نظر منتشر شده
۲۶۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462324
روحانی رسما کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شد؛
من امروز دوباره آمدم برای ایران و اسلام/ هوو هايی كه بارها قصد كشتن نوزاد برجام را داشتند، نمی توانند سرپرست خوبی برای اين فرزند باشند‎/ ثبات ریال ایران از پوند و یورو مقابل دلار بیشتر بود
بخش سیاسی الف، ۲۵ فروردین ۹۶
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۹
روحانی رسما کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شدروحانی با حضور دز وزارت کشور در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

به گزارش خبرنگار الف؛ حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رسما کاندیدای انتخابات ریاست شد.

به گزارش خبرنگار الف مستقر در ستاد انتخابات کشور، مشروح سخنان دکتر حسن روحانی پس از ثبت نام در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری:

خداوند بزرگ را سپاسگزارم که دوباره به این بنده حقیر توفیق داد که خودم را در معرض اعتماد ملت ایران قرار بدهم و اعلام آمادگی کنم که بار مسوولیت سنگین اجرایی کشور را در صورت قبول ملت ایران به عهده بگیرم.

در سال 92 آنچه به مردم عزیز ایران اعلام کردم در انتخابات آن سال، نجات اقتصاد ایران، احیای اخلاق و تعامل سازنده با جهان بود. امروز خوشحالم که در هر سه زمینه قدم های قابل توجهی برداشته شده است. 

در زمینه نجات اقتصاد ما از رکود تورم فاصله گرفتیم از رشد منهای 7 به رشد بالای 7 رسیدیم و از تورم 40 درصد به تورم 7 ردصد در اسفند سال گذشته رسیدیم و اشتغال خالصی که کمتر از 10 هزار نفر قبل از دولت یازدهم بود به اشتغال خالص بالا 630 هزار رسیدیم.

در زمینه اقتصادی پیشرفت های زیادی داشتیم که در هفته آینده افتتاح بزرگترین سرمایه گذاری اقتصادی ایران را شاهد خواهیم بود در هفته آینده در عسلویه 20 میلیارد دلار طرح را افتتاح می کنیم.

رییس جمهور گفت: ما توانستیم در دولت یازدهم با قدرتهای جهان به توافق برسیم. حفظ برجام یکی از مهمترین مسائل سیاسی و اقتصادی ایران خواهند بود و هووهایی که دنبال کشتن برجام بودند نمی توانند صاحب این فرزند باشند. آنها که برای رسیدن به این توافق بودند باید دنبال اجرای آن هم باشد. امروز ir8 پیشرفته ترین سانتریفیوژ می چرخد.

 چرخ اقتصادی هم می چرخد با توجه به رشد اقتصادی که سال گذشته داشتیم.
روحانی گفت: اگر من مسئولیت دولت آینده را برعهده داشته باشم همین مسیر ادامه خواهد داشت. هدف ما ایران پیشرفته و پیشرو است همان هدفی است که در چشم انداز 20 ساله تدوین شد. که متأسفانه در سال های قبل از دولت یازدهم در حرکت آن چشم انداز حرکت چشم گیری نبود. در مسیر همان چشم انداز 20 ساله که یکی از بخش هایش تعامل سازند و رشد 8 درصد است برای اولین بار در تاریخ ایران بعد از ابلاغ چشم انداز تحقق یافته و این مسیر ادامه خواهد یافت.

 امنیت ایران از اهداف دولت یازدهم بود که سایه جنگ امروز کنار رفته و امروز با مردم محور بودن در ایران شاهد امنیت در ایران در منطقه آشفته خاورمیانه هستیم. این مسیر برای احقاق حقوق مردم ادامه می یابد.

 از هفته آینده برداشت ما از پارس جنوبی از قطر پیشی خواهد گرفت

 من امروز دوباره آمدم برای ایران وباره آمدم برای اسلام 
آمدم برای آزادی بیشتر و آرامش بیشتر در این سرزمین

 و آمدم برای پیشرفت کشور همه ما باید دوباره بیاییم برای اسلام اعتدالی و انقلاب عقلانی .

 همه ما باید برای اسلام اعتدالی، رحمت، انقلاب عقلانی و انسانی بیاییم در کنار هم بیاستیم و ایران را بسازیم. من آمدن برای ایران و برای اسلام. از همه ایرانیان می خواهم دوباره بیایند برای ایران و برای اسلام.
اخبار تکمیلی ارسال می شود
۱۳۹۶/۰۳/۱۳ ۲۲:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۳۱ ۱۹:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۳۰ ۲۲:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۲۱:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۲۱:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۱۸:۵۴
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۱۸:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۶ ۲۳:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۲۲:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۳ ۲۳:۰۳
 
 
کلمات کلیدی : روحانی، انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات ۹۶
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۱۱:۲۴
رو می خواد والا که فقط از تو بر می یاد (4255176) (alef-13)
 
امیر حسین سلطان/تهران
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۰۶:۵۶
خیلی رو دارید که رو داشتن دیگران را بعینه می بینید و آنوقت در حق این خدمتگزار صدیق و ساعی این چنین به قضاوت نشسته اید! با پوزش. (4255649) (alef-13)
 
