توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 414200
شبکه انحرافی «عرفان حلقه» در استان مرکزی متلاشی شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۸
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه روح الله استان مرکزی گفت: شبکه انحرافی «عرفان حلقه» در اراک با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه روح‌الله شناسایی و ۱۷ نفر دستگیر شدند.

سرهنگ عزت‌الله نظم‌آبادی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به کشف و متلاشی کردن این باند در استان مرکزی اظهار داشت: با توجه به مسائل فرهنگی و تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر پاسداری از فرهنگ غنی ایرانی اسلامی؛ مقابله با جریان‌های فعال در عرصه عرفان‌های نوظهور در دستور کار سازمان قرار گرفت.

وی افزود: دشمنان این مرز و بوم همواره درصدد استحاله فرهنگی ملت غیور ایران بوده‌اند و یکی از روش‌های این استحاله، پرورش و حمایت از فرقه‌های نوظهور و به اصطلاح عرفانی است.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اقدامات این فرقه انحرافی گفت: مروجان فرقه انحرافی عرفان کیهانی(حلقه) با ادعاهای فرا درمانی‌، عرفان، اتصال به شبکه مثبت عده زیادی را به سمت خود جذب و ضمن ایجاد تشکیک در اعتقادات مذهبی افراد به درآمد هنگفتی از این راه دست پیدا کرده اند.

وی ادامه داد: به اطلاع مردم عزیز استان مرکزی می‌رساند در عملیات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه روح‌الله شبکه سازمان یافته عرفان انحرافی «حلقه» در اراک شناسایی شد.

نظم‌آبادی خاطرنشان کرد: پس از شناسایی و دستگیری این افراد سودجو، 7 نفر از مسترها و ده نفر از اعضای مؤثر این عرفان انحرافی با هماهنگی دستگاه قضا مورد ارشاد قرار گرفتند و از اعمال گذشته خود ابراز پشیمانی و ندامت کردند.
 
کلمات کلیدی : شبکه انحرافی ،عرفان حلقه، دستگیری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.