توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498802
غرق شدن دو خواهر در رودخانه
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۵
رئیس مرکز مدیرت حوادث و فوریت های پزشکی رفسنجان گفت: 2 خواهر به نام فاطمه و ریحانه که برای تفریح به منطقه حوالی رودخانه شاهزاده عباس رفته بودند در این رود غرق شدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سید محسن مرتضوی رئیس مرکز مدیرت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان رفسنجان گفت: 2 دختر 13 و18 ساله در رودخانه شاهزاده عباس شهرستان رفسنجان غرق شدند که با تلاش خانواده و مردم از آب بیرون کشانده می شوند اما اقدامات تیم اورژانس به منظور احیای آنها مفید واقع نشد و این 2 دختر جان خود را از دست دادند. وی گفت: رودخانه شاهزاده عباس به صورت بند خاکی است و احتمال غرق شدن افراد در صورت نزدیک شدن به این رودخانه وجود دارد.

وی با بیان اینکه خانواده این 2 دختر نوجوان به منظور تفریح به این منطقه رفته بودند تصریح کرد: وجود درختان انبوه در حوالی رودخانه شاهزاده عباس رفسنجان این منطقه را به محل گردش و تفریح مردم تبدیل کرده است. وی اظهار کرد: هفته گذشته نیز یک پسر نوجوان 17 ساله در این رودخانه غرق شد.

رئیس مرکز مدیرت حوادث و فوریت های پزشکی رفسنجان از مسئولان خواست در منطقه گردشگری شاهزاده عباس زیرساخت هایی فراهم کنند تا خانواده هایی که برای گذراندن اوقات فراغت به این منطقه مراجعه می کنند دچار حوادث ناگوار نشوند.


 
 
کلمات کلیدی : غرق شدن ، رودخانه ، رفسنجان ، کرمان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.