توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 417108
رایزنی شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان با اصولگرایان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۰
عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌‌طلبان، درباره فعالیت کمیته تعامل این شورا، گفت: قرار است این کمیته با همه گروهها و احزاب سیاسی و دستگاههای نظارتی تعامل و گفت‌وگو داشته باشد.

به گزارش تسنیم، محسن مهرعلیزاده عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در حاشیه مراسم ترحیم مرحوم حاج شیخ عباس پورمحمدی در جمع خبرنگاران درباره فعالیت کمیته تعاملی این شورا اظهار کرد: فعالیت این کمیته کاملا جامع است و این کمیته در نظر دارد با همه گروههای سیاسی اصولگرا و اصلاح‌طلب و دستگاههای نظارتی و اجرایی انتخابات تعامل داشته باشد تا برخی اظهارنظرهای شخصی باعث ایجاد خلل در جریان روند انتخابات نشود.

وی افزود: هدف ما این است تا مردم در انتخابات مشارکت بیشتری داشته باشند و آنچه مورد نظر متن جامعه و مردم است را شاهد باشیم.

عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان درباره جدایی برخی احزاب اصلاح‌طلب از این شورا گفت: این مسئله برطرف شده و تقریبا به غیر از یکی دو گروه همه احزاب اصلاح‌طلب شورای عالی سیاستگذاری را همراهی می‌کنند.
 
کلمات کلیدی : انتخابات ۹۶+اصلاح طلبان+شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان+اصولگرایان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.