توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505920
قاتلان زن روستایی در کمتر از 7 ساعت دستگیر شدند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۳
فرمانده انتظامی شهرستان فراهان از دستگیری قاتل زن 64 ساله روستایی و همدست او در کمتر از هفت ساعت در عملیات کارآگاهان پلیس این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، صفرعلی روشنایی اظهار کرد: بامداد روز یکشنبه پنجم شهریورماه گزارشی از قتل خانمی 64 ساله به مرکز فوریت‌های پلیسی در روستای دستجان شهرستان اعلام شد و بلافاصله تیم‌های انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

 وی افزود:‌ در بررسی صحنه قتل مشخص شد همسر این خانم در زمان وقوع قتل در حیاط منزل استراحت می‌کرده و متوجه وقوع قتل نمی‌شود و ساعتی بعد از قتل به داخل اتاق رفته و با جسد همسرش مواجه می‌شود که بلافاصله موضوع را به پلیس گزارش می‌کند. فرمانده انتظامی شهرستان فراهان تصریح کرد: در بررسی انجام‌شده کارشناسان پلیس مشخص شد این خانم با ضرب یک گلوله از یک اسلحه کلت کمری به قتل رسیده و حسب اظهارات همسرش مقدار تقریبی 20 میلیون تومان از طلاجات او سرقت شده است.

روشنایی تصریح کرد: با حضور بازپرس ویژه قتل و کارشناسان تشخیص هویت، صحنه جرم به‌صورت دقیق موردبررسی قرار گرفت و اثر برداری شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: با آغاز تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس، در کمتر از هفت ساعت مظنونان به قتل که دو جوان اهل همان روستا بودند شناسایی شدند و در عملیاتی غافلگیرانه، مخفیگاه آنان مورد بازرسی قرار گرفت و هر دو نفر دستگیر شدند.

وی خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه این دو جوان، طلاجات سرقت شده به همراه یک قبضه سلاح کلت کشف شد. فرمانده انتظامی شهرستان فراهان گفت:‌ در بازجویی‌های اولیه از دو فرد دستگیر شده، آنان به برنامه‌ریزی سرقت طلاجات و قتل مقتول اعتراف کردند که تحقیقات تکمیلی در این خصوص با هماهنگی مرجع قضایی در حال انجام است.
 
 
کلمات کلیدی : قتل، قاتل، کارآگاهان پلیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.