مقداد
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۵۳:۱۳
روحانی باید تمرین کنه برای مناظره با احمدی نژاده.. هر چیزی میگه برای اینکه رای جمع کنه. هر کسی نمیتونه جلوش واسته تو حرف زدن (4256036) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۲:۱۳:۴۶
احمدی نژاد اهل مناظره است یا اهل مکاذبه؟؟؟ (4257267) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۵۹:۱۱
یا شما نجومی هستید که روحانی را خدمتگذار صادق خود می دانید، یا معنای خدمت از نظر شما رکود و بیکاری و گرانی و اختلاس ۱۲۰۰۰ هزار میلیاردی ، آمار دروغ ردیف کردن است. (4256160) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۲:۱۹:۰۳
آقای سلطان ، لطفا فقط و فقط در مورد عملکرد این خدمتگزارصدیق و ساعی در مورد شفاف سازی قرار داد کرسنت برای ملت قدری توضیح دهید تا قضاوتمان را اصلاح کنیم . (4256439) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۳:۰۴:۱۵
حق داری خدائیش روحانی یه نگاه ویژه به تهرانیها داشته و تو توزیع بودج حسابی هواشونو داشته (4257454) (alef-13)
 
با انصاف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۵:۴۲:۰۸
دیروز در نماز جمعه برگه هایی را دادند
که فقط روحانی را تخریب کرده بود
سوال من اینه
ایا فقط یه کاندیدا داریم؟!
ایا بقیه نقطه ضعف ندارند وفقط روحانی راباید تخریب کنند؟!
ایا روحانی هیچ نقطه مثبتی نداره؟؟
ایا مسلمانی اینه؟؟؟!!
ایا نماز جمعه محل تخریب مسلمانه؟؟!! (4257943) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۲۶:۱۹
آفای روحانی حقیقت میگوید تمام آطلاعات ارائه شذه ایشان صحیح است قابل مشاهده در جامعه هم هست، اما شما منصف نیستید نمی بینید
کشور بعد از سالها در حهت صحیح بدون سعی و خطا داره پیش میره البته سرعت کمه ولی دلیل آن فقط دولت نیست وقتی سیاست نظام انقلابی بودن و تقابل با قئرتهای بزرک باشه اقتصاد خیلی سریع نمیتونه پیشرفت کنه، در هرحال دولت خیلی بیش از اختیاری که داره کار مفید انجام داده
اچون الف سایت اصولگرا و طرفدار آقای رییسی است، و اکثرا نظرات مخالف روحانی را میگذارد این پیغام من را هم احتمالا منتشر نخواهد کرد (4255695) (alef-13)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۵۳:۲۴
اینقدر دروغ نگو انگار تو این سایت نیستی!!
از همه نوع نظر رو میزاره.. مخصوصا نظرات موافق روحانی (4256152) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۲۹:۲۶
چقدر شما بی فکرید که تصور می کنید با نوکری کردن برای غرب و آمریکا ما به سرعت یک کشور با اقتصاد پیشرفته تبدیل خواهیم شد. لطفا امثال کره جنوبی را مثال نزنید که داستان آنها چیز دیگریست. (4256235) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۴۲:۰۱
روحانی در شرایط عادی 20 میلیون. با حضور رئیسی 25 میلیون. با حضور احمدی‌نژاد 30 میلیون و در حضور هر دوی آنها 35 میلیون.

آقایان روحانی و رئیسی که تأیید صلاحیتشان محرز است ولی ما از شورای نگهبان تأیید صلاحیت احمدی‌نژاد را نیز خواستاریم. حالا که دوست دارید شر او را کم کنید بگذارید که این کار با دست ملت انجام شود که یک بار برای همیشه تکلیف باند بهار را مردم روشن کنند. (4255734) (alef-13)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۴۸:۵۷
راحت باش! برو رو 40! :)))) (4255890) (alef-13)
 
علی عسک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۱۰:۴۴
اگر اقای احمدی نژاد تایید صلاحیت بشود عده ای زیاد که فقط به فکر گرفتن یارانه هستند به او رای میدهند و او خوب بلد با شعارهای پوپولیستی و بگم بگم مردم را فریب دهد خدا کند که تایید صلاحیت نشود (4255929) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۰۳:۳۲
دوره‌ی یارانه بازی تمام شد. اگر هوس بود همان یک بار بس بود! مردم هم آگاه شده‌اند و دیگر فریب این وعده‌های پوچ را نمی‌خورند. اصولا پولی برای پرداخت یارانه وجود ندارد مگر اینکه همین صنار سی شاهی بودجه عمرانی را هم قطع کنند و کلا به یارانه اختصاص بدهند و قیمتها را هم ده برابر کنند.

وقتی یارانه 45 هزار تومانی تورم 45 درصدی ایجاد می‌کند یارانه 250 هزار تومانی یعنی تورم 250 درصدی منتها سیاست‌بازان فریبکار و تشنه قدرت روی دوم واقعیت را به مردم نمی‌گویند.

اگر باور ندارید از مردم سوال کنید آیا مایلید یارانه‌ها قطع شود به این شرط که همه کالاهایی که به خاطر یارانه افزایش قیمت پیدا کردند به قیمتهای سابق برگردند؟

به خاطر یارانه 45 هزار تومانی، بنزین لیتری 80 تومان را کارتی (کوپنی) و قیمت آن را هم 400 تومان کردند ولی کلمه‌ای حرف نزدند. آب و برق و گاز و تلفن و گوشت و نان و پنیر و .......به کنار.

