توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507801
قدرداني رئيس کميته امداد از مديرعامل بانک صادرات ايران
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۷
پرويز فتاح رئيس کميته امداد حضرت امام خميني(ره) با ارسال نامه‌اي خطاب به دکتر جهانگيري معاون اول رئيس جمهور، از مديرعامل و مسئولان بانک صادرات ايران به دليل همراهي در اجراي طرح اشتغال و توانمندسازي خانواده هاي تحت پوشش، تشکر و قدرداني نمود.

به گزارش روابط عمومي بانک صادرات ايران، مهندس سيد پرويز فتاح رئيس کميته امداد حضرت امام خميني (ره) طي نامه‌اي با عنوان دکتر جهانگيري معاون اول رئيس جمهور، با اشاره به اينکه کميته امداد در اجراي اساسنامه ابلاغي و تکاليف مندرج در قانون برنامه پنجم توسعه کشور و قوانين بودجه سنواتي، خوداتکايي و توانمندسازي مددجويان با محور اشتغال بعنوان مهمترين برنامه و اولويت فعاليت‌هاي اجرايي، در دستور کار قرار داده است، يادآور شده است: با توجه به اهميت تأمين منابع مورد نياز جهت اجراي طرح‌هاي اشتغال، طي چند ساله اخير با پيشنهاد دولت و تصويب نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، ساليانه مبالغي از منابع قرض‌الحسنه بانکها طبق قانون بودجه سنواتي کل کشور به اين نهاد اختصاص يافته است.

در ادامه اين نامه آمده است: بر همين اساس، به استناد تبصره ٢٦ قانون بودجه سال ١٣٩٥، مقرر گرديد مبلغ ١٠ هزار ميليارد ريال تسهيلات قرض‌الحسنه از منابع بانک‌ها به اين نهاد تخصيص يابد و بانک صادرات ايران با پرداخت مبلغ ١٢٨٣ ميليارد ريال تسهيلات (معادل ١٠٠ سهم تکليفي) اين نهاد را در اجراي ٧٧١٢ طرح اشتغال در سال ١٣٩٥ همراهي نموده‌ و با پشتيباني و نظارت مستمر اين نهاد تا پايان تيرماه سالجاري از محل تسهيلات اعطايي بانک صادرات ايران تعداد ٧٥١٤ خانواده مجري طرح‌هاي اشتغال توانمند شده و از تحت پوشش اين نهاد خارج شده اند.

مهندس فتاح در پايان نامه‌ها آورده است: با شرح مراتب فوق، خواهشمند است دستور فرماييد؛ مراتب قدرداني و سپاسگزاري اين نهاد را به مديريت،مسئولين و کارکنان بانک صادرات ايران خصوصاً جناب آقاي زراعتي مديرعامل بانک به طريق مقتضي ابلاغ فرمايند. 
 
کلمات کلیدی : بانک صادرات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.