نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504804
ترکیه، ماهانه ۳۰ شهروند سوری را می‌کُشد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۰
منابع محلی از کشته شدن ۱۲۰ شهروند سوری به ضرب گلوله نظامیان ترکیه‌ای طی چهار ماه گذشته خبر دادند.

به گزارش تسنیم، منابع محلی در حومه ادلب به المیادین گفتند که طی چهارماه گذشته اجساد بیش از 120 شهروند سوری که به ضرب گلوله ارتش ترکیه کشته‌ شده‌اند، به درمانگاه صحرایی باب‌الهوی منتقل شده است.

این منابع گفتند که این افراد هنگام تلاش برای عبور از حومه ادلب به سمت خاک ترکیه، هدف گلوله نیروهای ارتش این کشور قرار گرفته‌اند.

به گفته این منابع، تک‌تیراندازان ارتش ترکیه که از برج‌های دیده‌بانی مشرف بر زمین‌های کشاورزی واقع در حومه غربی ادلب، شهروندان سوری را هدف قرار می‌دهند. یک منبع محلی در درکوش به المیادین گفت که هیچ روزی نیست که یک یا دو شهروند سوری به ضرب گلوله نیروهای گارد مرزی ترکیه کشته نشوند. وی افزود: رسیدن به برخی از اجساد دشوار است و این اجساد در زمین‌ها باقی می‌مانند و در نهایت خوراک حیوانات درنده می‌شوند.

ارتش ترکیه هرگونه تحرکی را در تمام جاده‌های حومه ادلب به‌‌ویژه جاده الدریه در نزدیکی شهر جسر‌الشغور و جاده‌های باب‌الهوی، عقربات، اطمه، و حارم به شکل گسترده هدف قرار می‌دهد.
 
کلمات کلیدی : ترکیه، سوریه
 
Romania
۱۳۹۶-۰۶-۰۲ ۰۱:۴۹:۱۴
پراید ماهیانه چند هزار شهروند ایرانی میکشد (4532296) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.