اما دوره‌ی اینها گذشته و چشم و گوش مردم باز شده است و می‌دانند که کسی پول مفت به آنها نمی‌دهد و اگر هزار تومان در یک جیبشان بگذارد سه هزار تومان از جیب دیگرشان برخواهد داشت. (4256060) (alef-13)
 
92 94 96
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۰۰:۳۱
احمدی نژاد نه آن عنصر ناشناخته گذشته است و نه اکثریت مردم آن قدر ناآگاه هستند که به احمدی نژاد با آن کارنامه خسارت بار داخلی و خارجی رای دهند و نه اصلی ترین طرفداران سابقش به وی اعتماد دارند تا از وی حمایت کنند و... (4256162) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۲۹:۰۴
بگو.هشتاد میلیون نگران نباش (4255966) (alef-3)
 
احمد
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۲۱:۳۰
شما فکر میکنی با رویی که احمدی نژاد داره دیگه شرکت نمیکنه.چقدر شماها ساده این.تازه هر ادم ساده ای میدونه که دیگه نفت 140 دلار دوره اش تموم شده .پولی تو کار نیست.تازه ده میلیون هم به جمعیت اضافه شده. (4256097) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۰۱:۱۰
طبق آخرین نظر سنجی دولت روحانی ۸/۵ میلیون رای دارد. (4256163) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۳۴:۵۸
همون توهم ما بی شماریم رو هنوز دارید بنده خدا روحانی با اون همه ادعا ۱۸ میلیون معادل ۵۰ درصد شرکت کنندگان رو کسب کرد الان با حداقل ۲۰ درصد ریزش رای و ۳۸ درصد رای منفی بازم..‌‌‌.
واقعا آدم خندش میگیره ولی شما با این حرفا خوش باشید عیب نداره (4256247) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۷:۴۸:۳۳
شما هنوز نمی دونی که اونهایی که شرکت نکردند و احتمالا نمی کنند اگه رای بدن به کاندیدای اصلاح طلبان رای میدن (4256564) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۶:۳۰:۳۵
اصلا روحانی 40 میلیون. چطوره؟! (4256499) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۸:۱۷:۴۵
اعدادی که گفتی احتمالا اتفاق نمیفته ولی کلیت درسته که با حضور این دو نفر رای روحانی قطعا بیشتر میشه (4256632) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۰۵:۲۵
طبق اماری که تو دادی جمع کل ارا از کل جمعیت رای دهنده ها بیشتر شد که!
نکنه نصف ارای روحانی قراره از سایر کشورها بهش برسه؟! (4256752) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۳:۲۱:۴۷
اشکال نداره شما تخیلات و آرزوهات رو گفتی .آرزو هم بر جوانان عیب نیست . فقط من کشته تعداد لایکهاتم ، موندم ملت چه فکری میکنند (4257511) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۴۴:۴۸
چرا توهین؟!!!
چرا تخریب؟!! (4255744) (alef-13)
 
مهدوی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۴۶:۱۸
درود بر روحانی که برای کشور و مردم آبرو خرید (4255752) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۵۰:۲۵
شگفتی اینجاست که سایت وزین الف فقط وفقط توهین ها به رییس جمهور منتخب را منتشر میکنه
اما درباره رقبا مثل رییسی و ... به هیج وجه (4255765) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۵۰:۴۹
الان داری مثلا انتقاد میکنی
یا توهین
ادب هم چیز خوبیست (4255766) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۵۲:۳۴
چرا به منتخب مردم توهین میکنی؟؟
شما بهتره درباره کاندیدات جناب احمدی نژاد نظر بدی
در دیزی بازه حیای گربه کجاست؟؟؟
سایت الف هر چیزی را تایید کرد شما هم باید بنویس (4255768) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۲۱:۵۹
من با کمک پدرم دارم خونه میسازم .. به برکت انتخابی که همه با هم سال 92 کردیم .. اگر افزایش قیمت ها با همون شتاب دوره احمدی نژاد ادامه پیدا میکرد نمیتونستم هیچ پولی پس انداز کنم .. یادمون نرفته سال 88 قیمت زمین 4برابر شد .. من به روحانی رای میدم .. بخاطر اینکه اهل شعار نیست .. اهل حرفای قلمبه زدن نیست .. دنبال مدیریت جهان نیست .. روحانی برای پیشرفت ایران کار میکنه .. همه بزرگانی که محبوب مردم هستن حامی ایشون بوده و هستن .. بخصوص سید عزیز و مرحوم آیت الله هاشمی .. بخدا توکل کنیم و دوباره همه باهم در انتخابات شرکت کنیم .. آرزوی دلواپس ها اینه که مردم دلسرد بشن و در انتخابات شرکت نکنن .. یادمون نره امید بذر هویت ما است (4255835) (alef-13)
 
بنده هم در حالت تکمیل کردن منزلم هستم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۵:۵۷:۴۷
من هم در حالت ساخت خونم هستم
خدا گواهه
برا اشپز خانه ام
قصد خرید سینک را داشتم
که برادرم گفت من ۴ سال قبل یه سینک خوب به قیمت۵۱۰ هزار خریدم و نشد استفاده کنم بیا از من به قیمت بازار بخرش
رفتم بازار قیمت گرفتم
جالبه که با قیمت۴ سال قبل تفاوت چندانی نداشت (۵۴۰)
همه خانواده متعجب بودند که چطور قیمتها ثابت مونده!!
گفتم باید برای روحانی مظلوم دعاکنیم
که عده ای بی ایمان فقط به خاطرمنافع حزبی کارشون تخریب ایشونه. حتی بعضی هاکه خ‌دشون هم میدونند اصلا رای ندارند فقط بخاطر تخریب ایشان کاندید شده اند.
خدایاخودت حق را به حقدار بده (4257985) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۲۲:۱۵
جناب روحانی حتی از دیدن قیافه ات خسته شده ایم، اجازه دهید با دیدن چهره معنوی این سید اولاد پیامبر ص بر دل های مردم آرامشی بنشیند.

