نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 387120
واکنش چمران به ورود مجلس در موضوع واگذاری املاک به مدیران شهری و اعضای شورای شهر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۳
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: نامه مرتبط با واگذاری املاک به مدیران شهرداری که در رسانه ها قرار گرفته فوق محرمانه بوده و اسامی قطعی در آن وجود نداشته است.

به گزارش میزان، مهدی چمران در گفت و گویی اظهار کرد: سازمان بازرسی کل کشور نامه فوق محرمانه ای را به دفتر شهردار تهران ارسال کرده و در آن نامه از شهردار سوال شده که آیا اسامی که در لیست سازمان بازرسی وجود دارد خارج از ضوابط از شهرداری تهران ملک گرفته اند یا خیر.

وی افزود: در این نامه تنها طرح سوال شده و نام قطعی در آن وجود نداشته است اما رسانه ای که توانسته به این نامه دسترسی پیدا کند، آن را منتشر و توجه نکرده است که در این نامه تنها طرح سوال صورت گرفته است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به نامه نگاری با سازمان بازرسی کل کشور به منظور دریافت متن نامه ارسالی به شهرداری تهران خاطرنشان کرد: از مسئولان سازمان بازرسی درخواست کردم که متن نامه ارسالی خود به شهرداری را در اختیار من به عنوان رئیس شورای شهر تهران نیز قرار دهند اما آنها به دلیل فوق محرمانه بودن، از این کار اجتناب کردند.

وی در خصوص حواشی مطرح شده پیرامون ورود نمایندگان مجلس شورای اسلامی به موضوع واگذاری املاک ویژه به مدیران شهری و اعضای شورای شهر تصریح کرد: ورود نمایندگان مجلس و تحقیق و تفحص اعضای پارلمان کشور از موضوع واگذاری املاک به نفع شهر نیست و باید شورای شهر تهران خود پیگیر این موضوع باشد.
۱۳۹۶/۰۲/۲۰ ۱۱:۰۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۱۲:۲۶
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۱۷:۱۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۱۲:۱۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۰۹:۱۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۰۸:۰۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ ۱۰:۵۲
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۱۷:۵۳
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۶ ۰۹:۲۰
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۷ ۱۶:۱۷
 
 
کلمات کلیدی : تحقیق و تفحص +شهرداری تهران
 
جلیلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۲:۴۲:۵۷
متاسفانه اقایون جای پرداختن به اصل موضوع فقط فرافکنی میکنند. برادر من چه اهمیتی داره نامه محرمانه بوده یا نبوده؟ چه فرقی میکنه اسم توش بوده یا نبوده؟؟ این قضیه صحت داره یا نه؟؟؟؟ اگه درست نیست تکذیب کنید. اگه درسته توجیه نکنید. اون آقایی هم که میگه مر قانونه اینو بفهمه که اونایی هم که حقوق نجومی گرفته بودن طبق قانون بود (3912765) (alef-13)
 
mostafa
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۲:۵۳:۳۸
خارج از ضوابت؟؟؟مشکل همون ضوابط هست.زمینها برای بیت الماله....الف جدیدا چاپ نمیکنی؟؟ (3912788) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۳:۱۳:۵۸
معنی این جمله آقای چمران را نفهمیدم "ورود نمایندگان مجلس و تحقیق و تفحص اعضای پارلمان کشور از موضوع واگذاری املاک به نفع شهر نیست و باید شورای شهر تهران خود پیگیر این موضوع باشد"
یعنی خودشون تحقیق و تفحص بکنن ببینن به خودشون ملک واگذ ار شده یا نه؟!!! (3912824) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۴:۰۷:۵۲
اگه کار واگذاری املاک قانونی بوده چه فرقی میکنه که چه کسی تحقیق و تفحص بکنه؟ (3912949) (alef-3)
 
امیری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۶:۱۵:۵۶
موضوع اینست که ایا برخی اعضای شورای شهر -طرفداران قالیباف- با شهردار تبانی و توافق کرده اند و ثروتی (تخفیفی ) کسب کرده اند یا خیر؟
حالا بررسی این را بدهند به همانها؟!ان وقت جوابش چی میشه بنظر شما؟! (3913184) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۳ ۰۰:۴۸:۳۲
آنرا که حساب پاک است از محاسبه چه باک است؟ (3916504) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.