توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508008
روزنامه اصلاح طلب: یک توئیت یا حضور نمادین در صحنه، برای خانواده‌های داغدار هرمزگانی پاسخ نمی‌شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۶
منصور مظفری نوشت:‌ این درد است که مسئولان ما در برهه ای که بایستی پاسخگو باشند می روند بین مردم و گمُ می شوند. آقای مسئول!شما باید اکنون توضیح دهی که چرا و چگونه چنین فاجعه ای رخ داده است؟

منصور مظفری، مدیرمسئول روزنامه آفتاب یزد، در سرمقاله امروز این روزنامه نوشت:

1- این عادت «بَد» برخی مدیران مملکت ما مشخص نیست چه زمانی قرار است اصلاح شود.وقتی موعد همراهی با مردم می رسد مقابل آنان هستند و زمانی که بایستی پاسخگو باشند به اشتباه درکنار ملت قرار می گیرند و مثل مردم سخن می گویند! یعنی هیچ وقت جای خود نیستند .این از عجایب روزگار ماست.

2- اتوبوس اردوی دانش آموزی به هر دلیلی دچار سانحه می شود و 7 گل «خوشبو» و «خوشرنگ» پرپر می شوند .از وزیر گرفته تا وکیل «شو»ی شان آغاز می گردد و به جای آنکه پاسخگو باشند مرتب پیام تسلیت صادر می نمایند و همانند مردم عادی دستان خود را محکم بر روی هم می کوبند و از داغ فاجعه لب می گزند!

جالب تر آنکه جهت تکمیل این نمایش تکراری و کلیشه ای، سوار بر طیاره شده و سر صحنه حاضر می شوند ...

تا درکنار لاشه اتوبوس و تخت بیمارستان چند عکس یادگاری و خبری برداشته شود تا بگویند این آقای مدیر و مسئول، خیلی مردمی است و مهربان!اما...

3- اگر بنا به دلسوزی باشد مردم خود در این زمینه استاد هستند. اگر بنا به صدور پیام تسلیت باشد ملت در شبکه های اجتماعی تا دلتان بخواهد پیام های پر سوز و گداز صادر کرده اند که حسابی دل را خون می کند.

اگر بنا بر حضور در صحنه باشد کم نبودند/ نیستند مردمی که برای دلگرمی مصدومان به مراکز درمانی شتافتند و حتی خون هم اهدا نمودند تا مبادا مشکلی ایجاد گردد. فلذا این ها را خود مردم از مدیران بیشتر و بهتر بلد هستند.اما مدیران چه باید کنند ؟
4- عرض کردم. این درد است که مسئولان ما در برهه ای که بایستی پاسخگو باشند می روند بین مردم و گمُ می شوند.آقای مسئول!شما باید اکنون توضیح دهی که چرا و چگونه چنین فاجعه ای رخ داده است. داغ مرگ یک دختر 14 ساله آن هم بدین شکل خیلی بزرگ است.این داغ می تواند کمر پدر و مادر را برای همیشه خم کند.

یک توئیت و یا حضور نمادین در صحنه، پاسخ برای آن خانواده داغدار نمی شود. به نظر نگارنده لازم است از صدر تا ذیل دولت و هر نهاد و مقام خارج از دولت که مسئول است در این باره پاسخگو باشند .
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۰۹:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۰۸:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۰۲:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۲۳:۳۷
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۱۷:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۱۲:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۱۱:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۱۱:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۱۰:۴۷
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۱۰:۰۰
 
 
کلمات کلیدی : تصادف + سانحه رانندگی + سوانح جاده‌ای+ دانش آموزان هرمزگانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.