توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 423309
حریق مرگبار کاروانسرا در جنوب تهران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۰
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق مرگبار در یک کاروانسرای قدیمی خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، در این‌باره گفت: وقوع حادثه حریق در ساعت 23:56 شب گذشته به سامانه 125 اطلاع داده شد و در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان دو ایستگاه 35 و 47 را به محل حادثه واقع در صالح آباد غربی، شهرک رسالت اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه اظهارکرد: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک کاروانسرای قدیمی رخ داده و این محل به انباری برای نگهداری از ظروف چینی، کشاورزی و ..‌. تبدیل شده بود.

ملکی با بیان اینکه کانون این حریق اتاقی به مساحت حدود 10 متر مربع بود، افزود: شعله‌های آتش در حال سرایت به دیگر بخش‌های این کاروانسرا که آتش‌نشانان از چند جهت عملیات خود را آغاز کرده و موفق شدند مدتی بعد آن را مهار و بطور کامل اطفاء کنند.

ملکی اضافه کرد: آتش‌نشانان در حین عملیات با جسم سوخته فردی روبه‌رو شدند که پس از خارج کردن وی مشخص شد این کارگر 65 ساله افغان جان خود را از دست داده است.

وی با بیان اینکه علت این حادثه در دست بررسی است، گفت: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل در ساعت 1:42 به عملیات خود خاتمه داده و محل را به عوامل انتظامی تحویل دادند.
 
کلمات کلیدی : حوادث + حریق مرگبار + کاروانسرای قدیمی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.