جناب روحانی وقتی قیافه مبارک حضرتعالی را می بینیم ناخودآگاه ، قیافه اوباما و جان کری و خانم شرمن و اولاند در ذهن ما تداعی میکند حالا چرا ؟ نمیدانم ، شاید این هم از خواص و آثار برجام است، ولی خدا وکیلی با دیدن چهره این سید ، چهره شهید بهشتی و مقام معظم رهبری به ذهن تداعی می کند، (4255836) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۴۵:۰۷
حالا خوبه همان پیامبر صلوات الله علیه و اهل بیت طاهرینش علیهم السلام بارها فرموده‌اند که تقوا و معنویت را براساس ظاهر نسنجید. (4255881) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۱۱:۳۸
از تمام ایران دوستان خواهش می کنم روز انتخابات اگر آب هم دست تان است زمین بگذارید و بیایید به روحانی رای دهید تا اینان برای ما تعیین تکلیف نکنند. می ترسم گرفتار احمدی نژاد دوم شویم. (4256076) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۱۹:۴۹
با این کامنت یا خیلی عوامی یا مردم را عوام فرض کرده ای. (4256095) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۰:۱۷:۱۳
كاش بعضيها از خواب بيدار بشن و متوجه بشوند اگر روحانى نبود الان مثل زيمباوه يا ونزوئلا و كره شمالى بوديم (4256331) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۰:۴۰:۵۷
کاری نداره ، لزومی نداره بخاطر سلیقه دیدن یا ندیدن شما همه ملت رو فدا کنی . شما میتونید تشریف ببرید مشهد و خونه بعل دست جناب رییسی بخرید و هر روز ایشون زیادت کنید. (4256356) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۰:۵۱:۰۷
قیافه؟ متاسفم برات (4256373) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۵:۳۲:۴۰
البته رییس جمهور ممنوع التصویر و محبوب اصلاح طلب هم سید اولاد پیغمبر بود .شما جماعت دین رو هر جادوست دارین وارد میکنین هر جا هم به نفعتون نباشه خارج میکنین. (4256486) (alef-13)
 
بیگی29
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۳۵:۵۲
گروهی یک کیسه سیب زمینی را می بینند و دید بیشتری ندارند اما افراد با همت بلند به آینده و حتی آینده نه چندان نزدیک فکرمیکنند.دنبال لقمه ای که جلوشان انداخته شودنیستند آنها درخت میکارند. (4255861) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۲۰:۳۱
اشتباها like کردم (4256210) (alef-13)
 
مهدی می آید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۰:۰۳:۳۶
لطفا یه کم قدرشناس باشید،،احمدی نژاد تو هشت سال حکومتش دلار تهصد تومنی رو کرد سه هزار تومن درحالی که دلار تو زمان آقای روحانی از سه تومن تجاوز نکرد، سکه نود تمنی شد یه تومن ولی تو دوره روحانی یه قرونم اضافه نشد،درسته ارزون نشد ولی گرونم نشد،نون میخریدیم دونه ای بیست و پنج تومن احمدی نژاد کشیدش به صدو بیست و پنج تومن،،یه ذره انصافم خوب چیزیه بخدا،،این بدبخت یه خرده وقت لازم داره.از شانس بدشم هرچی انتقاد هست هدفش این بیچاره ست.بسه دیگه تورو خدا (4256314) (alef-13)
 
Ali
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۰:۵۲:۰۳
من به روحانی رای میدم چون فعلا گزینه بتر ایشون هستند (4256375) (alef-13)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۲:۱۹:۴۲
جل الخالق یعنی آمریکا هم کاسب تحریم بوده.
در ضمن مفهوم نیست دولتی که در هوای پسابرجام پرواز می‌کند چگونه چوب لای چرخ نداشته اش میگذارند.!!!! (4256440) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۱۲:۲۲
امیدوارم با انتخاب مردم فرد مناسب تری جایگزین ایشون بشه!!! (4255177) (alef-13)
 
دانشجو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۲۷:۳۵
دوست عزیز آقای رییسی خوبه جایگزین ایشون بشه؟!! هشت سال عشقتون رییس جمهور بودند، اقتصاد و آرامش ایران عزیز رو بردن منفی صد، روحانی از منفی صد آورده منفی سی، الان نمی گید چقدر پیشرفت کردیم، فقط می گید منفی سی هستیم!!! آمار ایشون در مورد تورم و رشد اقتصادی دروغه؟!! آمار بانک جهانی دروغه؟!! حداقل یه نفر میومد بهتر از ایشون ما هم استقبال می کردیم، آخه آقای رییسی با عدم سابقه یک دقیقه کار اجرایی گزینه مطلوبی هستش؟ حتما می خوان تو چهار سال اول اصول مدیریت اجرایی یاد بگیرند؟!! (4255698) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۴۸:۴۳
شما که حامی چشم و گوش بسته روحانی هستید ، با کدام اطلاعات می گویید رییسی سابقه کار مدیریتی کلان ندارد ؟؟!!قصد شما تخریب رییسی است، مردم هم خوب این را می فهمند، برادر عزیز تخریب جواب نمی دهد وقتی شما رییسی را تخریب می کنید ، خدای رییسی شما را به زمین خواهد زد، حالا ۲۹ اردیبهشت خواهید دید. (4256144) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۳:۳۳:۴۵
باز هم دوباره از ترس یکی بدویم بریم به یکی دیگه رای بدیم.

