نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 438600
بدخیم ترین سرطان را با این ادویه هندی درمان کنید+ عکس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۱
در کشور هند به دلیل تنوع غذایی میزان مواد ابتلا به سرطان بسیار کمتر ازسایر کشورها است و این به دلیل استفاده از نوع خاصی از ادویه است که ازسالیان دور در طب باستانی این کشور وجود دارد.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ کارشناسان با بررسی بر روی فلفل بلند هندی یا long pepper دریافتند این ادویه حاوی انواع مواد مغذی برای سلامت بدن از جمله نوعی آنزیم است که می تواند رشد تومورهای سرطانی بزرگ را متوقف کند و به این ترتیب مانع پیشرفت سرطان و مرگ بیمار شود.
ادویه باستانی کشور هندوستان برای درمان سرطان+ تصاویر

براساس این تحقیقات که در مجله Journal of Biological به چاپ رسیده است ماده شیمیایی به نام پیپرلونگومین می تواند  تکثیر درسلول های سرطانی را مهار و ریشه کن کند.

از جمله سرطان هایی که دانشمندان دریافتند با استفاده ازفلفل بلند هندی می توان با آنها مقابله کرد، سرطان های پروستات، ریه، روده، سینه و مغزاست.
 
ادویه باستانی کشور هندوستان برای درمان سرطان+ تصاویر
 
کارشناسان امیدوار هستند که بتوانند نسل جدیدی از داروها با استفاده از ترکیب موجود این فلفل مخصوص را تولید و در درمان سرطان های سرکش به کار برند.

نکته قابل تامل در این تحقیق تفاوت عملکرد این نوع فلفل با نوع های دیگر فلفل از جمله پاپریکا و چیلی در مقابله با سرطان  و مهار آن است.
 
ادویه باستانی کشور هندوستان برای درمان سرطان+ تصاویر
فلفل های معمولی، چیلی وپاپریکا به دلیل طعم تند خود می توانند باعث نابودی سلول های سرطانی شوند، زیرا عطرو طعم تند کپسایسین ماده شیمیایی موثر در فلفل می تواند باعث مرگ تومورهای سرطانی شود، اما فلفل بلند هندی طعمی شیرین و مطبوع دارد و حاوی کپسایسین نیست و در عوض از طریق وجود آنزیم های خود می تواند مانع رشد تومورها شود.
 
ادویه باستانی کشور هندوستان برای درمان سرطان+ تصاویر
 
کارشناسان امیدوار هستند با ادامه تحقیقات بتوانند به نتایج بیشتری در خصوص خواص درمانی این ادویه شفابخش دست یابند.
منبع:Medicaldaily

 
 
کلمات کلیدی : سرطان، ادویه هندی
 
سعید تمر
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۱-۰۵ ۱۹:۱۷:۱۱
خوب شد منبعش را ذکر کردید
چون اون آنزیم پیپرلونگومین خیلی مشکوک است اسمش! (4134013) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.