نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 390108
حلقه‌های توطئه ضد ایرانی تکمیل می‌شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۲
انتشار عکس شماری از عناصر ضد انقلاب و خائن و مطرود ملت ایران در یک روزنامه سعودی که در پوشش حج برای هماهنگی و همکاری بیشتر با آل سعود به عربستان رفته‌اند، از تشدید خصومت‌ورزی و کینه‌توزی آل سعود علیه ملت ایران و نظام مقدس اسلامی حکایت می‌کند.

به گزارش تسنیم، دیگر برای همه مبرهن و اثبات شده است که آل سعود در استفاده ابزاری و سیاسی از فریضه الهی حج و موسم حج و عمره برای رسیدن به مقاصد و اهداف جاه‌طلبانه و شوم خود یعنی سیطره کامل بر جهان اسلام و تحمیل افکار و عقاید انحرافی اسلام آمریکایی وهابی بر مسلمانان ابایی ندارد.

امسال موسم حج در حالی برگزار می‌شود که مدعیان دروغین خدمت به حرمین شریفین و ضیوف الرحمان، مردم مسلمان ایران را از حق مسلم دینی خود یعنی ادای فریضه حج واجب محروم و به تعبیر قرآن کریم، این رژیم مسلط بر حجاز، صد عن سبیل ... کرد.

در حالی که حکام سعودی به عمد و با هدف جلوگیری از مشارکت حجاج ایرانی در موسم حج امسال، شروط ظالمانه و غیر عملی وضع کردند، از آن سو برای فریب افکار عمومی به دروغ القا می‌کنند که ایران حجاج خود را محروم کرد، ایران حج را سیاسی می‌کند و ادعاهای بی‌اساس دیگری از این قبیل طی یک سالی که از فاجعه دردناک منا می‌گذرد، از سوی مقامات، رسانه‌ها و شیوخ وهابی سعودی به کرات علیه جمهوری اسلامی ایران تکرار شده است، در حالی که شواهد و قرائن به صراحت بر استفاده ابزاری حکام عربستان از فریضه حج مهر تایید می‌زند.

انتشار عکس شماری از عناصر ضد انقلاب و خائن و مطرود ملت ایران در یک روزنامه سعودی که در پوشش حج برای هماهنگی و همکاری بیشتر با آل سعود به عربستان رفته‌اند، از تشدید خصومت‌ورزی و کینه‌توزی آل سعود علیه ملت ایران و نظام مقدس اسلامی حکایت می‌کند.

روزنامه عکاظ برای سرپوش گذاشتن بر ماهیت عناصر ضد انقلاب دعوت شده به عربستان مدعی شده است گروهی از روزنامه‌نگاران و خبرنگاران ایرانی از خارج ایران در موسم حج امسال شرکت کرده‌اند.

این عناصر مزدور که برای فراهم کردن خوراک تبلیغاتی برای آل سعود در مقابل مشتی دلار در پوشش حج به عربستان رفته‌اند،‌در گفت‌وگو با عکاظ، مطابق آنچه سعودی‌ها از آنها خواسته‌اند این‌گونه ادعا کرده‌اند که«پادشاهی سعودی، الگویی در خدمت به حجاج است و تهران به دخالت در امور دیگران عادت کرده است».

البته مبرهن و واضح است که حکومت سعودی تمام توان خود را برای بهره‌گیری سیاسی از عناصر مطرود ملت ایران که لکه ننگ خیانت و مزدوری برای قاتلان ملت ایران بر پیشانی آنها حک شده، به کار گرفته است، شرکت یکی از مهمترین عناصر اطلاعاتی و امنیتی آل سعود یعنی ترکی الفیصل در نشست سالیانه اخیر گروهک تروریستی منافقین کوردل بر این مسئله تاکید کرد، گروهکی که اکنون در بدترین و بحرانی‌ترین وضعیت خود قرار دارد و تلاش‌های غاصبان سرزمین حرمین شریفین برای احیای این فرقه از هم فروپاشیده راه به جایی نخواهد برد و جمهوری اسلامی ایران امروز در قوی‌ترین و مستحکم‌ترین وضعیت منطقه‌ای و بین المللی خود قرار دارد و با تکیه بر ایمان و اتکال به خداوند و پشتوانه عظیم مردمی و میلیون‌ها رزمنده جان برکف آماده شهادت در راه آرمان‌های اسلام هر توطئه‌ای را در نطفه خفه خواهد کرد.

یکی از این عناصر مزدور و خائن به ملت ایران که هم اکنون در آغوش دشمنان ملت پناه گرفته‌اند، برای خوشایند آل سعود ادعا می‌کند:«برای اولین بار است که برای ادای حج به پادشاهی سعودی آمده‌ام، آنچه را در واقعیت و از نزدیک مشاهده کرده‌ام، کاملا با آنچه تبلیغات مغرضانه ایران علیه پادشاهی سعودی و مردم آن ترویج می‌کند، مغایرت دارد، ایران به طور جدی برای از بین بردن این تصویر درخشان از سرزمین حرمین تلاش می‌کند، پادشاهی سعودی با امانت‌داری کامل قادر است حج را مدیریت کند و حتی الگوی درخشان منحصر به فردی در مدیریت جمعیت‌های انبوه حجاج با ملیت‌ها و سلیقه‌های مختلف ارائه کند».

یکی دیگر از این عناصر خائن که برای گرفتن تازه‌ترین دستورالعمل‌های اربابان سعودی خود به بهانه موسم حج به عربستان رفته است، مدعی شده است:«ایران پادشاهی را متهم می‌کند که تمایلی به وحدت مسلمانان ندارد در حالی که خود در امور دیگران دخالت می‌کند.. نقش پادشاهی از طریق سیاست‌های مستحکم خود برای از بین بردن طرح ایران، همچنان سالم و قوی باقی می‌ماند ».

