نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 478020
مشاجره یوسف‌نژاد با عارف در مجلس
تصویری از مشاجره محمدرضا عارف و علی اصغر یوسف نژاد بر سر رای گیری امروز هیئت رئیسه منتشر شده است.کاندیداتوری یوسف نژاد در لحظات آخر باعث شکسته شدن رای اولاد قباد شده است. در جلسه امروز مجلس، عارف با اشاره سر اعلام کرد که یوسف‌نژاد کاندیدای حضور در هیات رییسه نشود. خود وی نیز مایل به عضویت مجدد نبود اما با پافشاری چند عضو فراکسیون امید، کاندیداتوری خود را اعلام کرد. سپس چند تن از اعضای فراکسیون امید به همراه کاظم جلالی و نیز یوسف‌نژاد به دور صندلی عارف حلقه زده و درباره ناهماهنگی پیش آمده به شدت جر و بحث کردند؛ بحث دو طرف میان عارف و یوسف‌نژاد به قدری بالا گرفته بود که عارف دست خود را بالا می‌آورد و با اشاره به یوسف‌نژاد قاطعانه عنوان می‌کرد که به شما گفتم کاندیدا نشوید.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۰
 
کلمات کلیدی : انتخابات هیات رئیسه مجلس، مجلس دهم، عارف، لاریجانی، پزشکیان، مطهری
 
باران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۲۱:۰۸:۲۹
واقعا اگه اونقدری که نماینده ها سر پست و مقام تو سر و کله هم میزنن، سر منافع ملی میزدن مملکت گلستان شده بود. (4404718) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۲۳:۳۹:۱۹
مشاجره نیست اون یکطداره سر عارفدادمیزنه (4405016) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۱ ۰۳:۰۹:۳۹
این دعواها برای کسب پست ومقام برای خدمت به مردم نمی تواند باشد. چرا که بقول آن ضرب المثل مشهور؛ گر تو بهتر میزنی بستان بزن.! (4405344) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۱ ۰۴:۳۳:۴۸
تكرار مى كنم به هر دوليست راي دهيد! (4405380) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.