نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 308505
روحانی به همسر احسان مازندرانی چه گفت؟
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۵۵
روحانی خطاب به همسر متهم امنیتی بازداشت شده روزهای اخیر که به وی در حاشیه دیدارش در نمایشگاه مطبوعات مراجعه کرده بود گفت: این جوانان سرمایه‌های نظام هستند و نباید دلسردشان کنیم!

روزنامه کیهان نوشت: همسر احسان مازندرانی، مدیرمسئول روزنامه فرهیختگان، با رئیس‌جمهوری به گفت‌وگو پرداخت و خواستار پیگیری وضعیت این روزنامه‌نگار شد. در این گفت‌وگو که در حاشیه بازدید صبح دیروز رئیس‌جمهوری از نمایشگاه مطبوعات صورت گرفت، ابتدا همسر احسان مازندرانی، حسن روحانی را در جریان وضعیت این روزنامه‌نگار قرار داد و سپس، رئیس‌جمهوری در سخنانی اظهار کرد: نگران نباشید. ان‌شاءالله همه چیز درست می‌شود، ما هم پیگیر ماجرا هستیم. این جوانان سرمایه‌های نظام هستند و نباید دلسردشان کنیم!

احسان مازندرانی در جریان فتنه ۸۸ نیز به دلیل اقدام علیه امنیت ملی و برخی ارتباطات با بیگانگان بازداشت شده بود.وی پس از رسیدن میرزاده به کرسی ریاست دانشگاه آزاد توانسته بود سرپرستی روزنامه این دانشگاه را عهده‌دار شود، سرانجام پس از چند ماه با وجود مخالفت دستگاه‌های مسئول و نظارتی با انتصاب وی به سمت مدیرمسئولی، به این سمت منصوب شد.
 
کلمات کلیدی : روحانی
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۸ ۱۱:۲۹:۰۹
از روحانی متشکرم. (3310303) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۸ ۱۲:۳۵:۱۵
اگر اقدام علیه امنیت ملی کرد چرا آزاد بودو محکوم به حبس طولانی مدت نشد؟ (3310489) (alef-3)
 
امیر
۱۳۹۴-۰۸-۱۸ ۱۴:۰۰:۱۴
از کی تا حالا جاسوسها سرمایه نظام شدند. (3310723) (alef-3)
 
رضا
۱۳۹۴-۰۸-۱۹ ۱۲:۱۰:۵۲
حالا کی گفته جاسوسه جرمش در دادگاه اثبات شده است یا نه (3313592) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.