کی تموم می شه این بازی؟ (4256470) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۶:۳۴:۳۴
روحانی هم از صفر شروع کرد. ادبیات خوبی هم دارد همه را به جهنم حواله می کنه اینم از دعا برای ملت.
کابینه پیر و هزاران جوان بیکار و با مدرک (4256504) (alef-13)
 
اسدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۴۸:۵۲
بعنوان مثال بجای دکتر روحانی یک نفر بهتر را که مملکت را به باد ندهد معرفی فرمایید. (4255758) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۶:۳۵:۰۰
حسین فریدون (4256505) (alef-13)
 
حقیقت جو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۲۴:۳۱
مناسب ترین فرد برای کشور اقای روحانی است
و مناسب ترین سیاست تنش زدایی و تعامل با دنیاست

اگر تنشهای مستمر مخالفان سیاسی ایشان نبود جایگاه بسیار بهتری داشتیم (4255956) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۴۷:۱۰
فرد مناسب تر از این که رد. صلاحیت میشه (4256014) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۱۲:۴۸
کاندید هم کاندیدای قدیم! (4255179) (alef-13)
 
محمد قاسمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۱۲:۵۶
برای درجا زدن و پسرفت خوش آمدی
نمیدونم چرا نظرات من رو منتشر نمیکنی (4255181) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۱۳:۰۹
روحانی بای بای (4255182) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۱۳:۰۰
روحاني سلام ، سلامي چوي بوي خوش آشنايي !!! (4255666) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۲۴:۱۲
به همين خيال باش. شاهنامه اخرش خوشه فقط اب قند بزار كنار دستت فشارت نيفته (4255693) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۵۲:۲۷
اگر روحانی نباشد مطمئناً کس دیگری هم در این شرایط نمیتواند مملکت را اداره کند و اختلاسهای ویرانگر دوباره آغاز میشود (4255767) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۵۳:۲۹
عجب!!! حقوق های نجومی و میلیاردی ، اختلاس ۱۲۰۰۰ میلیاردی ، اینها از برکات دولت اعتدال روحانی است، آقای حسین فریدون هم به دادگاه احضار شده ، شما هنوز خواب هستید. (4256153) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۱۴:۵۶
رییسی بای بای . (4255813) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۰۹:۴۰
سوراخ دعا را اشتباه گرفتی، رییسی داره میاد ، آنکه داره میره روحانیه، روحانی بای بای. (4256185) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۱۵:۰۸
بقای بای بای . (4255814) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۱۵:۲۳
احمدی نژاد بای بای . (4255815) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۰۲:۲۹
احمدي نژاد باي باي !! ... كامنت بالايي !!
بنده با اين " باي باي " از ته دل موافقم !!! (4255907) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۱۳:۲۵
به سلامتی انشالله موفق باشند (4255184) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۵۸:۵۶
چهارسال تحقیردر دنیا، تعطیلی سانتریفیوژها، تعطیلی کارخانه ها، بیکارشدن مردم آیا روحانی نمی خواهد از سر مردم دست بردارد. (4255782) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۰۵:۲۴
؟؟؟!!!! عجب (4255916) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۰۶:۲۷
شما احساس تحقیر داری ما چنین احساسی نداریم.

ارتباطات بین المللی در موارد زیادی مثل محیط های علمی در حال گسترش است. برای اولین بار در تاریخ دانشگاه ما افرادی از اروپا جهت ف صت مطالعاتی و کار مشترک علمی اقدام میکنند. حداقل در 25 سال گذشته چنین تجربه ای نداشتم. (4255919) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۱۱:۵۶
تحقیر در دنیا رو مثال میزنید؟ (4255931) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۱۱:۱۷
التماس از وزیر خارجه کویت برای اجازه ملاقات با وزیر خارجه آل سعود و با کمال حقارت جواب رد شنیدن، (4256188) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۱:۰۵:۱۶
مثال :
کاهش رتبه پاسپورت ایران به اقرار سازمانهای بن المللی
قبول نکردن نماینده ایران در سازمان ملل با تشر رییس جمهور مودب و باهوش آمریگا!
تحریم پشت تحریم بعد از برجام
نوع استقبال رییس جمهور فرانسه از روحانی
و........... (4256388) (alef-13)
 
سينا
Canada
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۱:۳۷:۱۶
منظورشون عكس يادگاري رئيس جمهور ايران با باديگاردها در فرودگاه برزيل بود!!!!! (4256414) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۲:۴۰:۲۳
جیبوتی (4256447) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۴:۳۱:۰۰
راه ندادن نماینده انتخابی ایران در سازمان ملل (4257722) (alef-13)
 
ربيعي قادي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۳۷:۳۱
آنچه كه موجب تعطيلي كارخانه ها شد و بيكاري مردم شده همين سانتر فيوژ ها بود در مدت انقلاب تنها دولتي كه توانسته ابر قدرتهاي دنيا را وادار كند در سر يك ميز با ما مذاكره كنند آنهم با اقتدا ر همين دولت و وزير با هوش و غيرتمند امور خارجه اش بود (4255988) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۴:۳۶:۰۳
اون موقع که سانتریفیو ژها میچرخید که چرخ تعداد بیشتری ار کارخانه ها هم میچرخید (4257736) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۰۹:۳۱
تحقير در دنيارو ديدم گفتم پس چرا گفته ٤ سال احمدي نژاد كه ٨سال رييس جمهور بود (4256071) (alef-13)
 
