توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 354603
رقابت «کاپیتان آمریکا» با «آقای درست» چینی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۱
رقابت هالیوود با صنعت سینمای چین در جدول گیشه نمایش سینماهای هفته قبل چین، به نفع هالیوود و قسمت سوم مجموعه فیلم «کاپیتان آمریکا» تمام شد.

به گزارش جام جم آنلاین ، «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» در دومین هفته نمایش در کشور آسیایی چین، با فروشی ۶۰ میلیون دلاری دوباره صدرنشین شد.

با این رقم بالای فروش، این اکشن کمیک استریپی و ابرقهرمانانه موفق شد رقم فروش ۱۰ روزه خود در چین را به ۱۵۷ میلیون دلار برساند.

تحلیل گران اقتصادی سینما می گویند، به جز جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی، این فقط سینماهای چین هستند که می توانند چنین رقم بالای فروشی را نصیب یک محصول هالیوودی کنند.

درام خانوادگی چینی «پیدا کردن آقای درست: کتاب عشق» با یک فاصله بالای فروش از «کاپیتان آمریکا»، ردیف دوم جدول گیشه را به خود اختصاص داد.

این ردیف با یک فروش ۱۳ میلیون دلاری نصیب فیلم شد. فروش کلی این درام جوان پسند پس از هفده روز نمایش عمومی، به ۱۱۲ میلیون دلار رسیده است.

تا قبل از این، پیش بینی فروشی بالای ۲۰۰ میلیون دلار برای این فیلم می شد. اما افت زیاد فروش آن در جدول گیشه نمایش، حکایت از غلط بودن این تحلیل می کند.

به نوشته هالیوود ریپورتر، فروش کلی و نهایی سومین قسمت مجموعه اکشن «کاپیتان آمریکا» در چین، حدود ۲۵۰ میلیون دلار خواهد شد. به این ترتیب، این رقم فروش نمی تواند رقم فروش بالای ۳۰۰ میلیون دلاری فیلم در آمریکای شمالی را بشکند.

با این حال، چین به احتمال زیاد تنها کشور خارجی خواهد بود که «کاپیتان آمریکا» در آن، توانسته بالای ۱۰۰ میلیون دلار فروش کند.
 
کلمات کلیدی : هالیود
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.