهم به میدان می رفت. سروش از نیم فصل دوم به پرسپولیس ملحق شد و تغییرات جدید را در ترکیب این تیم رقم زد. بدون سروش دوباره مسلمان در مرکز زمین محور برنامه های هجومی پرسپولیس خواهد شد هر چند مسلمان  در دوران حضور سروش هم بازیساز اصلی پرسپولیس بود و برخلاف تصور حتی خود او حضور سروش رفیعی هرگز باعث نشد خدشه ای به نقش کلیدی مهندس پرسپولیس وارد شود.در صورت خروج سروش رفیعی اگر احمد نوراللهی در پرسپولیس حضور داشت حالا می توانست جای او را در ترکیب پرسپولیس پر کند.
مزیت بازیکنی همچون نوراللهی علاوه بر بازیسازی تمرکز بالا در دفاع است فرمی که سروش در آن خوب نیست. پرسپولیس در حال حاضر روی نیمکت جایگزین مناسبی برای سروش ندارد مگر اینکه در فصل نقل و انتقالات اقدام به جذب بازیکنی جدید در پست رفیعی کند که هیچ هم بعید نیست.
 
 
کلمات کلیدی : سروش رفیعی +باشگاه پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.