توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454404
آخرین جزئیات دستگیرشدگان و تلفات چهارشنبه سال از سوی پلیس پیشگیری ناجا
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۸
رئیس پلیس پیشگیری ناجا به بیان آمار مصدومان و دستگیرشدگان شب چهارشنبه آخر سال پرداخت و گفت: متاسفانه 2 نفر جان باختند، 18 نفر از پرسنل ناجا و آتش‌نشانی بستری شده‌‌اند و 1382 مرد و 48 زن دستگیر شده‌اند.

به گزارش فارس، سردار محمد شرفی رئیس پلیس پیشگیری ناجا در نشست خبری خود با اصحاب رسانه به آخرین آمار مصدومین و دستگیری‌ها در چهارشنبه آخر سال اشاره و اظهار داشت: متاسفانه در چهارشنبه آخر سال دو نفر فوت کردند که یکی در تهران و دیگری در اصفهان بوده است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا تعداد مصدومان بستری را 185 مورد در کل کشور اعلام و بیان داشت: 1093 نفر نیز به صورت سرپایی درمان شدند.

وی دستگیر شدگان چهارشنبه‌سوری را 1382 مرد اعلام کرد و گفت: 923 نفر از آنها به مراجع قضایی معرفی شده بقیه با اخذ تعهد آزاد شده‌اند.

سردار شرفی تعداد دستگیر شدگان زن را 48 نفر اعلام و بیان داشت: 12 نفر به محاکم قضایی معرفی شده و بقیه با اخذ تعهد آزاد شدند.

این مقام ارشد پلیس آمار دستگیری‌های زنان و مردان در شب چهارشنبه‌سوری را نسبت به سال گذشته ارزیابی کرد و گفت: در معرفی به دستگاه قضای تعداد زنان 42 درصد کاهش و مردان 21 درصد کاهش داشته و در زمینه اخذ تعهد تعداد دستگیر شدگان زن 46 درصد کاهش و مردان 22 درصد کاهش یافته است.

سردار شرفی درخصوص آخرین آمار مصدومان پرسنل ناجا و آتش‌نشانان و نیروهای اورژانس گفت: 18 نفر مصدوم و بستری هستند و 46 نفر به صورت سرپایی مداوا شده‌اند.
 
کلمات کلیدی : چهارشنبه سوری + حوادث + پلیس پیشگیری ناجا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.