توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 277104
از حامیان فلسطین در هرکجای دنیا حمایت می‌کنیم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۸
رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس کشور گفت: رژیم صهیونیستی و تفکر صهیونسیت، دشمن شماره یک و مشترک امت رسول الله و جهان اسلام است که بایستی در روز جهانی قدس این پیام مهم توسط ایران و مسلمانان به جهانیان مخابره شود.

به گزارش ایسنا رمضان شریف ادامه داد: تمام تلاش جبهه سلطه و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا در به راه انداختن جنگ‌های نیابتی اخیر، انحراف افکار عمومی جهان به ویژه مسلمانان از مسألۀ اول جهان اسلام که همان آرمان مقدس انتفاضه و قدس شریف است.

وی تاکید کرد: امروزه علی‌رغم تمام تلاش رژیم غاصب صهیونیستی با حمایت‌های مالی نظامی تسلیحاتی و دیپلماتیک آمریکا و هم‌پیمانانش در منطقه به ویژه برخی از کشورها و دول خودفروخته عربی، شرایط جبهه مقاومت و بیداری اسلامی، شرایط رو به رشد و مناسب تری از قبل است و با چشم‌اندازی مناسب، حمایت تمام کشورها، دولت‌ها و ملت‌های مسلمان، بیدار و آزاده جهانی را می‌طلبد.

وی افزود: اگر ما شاخص کشورهای دشمن را در جنگ‌های اخیر عربستانی‌ها بدانیم، می‌توانیم به جد بگوییم علاوه بر مشکلات داخلی پیش آمده پس از مرگ ملک عبدالله در سیستم حکومت و دستگاه پادشاهی عربستان و مواجه با تجزیه و جنگ قدرت در خاندان آل سعود ، در کسب قدرت نیز در طول این سه، چهار سال اخیر، تقریباً در تمامی نقشه‌های‌شان علیه « جبهه مقاومت و بیداری اسلامی» با ناکامی‌ها مطلق و صد در صد روبه‌رو بوده‌اند.

رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس کشور درباره جبهه مقاومت و بیداری اسلامی در سطح منطقه گفت: چشم‌انداز کاملاً روشن و رو به رشدی دارند، با توجه به ابتکار حضرت امام خمینی(ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس و جلب توجه تمام جهان اسلام و آزاد اندیشان جهان به آزادسازی قدس شریف از چنگال رژیم سفاک و غاصب صهیونیستی در کانون توجهات منطقه‌ای و بین‌المللی قرار دادند.

وی به راهبردهای کلان و عملیاتی روز جهانی قدس اشاره کرد که همواره فلسطین و آرمان آزادی قدس شریف به عنوان یک راهبرد اساسی و بی‌بدیل و وحدت‌بخشی در میان امت اسلامی توسط حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) دنبال و پیگیری می‌شده است.

وی خاطرنشان کرد: حمایت از آرمان قدس شریف جز لاینفک راهبرد اساسی و سیاست خارجی نظام مقدس جمهوری اسلامی هموار مد نظر مسئولان نظام بوده و از این پس نیز خواهد بود، به طوری که ما از حامیان و مدافعان فلسطین و آرمان آن در هرکجای دنیا حمایت کرده و می‌کنیم و با صهیونیسم و همپیمانان آنان در هر کجای جهان مبارزه خواهیم کرد.

شریف در همین خصوص گفت: ما همه کسانی را که آرمان مقدس فلسطین را دنبال کنند، مورد حمایت خود قرار می‌دهیم و آن‌ها به هر دلیلی کوتاه بیایند، کم بیاورند و یا جا بزنند، جمهوری اسلامی ایران طبق فرمایشات مقام معظم رهبری به وظیفه شرعی انسانی و قانونی خود که همان حمایت از مظلوم و مبارزه با ظالم متجاوز و اشغالگر است عمل خواهد کرد.
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.