توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 246009
«زندگی خود را تغییر دهید» (ده گام برای رسیدن به آنچه می‌خواهید)؛ جان برد؛ ترجمه زرین جمال‌فر؛ نشر پژواک
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۴۵
زندگی خود را تغییر دهید
(ده گام برای رسیدن به آنچه می‌خواهید)
نویسنده: جان برد
ترجمه: زرین جمال‌فر
ناشر: پژواک، چاپ اول ۱۳۹۱
۱۲۲ صفحه ۲۸۰۰ تومان

فروشگاه اینترنتی شهر کتاب، این کتاب را تا یک هفته پس از معرفی، با ۱۰% تخفیف ویژه عرضه می‌کند، در صورت تمایل اینجا کلیک کنید.

****

تغییر زندگی همواره مصداقی از بهبود آن به شمار می‌آید، البته تغییری که در جهت سازندگی باشند. نویسنده کتاب حاضر در تلاش است که راه و چاه تغییر و دگرگونی زندگی را در قالب ده گام عملی در اختیار مخاطب قرار دهد.

جان برد، فردی‌ست با تجربیات بسیار متفاوت در زندگی، او مرتکب اشتباهاتی بزرگی در گذشته شده است؛ اما در نهایت توانسته زندگی خود را تغییر داده و راهی درست را در پیش بگیرد. جان برد تا آنجا سقوط کرده بود که از مغازه و همچنین خانه دیگران دزدی می‌کرد و حتی  مدتی را به آوارگی و بی‌خانمانی گذرانده است. این ماجراها تجربیات بسیار متفاوتی را در اختیار او گذاشته، تجربیاتی که کمک کرده تا زندگی خود را تغییر دهد و روزگاری تازه را آغاز کند.

جان برد با نوشتن این کتاب می‌کوشد تجربه‌های خود را با مخاطب قسمت کند. نویسنده کتاب مسیری را که از یک دزدِ بی‌خانمان تا فردی موفق و صادق و پدری دلسوز پشت سر گذاشته، در قالب ده گام تقسیم‌بندی کرده و در اختیار خواننده کتاب قرار می‌دهد تا اشتباهات او را تکرار نکرده و از راه و رمز دست‌یابی به موفقیت برای دگرگون کردن زندگی‌اش، بهره‌مند شود.

این کتاب با زبانی ساده و روشن و همچنین اندرزهایی کاربردی به خواننده می‌آموزد که چگونه هدف‌های خود را شناسایی کرده، از شکست‌ها درس عبرت گرفته و درنهایت به سمت آنچه از زندگی می‌خواهد گام بردارد.
 
کلمات کلیدی : زندگی خود را تغییر دهید +ده گام برای رسیدن به آنچه می‌خواهید + جان برد +زرین جمال‌فر + نشر پژواک
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
«زندگی خود را تغییر دهید» (ده گام برای رسیدن به آنچه می‌خواهید)؛  جان برد؛ ترجمه زرین جمال‌فر؛ نشر پژواک