توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485004
محجوب: اشتغال در کشور تنها موضوع گفت‌وگو و سخنرانی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۱
دبیرکل خانه کارگر با بیان اینکه اشتغال در کشور تنها موضوع گفت‌وگو و سخنرانی است، تاکید کرد:‌ دردافزایی در موضوع اشتغال دردی را درمان نمی‌کند.

به گزارش ایلنا، علیرضا محجوب در نشست نشست هم‌اندیشی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درحوزه اشتغال با اشاره به معضلات موجود در خصوص اشتغالزایی در کشور، گفت: متاسفانه امروز اشتغال در کشور ترویج نمی‌شود.

او با بیان اینکه اشتغال در کشور تنها موضوع گفت‌وگو و سخنرانی است، تصریح کرد:‌ دردافزایی در موضوع اشتغال دردی را درمان نمی‌کند. 

نماینده مردم تهران، ری شمیرانات،‌اسلامشهر و پردیس با بیان اینکه بسیاری بررای رفع مشکل بیکاری تنها به دنبال منابع هستند، یادآور شد: منابع تنها مقوم ایجاد اشتغال هستند و برای اشتغال باید از راهکارهای سیاستی کمک بگیریم.

او ادامه داد: در سال‌های گذشته اشتغال کلی بحث می‌شد اما از دو دهه پیش بیان شد که اشتغال کوچک می‌توان در این حوزه راهگشا باشد.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: مرکز پژوهش‌های مجلس باید کار مشخص و مبتنی‌بر سیاست‌های متعدد در پیش بگیرد که سیاست‌های حمایتی از بخش اشتغال کوچک چگونه است.

وی با بیان اینکه تبعیض ضد توسعه و اشتغال است، تاکید کرد:‌ امروز در کشور هم به توسعه اشتغال و هم به اشتغال توسعه یافته نیازمند هستیم.
 
کلمات کلیدی : علیرضا محجوب + قانون کار + کارگران + اشتغال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.