احسان
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۲۵:۴۱
سانتریفیوژ که اصلا مهم نیست چون کره شمالی هزارانش رو داره و اون وضع مردمشه برو تو ویکیپدیا بخون تا بدونی .ازادی اندیشه از سانتریفیوژ مهمتره. (4256102) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۴۵:۳۴
قبلا نفت به هند میدادند و به جاش برنج و... میگرفتند
برو ببین وزارت نفت هفته ی پیش جواب پررویی هندیها رو چطور داد؟ (4256276) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۶:۰۴:۲۵
سانتریفوژ برا ملت نون و اب نمیشه
اینا بفهم (4258003) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۱۳:۴۲
اقای روحانی شرمنده من شناسنامه ندارم بهت رای بدم (4255185) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۱۴:۰۹
خداحافظ دولت رکود و بیکاری و توهین (4255187) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۲۹:۳۴
توهین!!!!!!!!
اشکال نداره یکم حس مایی که هشت سال از طرف معجزه درد کشیدیم رو درک کنید تازه برا ما کسی سمتمون نبود و برا شما بجز دولت همه طرفتون (4255707) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۱۴:۳۱
شما دچار توهم هستید ، خیال می کنید هرکس با روحانی مخالفه طرفدار احمدی نژاده، ، نه آقا، احمدی نژاد از روحانی بدتر ، و روحانی از احمدی نژاد بدتر گند زدند به اقتصاد کشور. (4256197) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۳۶:۴۴
اشتباه مثبت دادم (4256117) (alef-3)
 
Mostafa
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۱۴:۳۶
دولت عقلانیت. نمی گم بهترین گزینه است. اما از کاندیدای های تندرو و متعصب فعلی بهتر. (4255190) (alef-13)
 
نوید
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۳۶:۱۶
بس کنید این عوام فریبی به اسم عقلانیت را. هزار تا کار غیرعقلانی کرده این دولت (4255722) (alef-13)
 
احمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۱۹:۵۱
دولت هرچه عاقلتر با شد مسلماً آینده کشور و جوانان بهتر و بیشتر تامین میشود و مدبرترین و با درایت ترین فرد برای قوه مجریه در حال حاضر دکتر روحانی عزیز است. (4255829) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۰:۳۶:۱۹
تجربه این ۴ سال خلاف گفته شما را نشان می دهد. (4256354) (alef-13)
 
یک دلسوز نگران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۲۶:۱۹
امیدوارم مردم به آقای روحانی رأی دهند تا کشور از رکود و بحران اقتصادی بسلامت خارج شود و به تندروهای بدون تفگر که کشور را دچار بحران میکنند رأی ندهند. (4255842) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۰:۳۵:۲۵
من رییسی را ترجیح می دهم ، چون اهل کار است ، نه آمار و شعار. (4256352) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۱:۰۶:۱۷
کدوم متعصب دقیقا؟! (4256389) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۱۴:۵۹
درود بر روحانی (4255191) (alef-13)
 
آبدارچی سیاسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۱۵:۲۴
بدهکاری که طلب کار شد (4255194) (alef-13)
 
سیکلم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۲۸:۴۱
منظورت بابک زنجانیه؟ (4255702) (alef-13)
 
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۴۹:۳۸
تو بهتر به همان کار آبدارچی ای ات بچسبی و تو کار سیاسی وارد نشی. در حد تو نیست عزیزم (4255760) (alef-13)
 
آبدارچی سیاسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۱۷:۵۰
عباس جان
بنده کارشناس ارشد حقوق خصوصی مسلط به زبان انگلیسی و در حال آموزش زبان آلمانی هستم
الان بیست ساله سیاست میخونم
شما چی ؟ (4256090) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۶:۰۶:۴۹
افرین به تو (4258011) (alef-13)
 
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۸:۲۳:۲۲
ببخشید اگر بد گفتم .انشالله در کار آموزش زبان آلمانی نیز موفق باشی.
من هم کارشناس ارشد مهندسی برق-مخابرات هستم. از زمان شاه با سیاست آمیخته بودم (4258419) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۱۵:۳۲
آن مرد آمد
آن مرد خسته آمد
آن مرد با کابینه ای فرتوت و پیر آمد
آن مرد با کوله ای از ناکامی ها آمد
آن مرد آمد ولی وعده صد روزه و سه ماهش را منکر شد
آن مرد آمد ولی کاش نمی آمد..... (4255195) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۵۴:۲۶
جناب پروفایل خارج
الان مثلا داری انتقاد میکنی یا توهین
این توهینها برا کاندیدای حضرت عالی رای نمیشه.
الف منتشر کن لطفا (4255775) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۱۴:۴۲
تو که اول دبستانی چی طوری رفتی خارج؟ (4255810) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۲۷:۱۳
آن مرد پدر خوانده برجام آمد. بگذارید بیاید این فرزند برجام را بزرگ کند (4255843) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۱۷:۰۴
شیخ حسن خوش امدی وعده ما 29 اردیبهشت پای صندوق رای .سلام به دولت تدبیر و امید. الف جون چاپ کن . (4255200) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۱۸:۵۲
نبندید دهانها را، نشکنید قلمها را، خرد نکنید میکروفونها را! (4255203) (alef-13)
 
کوثر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۱۹:۱۲
خیلی رو میخواد با این کارنامه درخشان (4255204) (alef-13)
 
عبکریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۵۴:۰۵
کارنامه اش خوب بود . شما و بقیه افرادی که اینچنین فکر می کنید بهتر منبع اطلاعاتی فقط صدا و سیما نباشید منابع باید زیاد باشد تا نتایج درست گرفت (4255772) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۳۲:۰۲
منظورت اینه منبع اطلاعاتمون بی بی سی انگلیس (روباه مکار) و یا صدای آمریکا (شیطان بزرگ) باشه (4255973) (alef-13)
 
