توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 427729
دومین روز تعطیلی مدارس در تبریز
تاریخ انتشار : شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۳
مدیر روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌ شرقی گفت: مدارس تبریز برای دومین روز متوالی تعطیل اعلام شد.
به گزارش فارس، بارش برف در استان آذربایجان‌شرقی همچنان ادامه داشته و موجب تعطیلی مدارس تبریز هم شد.

نادر فکورنیا دقایقی پیش در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: به‌دنبال بارش برف مدارس مقاطع پیش‌دبستانی و ابتدائی در مناطق شهری و روستائی و کلیه مقاطع مدارس استثنائی تعطیل اعلام می‌گردد.

وی گفت: در شهرستان مراغه کلیه مقاطع مدارس مناطق  شهری و روستایی و کلیه مقاطع مدارس استثنائی تعطیل اعلام می‌گردد و ضمناً زمان امتحانات داخلی مقطع متوسطه دوره دوم متعاقبا اعلام خواهد شد.

فکورنیا تصریح کرد: در شهرستان میانه هم مدارس مقاطع پیش‌دبستانی‌، ابتدائی و متوسطه دوره‌ی اول مناطق شهری و روستایی و کلیه مقاطع مدارس استثنائی تعطیل اعلام شده و مدارس مقطع متوسطه دوره‌ی دوم با یک ساعت تاخیر راس ساعت 9 شروع خواهند شد.

مدیر روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌شرقی افزود: در بخش صوفیان مدارس مقاطع پیش‌دبستانی و ابتدائی و متوسطه دوره‌ی اول در مناطق شهری و روستائی و کلیه مقاطع مدارس استثنائی تعطیل اعلام می‌گردد و مدارس مقطع متوسطه‌ دوره‌ دوم با یک ساعت تاخیر‌، راس ساعت 9 شروع خواهند شد.

وی گفت: در بخش کندوان کلیه مدارس مناطق شهری و روستائی و کلیه مقاطع مدارس استثنائی تعطیل اعلام شد.

به گفته فکورنیا در شهرستان شبستر و منطقه تسوج مدارس مقاطع پیش‌دبستانی، ابتدائی و متوسطه‌ دوره اول در مناطق شهری و روستائی و کلیه مقاطع مدارس استثنائی تعطیل اعلام می‌گردد.

وی گفت: در شهرستان بستان‌آباد مدارس مقاطع پیش‌دبستانی و ابتدائی و متوسطه دوره‌ی اول در مناطق شهری و روستائی و کلیه مقاطع مدارس استثنائی تعطیل اعلام گردید.

فکورنیا خاطرنشان ساخت: در منطقه خواجه مدارس مقاطع پیش‌دبستانی و ابتدائی مناطق شهری و روستائی و کلیه مقاطع مدارس استثنائی تعطیل اعلام می‌گردد و مدارس مقطع متوسطه‌ دوره‌ اول و دوم  با یک ساعت تاخیر‌، راس ساعت 9 شروع خواهد شد.
 
 
کلمات کلیدی : تعطیلی مدارس+آذربایجان شرقی+برف و سرما+تبریز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.