پیام کوبنده اخیر امام خامنه‌ای به مناسبت موسم حج و اظهارات قاطعانه و در عین حال راهگشای معظم‌له در جمع خانواده‌های شهدای فاجعه منا، سبب آشفتگی و سردرگمی سعودی‌ها از جمله رسانه‌هایشان شده است و عکاظ از طریق عناصر ضد انقلاب دعوت شده به عربستان، اتهامات و ادعاهای بی‌اساس سعودی همچون ادعای نخ نما شده تلاش ایران برای برهم زدن امنیت حج و سیاسی کردن آن را تکرار کردند.

اخیرا هم برخی منابع رسانه‌ای از سفر مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین به عربستان در پوشش موسم حج برای هماهنگی بیشتر با آل سعود در توطئه ضد ایرانی‌اش خبر داده بودند.

عناصر ضد انقلاب و خائن به ملت ایران هم هر ساله در پوشش‌های مختلف همچون جشن سالیانه آل سعود موسوم به الجنادریه برای هماهنگی و گرفتن دستورالعمل از آل سعود به عربستان سفر می‌کنند از جمله می‌توان به سفر علیرضا نوری‌زاده اشاره کرد که با شرکت در جشن الجنادریه به تمجید غلو‌آمیز از حاکمان نجد و حجاز پرداخت.

طی هفته‌های اخیر، مقامات امنیتی و سیاسی کشورمان از متلاشی شدن چندین هسته تروریستی تکفیری مورد حمایت آل سعود خبر داده بودند که با هدف برهم زدن امنیت و ثبات کشورمان قصد انجام عملیات تروریستی داشتند، تروریست‌هایی هم که دستگیر شده‌اند به ارتباط خود با آل سعود و نقش و حمایت‌های این رژیم از خود اعتراف کرده‌اند.

محمود علوی، وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران هم اخیرا از اقدام آل سعود در تشکیل ۱۲ تیم ۱۰ نفره تروریستی در جنوب شرق ایران خبر داده بود که تمام این اقدامات و تحرکات نشان می‌دهد که رژیم سعودی همه امکانات در منطقه و جهان را علیه جمهوری اسلامی به ‌کار بسته و در این راستا از گروه‌های تروریستی برای هدف قرار دادن ملت ایران حمایت می‌کند.

مقام معظم رهبری در پیام اخیرشان به مناسبت موسم حج امسال که آل سعود اجازه نداد حجاج ایرانی در آن شرکت کنند، چنین فرمودند:« بوقهای تبلیغاتی آنان اعم از سیاستمدارانی که رفتار آنان در برابر صهیونیست‌ها و آمریکا ننگ جهان اسلام است، تا مفتیان ناپرهیزکار و حرام‌خواری که آشکارا برخلاف کتاب و سنّت فتوا می‌دهند، تا پادوهای مطبوعاتی که حتی وجدان حرفه‌ای هم مانع دروغ‌سازی و دروغ‌گویی آنان نیست، تلاش بیهوده می‌کنند که جمهوری اسلامی را در محروم‌سازی حجاج ایرانی از حج امسال، متهم نشان دهند. حکام فتنه‌انگیزی که با تشکیل و تجهیز گروه‌های تکفیری و شرور، دنیای اسلام را گرفتار جنگهای داخلی و قتل و جرح بی‌گناهان کرده‌اند و یمن و عراق و شام و لیبی و برخی دیگر از کشورها را به خون آغشته‌اند؛ سیاست‌بازان از خدا بی‌خبری که دست دوستی به رژیم اشغالگر صهیونیست داده و چشم بر رنج و مصیبت جانکاه فلسطینیان بسته‌اند و دامنه‌ی ظلم و خیانت خود را تا شهر و روستای بحرین گسترده‌اند؛ حاکمان بی‌دین و بی‌وجدانی که فاجعه‌ی بزرگ منا را پدید آورده و با نام خادمان حرمین، حریم حرم امن الهی را شکسته و میهمانان خدای رحمان را در روز عید در منا و پیش از آن در مسجدالحرام قربانی کرده‌اند، اکنون از سیاسی نشدن حج دم می‌زنند و دیگران را به گناهان بزرگی که خود مرتکب شده یا تسبیب کرده‌اند، متهم می‌کنند. آنان مصداق کامل بیان روشنگر قرآن کریمند که فرمود: وَ اِذا تَوَلّیٰ سَعیٰ فِی الاَرضِ لِیُفسِدَ فیها وَ یُهلِکَ الحَرثَ وَ النَّسلَ وَ اللّهُ لایُحِبُّ الفَساد* وَ اِذا قیلَ لَهُ اتَّقِ اللّهَ اَخَذَتهُ العِزَّةُ بِالاِثمِ فَحَسبُه‌و جَهَنَّمُ وَ لَبِئسَ المِهاد».
 
کلمات کلیدی : عربستان، منافقین
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۸ ۱۳:۲۰:۵۸
باید عناصر منافقین در لیست تعقیب پلیس بین الملل قرار بگیرند . این همه جنایت کرده اند و آزادانه در تمام دنیا میگردند (3926004) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۸ ۱۴:۱۷:۵۰
این مزدوران بی وطن که خود را مفت به خاندان خیانت پیشه ی آل سعود فروخته اند باید احساس آرامش و آسایش را برای همیشه به گور بسپارند. (3926152) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.