29 اردیبهشت
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۱۹:۲۱
رای من روحانی (4255205) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۱۹:۲۸
رواق منظر چشم من اشیانه توست کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست (4255206) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۱۹:۴۷
40 میلیون رای دارد (4255208) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۲۹:۱۳
انشاالله. (4255705) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۳۳:۲۴
اون موقع که با وعده وعید اومد 40 میلیون نداشت الان که همه رو منکر شده میخواد 40 میلیون رای داشه باشه (4255975) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۲۰:۰۷
مگر خواب ببینی ریاست جمهوری دور دوم را !!!!!!! (4255209) (alef-13)
 
جلیلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۲۰:۲۴
روحانی، روحانی، خدا نگهدار تو
قلوب مردم ما، صندوق آرای تو (4255211) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۲۰:۵۲
جفتی با احمدی نژاد رد صلاحیت می شوید. (4255212) (alef-13)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۲۲:۰۵
رای من روحانی (4255216) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۲۲:۱۳
یکی وعده های دروغت را تجربه کردیم، دیگه تو چاله جنابعالی نخواهیم افتاد. (4255217) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۲۲:۳۸
ای ول دکتر روحانی عزیز ملت آمدند. (4255219) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۲۲:۴۱
برو از نجومی ها رای بگیر نه از مردم. (4255220) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۲۲:۴۳
پ نه پ
منتظر بودی کاندیدای ریاست فیفا بشه!!!!!!!!!!!! (4255221) (alef-13)
 
Sahraeian
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۲۳:۴۷
کسی دفت نکرد. اما آقای روحانی بدون همراهی اعضای کابینه و به تنهایی به وزارت کشور آمده بود. شوی تبلیغاتی به راه نینداخت ! (4255223) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۳۱:۲۱
اتفاقا شما دقت نکردی ایشون بر خلاف بقیه داوطلبین اومده پشت میز نشسته نه جلوی میز از همین جا وزارت کشور داره تبعيض قائل میشه اتفاقا تنها اومدنش تبلیغاتی که تماما عکس و تصویر ایشون باشه (4255711) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۲۴:۳۹
رییسی هم پشت میز نشست مثل روحانی منتها شما خودت رو زدی به خواب (4256100) (alef-13)
 
سينا
Canada
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۱:۴۷:۳۶
عكسهاي بقيه كانديداهاي مطرح را ببينيد ، غرضي ، بقايي ، رئيسي و .. (4256420) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۰۵:۱۳
توقع داشتی با آخوندی بیاد که رایش کمتر بشه (4255791) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۲۳:۴۹
اگر آخوندی و قاضی هاشمی را عزل کردی من بهت رای میدم. (4255224) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۵۵:۵۱
با آخوندی و قاضی هاشمی نیومده بود که آبرویش نرود !!!!!! (4255624) (alef-13)
 
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۴۵:۰۶
آخوندی که مشکلی نداره .وزیر بهداشت بله (4255746) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۵۳:۴۳
این دو بهترین وزیران ایشان هستند. شما اگر گذرت به بیمارستان و داروهای بیماران خاص بیفتند می فهمی فرق این دولت بادولت قبلی را
آقای اخوندی هم اگرچه ایرادهایی دارد ولی درحال نوسازی ناوگان هوایی و ریلی و به پایان بردن پروژه مسکن مهر است (4255771) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۳۶:۴۵
تبلیغ میخوای بکنی بکن و دروغ چرا
آخوندی که ناوگان هوایی آره ولی ریلی هیچ کار جالب توجهی نکرد جز خرید یک سیستم کنترل که اونهم خراب از آب تشریف آورد و کلی از هموطنانمون به کشتن داد
آخر مسکن مهر مزخرف یا داره تکمیل میکنه
تا امسال هیچ کاری نکرد فقط گفته قرار اردیبهشت کار کنیم اونم با تمام ظرفیت
بهداشت هم هنر نکرده مالیات افزایش دادند، دادن به وزیر که کار کنه اونم خرج جیب پزشکا کرد یکمش هم داد برای مردم (4255984) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۵۴:۵۷
درود بر دولت تدبیر و امید. رای ما نه به تند رو ها و آری به اعتدال و عقلانیت است (4255777) (alef-13)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۱۸:۲۶
آخوندی یکی از با سوادترین، کار بلدترین و موفق ترین وزرای از اول انقلاب تا حالا هست (4256206) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۲۴:۱۰
من منتظر رییسی هستم. (4255225) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۲۴:۱۴
خوش آمدی به دلایلی چند:
اول اینکه واقعا برای برنامه ریزی کشور چهار سال کمه
دوم اینکه در دوره دوم قاعدتا باید از تعداد تصمیمهای پوپولیستی کم میشود چرا که رای اوری مجددی در کار نیست و تجربه بیشتری به کار گرفته میشود
سوم اینکه با همه انتقاداتی که خودم هم دارم اما در مقام مقایسه با توجه به بهبود روابط ایران با دنیا، عدم تنش زایی و جنجال داخلی و خارجی، وجود وزرای مناسبی چون زنگنه، ظریف و آخوندی(در مجموع و نه حادثه قطار)، عدم حرکات زیگزاگی و دفعتا در اداره کشور
چهارم اینکه شخصیت هر دمبیلی ندارید و خطها و مواضع و اصول مشخصی دارید (4255226) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۲۵:۰۰
مرد نجیب سیاست رای 92 حلالت
رای 96 برایت
با روحانی تا 1400 (4255230) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۲۵:۴۶
به کسی رای میدهم که
۱- سید باشد
۲- خادم الرضا ع باشد
۳- مثل روحانی وعده دروغ ندهد. (4255234) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۴۰:۴۱
همین خادم الرضا بودن یعنی ریا و سو استفاده از بارگاه شریف امام رئوف (4256124) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۲۹:۲۵
بتون ریزی+ سبد کالا+ قطع یارانه+ حقوق نجومی + فحش و ناسزا. معرف آقای روحانی است. (4255250) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۳۰:۵۱
اینبار چه طرحی را در سر داری کدام صنعت را می خواهی بتون بگیری؟؟!!!! (4255255) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۳۸:۱۴
هوافضا رو از موزه در بیاره بتون بریزه (4255993) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۳۲:۳۴
افراددلسوز نظام به ایشان رای نخواهند داد کافی است صدا وسیما وعده های انتخاباتی که چهار سال قبل داده اند را پخش کند وضعیت فعلی را با وعده های ایشان مقایسه کنیم و۰۰۰ (4255257) (alef-13)
 
