توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 465501
ادعای روزنامه صهیونیستی: روسیه و ایران آماده اعزام نیروی زمینی به سوریه هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۱
روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت به نقل از منابعی در ارتش سوریه، مدعی شد: روسیه و ایران آماده اعزام نیروهای زمینی خود به خاک سوریه هستند.

العالم - پایگاه اینترنتی روزنامه یدیعوت آحارونوت، چاپ فلسطین اشغالی در گزارشی به قلم روی کایس (Roi Kais) ادعا کرد: منابعی در ارتش سوریه میگویند: روسیه اعلام تمایل کرده است که نیروهای زمینیِ خود را به سوریه گسیل دارد، البته به شرط آن که از بشار اسد، رییس جمهوری سوریه، رسماً چنین درخواستی دریافت کند.

این منابع در ارتش سوریه، که با روزنامه القدس العربی مصاحبه کرده اند، گفتند: وزارت دفاع روسیه اعلام کرده است که آماده اعزام نیروهای ویژه روس به مناطقی از سوریه است که فشارهای شورشیان (تروریستها) در آن نقاط بیشتر است. 

یدیعوت آحارونوت در پایان افزود: همین منابع سوری اضافه کردند که ایران نیز آماده گسترش دامنه حضور نظامی خود در سوریه و شرکت در نبرد با شورشیان (تروریستها) در این کشور است و این، شامل اعزام نیروهای زمینی از سوی ایران به سوریه نیز میشود./ منبع: خبرگزاری صدا و سیما
 
کلمات کلیدی : ا روزنامه صهیونیستی، روسیه ، ایران،سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.