توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 384303
استاندار همدان: تا زنده‌ام صفدر حسینی را پاکدست می‌دانم
استاندار همدان ادامه داد: تا زنده هستم صفدر حسینی را پاکدست می‌دانم و به سلامت او کاملاً واقف هستم.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۵
استاندار همدان با بیان اینکه تعطیلی واحدهای تولیدی در کشور با اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها کلید خورد، گفت: تا زنده‌ام صفدر حسینی را پاکدست می‌دانم.

به گزارش فارس، محمدناصر نیکبخت شامگاه امروز در جمع خبرنگاران به مناسبت هفته دولت با بیان اینکه قلم رسانه‌ها بهترین فرصت برای انتقال خدمات دولت به مردم است، اظهار کرد: در انتخابات سال ۹۲، رقابت‌های فشرده انتخاباتی در سطح کشور حاکم بود، به ویژه اینکه مقام معظم رهبری خواهان حماسه سیاسی بودند و مردم نیز به خوبی به این ندا لبیک گفتند.

وی با بیان اینکه مردم همواره سعی می‌کنند خیر نظام را در نظر بگیرند، افزود: مردم همواره حامی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ادوار مختلف به ویژه در دفاع مقدس بودند، امروز بدون نظر ایران نمی‌توان در منطقه تصمیمی اتخاذ شود.

استاندار همدان با بیان اینکه در سال ۹۲ مردم خسته شده بودند و بنابر شعارها و تبلیغات انجام شده در انتخابات شرکت کردند، تصریح کرد: همه دولت‌ها برای خدمت آمدند ولی ممکن است در مسیر راه آنها مشکلاتی ایجاد شده است.

وی با اشاره به اینکه مقایسه و اعلام دستاوردهای دولت، با نیت تخریب انجام نمی‌شود، ادامه داد: دولت با شعار احیای اخلاق و نجات اقتصاد بر سر کار می‌آید.

نیکبخت با بیان اینکه در سال ۸۴، رشد اقتصادی ۶ درصد و تورم ۱۳ درصد بود، خاطرنشان کرد: زمانی که دولت یازدهم بر سر کار آمد تورم حدود ۴۴ درصد بود که با تلاش دولت به کمتر از ۹ درصد رسیده است.

وی گفت: در طول فعالیت دولت یازدهم رشد اقتصادی نیز به چهار درصد افزایش یافته و امیدواریم تا پایان سال به وعده داده شده برسیم.

استاندار همدان با بیان اینکه درحالی تغییرات مثبت رخ داد که دولت دست به ذخیره بانک مرکزی دست نزد، اظهار کرد: امروز به شرایطی رسیدیم که با همت مردم، تدبیر دولت و زیر نظر مقام معظم رهبری فروش نفت به ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار بشکه در روز رسیده، سوئیفت باز شده، ارتباط با بانک‌ها آغاز شده و تنها ارتباط با چند بانک که آمریکا در آن سهم دارد؛ هنوز قطع است.

وی با بیان اینکه افزایش فروش نفت و رشد اقتصادی از نتایج برجام است، افزود: مردمسالاری این است که بهترین، شایسته‌ترین و پراستقبال‌ترین انتخابات در دنیا متعلق به ایران است و همه تصمیمات بر مبنای رأی مردم اخذ می‌شود.

در استانداری همدان تنها یک نفر غیر بومی داریم
وی با بیان اینکه در استانداری همدان تنها یک نفر غیر بومی داریم که البته وزارت کشوری است، ادامه داد: هجمه سنگینی هم روی من باشد از کار مردم غافل نخواهم شد.

استاندار همدان با بیان اینکه رایزنی همکاری و هماهنگی‌ها بین ما و نمایندگان لازم است، خاطرنشان کرد: تقسیم اراضی شخصی نداریم و هدف همه ما انجام دادن کار مردم است.

وی با اشاره به اینکه پرداخت پول گندم مردم از دیشب شروع شده است، گفت: دیشب حدود ۴ میلیارد تومان پرداخت شده و قرار است تا فردا به ۱۵ میلیارد تومان برسد.

نیکبخت با بیان اینکه وام‌های زوج جوان از ۳ میلیون تومان به ۱۰ میلیون تومان افزایش یافت، اظهار کرد: در پنج ماهه اول امسال ۲۷ میلیارد تومان تسهیلات به اضافه حدود ۷۰ میلیارد تومان سال گذشته پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه بیش از یک‌هزار ۴۰۰ چاه غیر مجاز در استان مسدود شده است، افزود: در وزارتخانه نیرو ما با اقتدار حرکت می‎کنیم.

وی با اشاره به اینکه رئیس سازمان بازرسی اعلام کرد که در صندوق توسعه ملی تخلفی صورت نگرفته است، اظهار کرد: ما در مقام قضاوت در این باره نیستیم.

استاندار همدان ادامه داد: تا زنده هستم صفدر حسینی را پاکدست می‌دانم و به سلامت او کاملاً واقف هستم.

وی با بیان اینکه هاشمی رفسنجانی از سرمایه‎‌های نظام است، از ارائه گزارشش به او مبنی بر اینکه از ۶۰۰ واحد تولیدی تعطیل شده در استان ۳۰۰ واحد فعال شده، سخن به میان آورد.

نیکبخت در پایان سخنانش تأکید کرد: ریل راه آهن همدان به برکت برجام تأمین شده است.
 
کلمات کلیدی : فاطمه حسینی، صفدر حسینی، فیش حقوقی، حقوق میلیونی، صرافی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.