توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429808
برنامه‌های دشمن با همبستگی و وحدت خنثی می‌شود
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: دشمن از حضور مردم در صحنه ترس دارد و برنامه‌های دشمن با اتحاد و همبستگی و وحدت خنثی می‌شود.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۲
به گزارش ایسنا، آیت الله عباسعلی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه زاهدان ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی افزود: هر چه ما به نسل جوان و پویای جامعه روشنگری کنیم باز هم ابعاد دیگری از این حماسه روشن‌تر می‌شود.

خطیب نماز جمعه زاهدان در ادامه افزود: در سایه تقوای الهی و عمل به وظایف شرعی، بصیرت حاصل می شود که بدون شک در سایه همین مساله است که می توان توطئه های دشمنان را نقش بر آب کرد.

آیت الله سلیمانی گفت: دشمنان با توطئه ها و نقشه های مختلف قصد نفوذ در فرهنگ، عقاید و اعتقادات ملت ایران را دارند که همه باید در این زمینه بیش از پیش هوشیار باشند.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان اظهار کرد: تا وقتی ملت ما در صحنه دفاع از کشور حاضر و بیدار حضور داشته باشند دشمنان جرأت حمله به این خاک و بوم را ندارند.

امام جمعه زاهدان خاطرنشان کرد: به برکت بصیرت عاشورایی 9 دی که با تبعیت از عاشورای سیدالشهدا(ع) به نمایش گذاشته شد مردم ولایت‌مدار ایران اسلامی خواب آشفته دشمنان انقلاب را نگذاشتند که تعبیر شود.

آیت الله سلیمانی در ادامه ضمن گرامیداشت سالگرد حماسه و شهادت شهدای هویزه نیز اظهار داشت: حماسه هویزه بر رشد، گسترش و تکامل نیروهای انقلابی و نظامی در طول جنگ تاثیر گذار بود.

امام جمعه زاهدان با تاکید بر اینکه شهدا با بصیرت به دفاع ملحق شدند و اخلاص آن‌ها برای همیشه ماندگار شد، گفت: بدون تردید انوار ساطع از فداکاری و ایثار این عزیزان برای کشور و تاریخ ما اثرگذار بوده است.
 
کلمات کلیدی : نماز جمعه زاهدان+نماز جمعه+فتنه88+9دی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.