نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 482223
فیلمی که راننده پراید را پس از آزار و اذیت دختر جوان به دام انداخت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۵
هنوز مسافتی را طی نکرده بودیم که راننده پراید در مکان خلوتی خودرو را متوقف کرد و من را مورد اذیت و آزار قرار داد.

به گزارش تسنیم؛ صبح 10 خرداد ماه جاری دختر جوانی با مراجعه به پلیس پایتخت اعلام کرد که توسط یک راننده پراید مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

وی در توضیح این ماجرا به پلیس گفت: من ساکن کرج هستم و در شرکتی در تهران کار بازاریابی انجام می‌دهم، من هر روز با مترو به محل کار می‌روم اما امروز چون دیرم شده بود تصمیم گرفتم با خودرو به تهران بیایم به همین دلیل سوار پرایدی شدم که در صندلی عقبش چند مسافر داشت و من نیز در صندلی جلو نشستم.

وی ادامه داد: بعد از طی چند کیلومتر تمامی مسافران از خودرو پیاده شدند و من و راننده جوان پراید داخل خودرو بودیم، هنوز مسافتی را طی نکرده بودیم که راننده پراید در مکان خلوتی خودرو را متوقف کرد و من را مورد اذیت و آزار قرار داد، در حالیکه فریادها و التماسهایم بی‌نتیجه بود، موفق شدم در خودرو را باز کرده و خودم را به بیرون از ماشین پرتاب کنم، در همین حین سریعاً با استفاده از تلفن‌ همراه از راننده پراید و خودرویش فیلمبرداری کردم که راننده با دیدن فیلم گرفتن من سریعاً متواری شد؛ زمانیکه خود را به بیرون از خودرو پرتاب کردم، پاهایم نیز آسیب دید.

پس از ثبت شکایت دختر جوان و تشکیل پرونده در شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران تیمی از مأموران اداره آگاهی تهران با دستور بازپرس برای شناسایی و بازداشت راننده پراید دست به کار شده و موفق شدند وی را بازداشت کنند.

متهم این پرونده در ابتدای بازداشت منکر تعرض به دختر جوان شد اما زمانیکه با شاکی مواجه حضوری شد به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت: متأهل هستم و به زودی دومین فرزندم به دنیا می‌آید، من اصلاً نمی‌خواستم این کار را انجام دهم اما در یک لحظه شیطان مرا وسوسه کرد و دست به این کار زدم و اکنون پشیمانم.

با اعتراف راننده پراید، سجاد منافی‌آذر بازپرس امور جنایی تهران دستور داد تا تحقیقات برای شناسایی جرایم احتمالی متهم از سوی اداره آگاهی صورت گیرد.
 
کلمات کلیدی : آزار و اذیت+دختران
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۰۴:۲۱:۲۷
خانم ها شاید ندونن پوشش خودشون خیلی تو این ماجراها تاثیر داره
نمیخوام این خانم یا هرکسی که قربانی میشه رو قضاوت کنم ولی خیلی از مردها که کنترل نفسشون ر‌ا ندارن با چیزهای ساده تحریک میشن و امان از زمانی که نفس تو اسارت قوه شهوت بیوفته (4424181) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۰۸:۱۷:۲۰
زن هم داشته زناي محصنه منتظر چي بايد باشي اعدام تا درس عبرت براي مردان شيطان صفت باشد. (4424255) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۱۴:۳۵:۵۴
در صورتی محصنه است که زن هم متاهل باشد (4424722) (alef-13)
 
بانام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۰۹:۲۲:۲۱
اگر این قبیل افراد فقط باید اعدام شوند چون هر جا که لازم باشد شیطان مجدد به سراغشان خواهد رفت (4424307) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۰۹:۴۸:۳۳
همین پشیمانی
زحمت کشیدی (4424328) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۱۲:۲۶:۰۲
کاری که راننده پراید انجام داده قابل قبول نیست اما با وضع زننده و تحریک کننده بعضی از خانمها نباید همه تقصیر ها رابه گردن مردها انداخت (4424568) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۱۴:۲۹:۰۵
معمولا خانم هایی که در شرکتها در تهران کار می کنند و بازاریاب هستند سر و وضع کاملا نامناسبی دارند
این هم نتیجه نادیده گرفتن حجاب و پوشش اسلامی است
اگر خانم ها کمتر از عفاف و حجاب فاصله نگیرند اینجور حوادث کمتر رخ خواهد داد
تازه این آقا متاهل بوده
پس جوانان مرد موجه چه عذابی می گشند این روزها در تهران ؟!!!!
چهره شهر و خانم ها و دختران جوان کاملا محرک است طوری که حتی متاهلین را نیز دچار هوس و تنوع گرایی در مسائل جنسی می کند (4424715) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۱۵:۳۹:۴۵
این چه توجیهی است ، پس باید تو کشورهایی که آزادند هر طور می خواهند بپوشند باید روزانه میلیون ها تجاوز اتفاق بیفتند؟؟؟!!! (4424784) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.