علی عسک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۱۷:۲۶
بسلامتی شما از دو ماه پیش صدا و سیما که تخریب جناب روحانی را شروع کرده !!! (4255947) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۳۷:۱۱
باكي نيست برادر ! تخريب صدا و سيما براي طرف مقابلش ، تخريب نيست ، ... سازندگيه !! (4256119) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۳۲:۵۴
۴ سال دروغ ، ماستمالی، ماله کشی ، مخفی کاری، به اسم تدبیر و اعتدال. خدایا از ایت دولت خسته شدیم. (4255259) (alef-13)
 
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۳۵:۵۶
خداوند یاورتان باد خوش امدید (4255262) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۳۶:۱۶
بیکاری، بیکاری، بیکاری
رکود ،رکود، رکود
گرانی، گرانی، گرانی،
آمار، آمار،آمار
وعده،وعده،وعده.
شعار، شعار،شعار.
سخنرانی، سخنرانی ، سخنرانی.
ناسزا، فحش، متلک.

محصول ۴ سال ریاست جمهوری جناب روحانی. (4255263) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۳۶:۴۹
بهش راى ميدم (4255268) (alef-13)
 
بنده خدا. اصل
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۳۷:۱۶
اصلاح طلب نیستم.
خوش اومدی تو یادگار هاشمی هستی به خاطر اونم که شده یک رای پیش من داری (4255270) (alef-13)
 
Austria
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۳۷:۱۸
روزگار دلواپسان سیاه دل بار دیگر سیاه شد...
دست حق بهمراهت (4255271) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۳۸:۱۲
وقتی اینهمه بی برنامه و متوهم ثبت نام میکنند ، خُب .... چراکه نه !!!!!!!!! (4255275) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۳۸:۲۳
خوب بقیه دیگه برای چی ثبت نام میکنن؟!! (4255276) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۳۸:۴۱
به جای شناسنامه ات دوست دارم تصویر ویلایت حضرتعالی را در ولنجک ببینم، تا ببینم آیا میتوانی رییس جکهور من باشی؟؟!!! (4255278) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۱۲:۲۴
ادم دین دار یا بی دین ویلا کجا بود ؟ اصلا میدانی کجا زندگی میکند روی هوا مینویسی ؟

بعید بدانم دین درست و درمانی داشته باشی. (4255933) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۰:۲۱:۳۷
من میدونم.ولنجک-ویلای حدود 45 میلیارد (4256333) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۳۹:۵۶
لازم نیست ببینه تحقیق کنی میبینی وجود داره (اونم با کار دولتی از اول انقلاب تا الان)
مهم اینه آیا یک اشرافی میخواهی رئیس جمهورت بشه یا کسی که با اشرافی گری مخالف است (4255998) (alef-13)
 
سينا
Canada
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۱:۵۷:۲۴
دوران رياكاري مسئولان سپري شده!
شما كه مدعي نيستيد همه مسئولان با پيشاني پينه بسته و حقوق ماهانه بالآي ١٠ ميليون تومان كه به مدد افشاگري حقوق نجومي صفدر از پرده بيرون افتاد در حلبي آباد زندگي مي كنند و روحاني در شمال شهر؟
احمدي نژاد هم از نداري ساكن نارمك نيست ! دفتر ولنجك و خانه نارمك ؟!!! (4256425) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۳۹:۳۵
بیا که احمدی نژاد برات داره اساسی (4255279) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۳۹:۵۹
انشا الله برنده انتخابات برای داشتن ارامشی بیشتر (4255281) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۴۰:۴۲
روحانی خوش امدی (4255282) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۴۰:۵۸
اگر ثبت نام نمی کردی به نفعت بود .
رییسی با ۲۵ میلیون رای برنده انتخابات است. (4255283) (alef-13)
 
سينا
Canada
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۲:۰۱:۵۷
رئيسي با حضور احمدي نژاد ٨ تا ١٠ ميليون راي و در صورت رد صلاحيت احمدي نژاد ١٥ ميليون راي دارد.
تنها راه رئيس جمهور شدن رييسي رد صلاحيت همزمان احمدي نژاد و روحاني است!! (4256428) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۴۱:۴۷
کاندیداهای زاپاس را هم می آوردی. (4255286) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۴۲:۵۹
رقیب روحانی اولین برنده انتخابات است،
عمل کرد ضعیف روحانی اولین رقیب روحانی است. (4255295) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۴۶:۱۵
جناب روحانی ، احمدی نژاد سیب زمینی داد ، شما از حالا یارانه کمیته امدادی ها و بهزیستی را افزایش دادید؟؟!!!!
شکی نیست که دلتان برای آنها نسوخته ، اگر دلسوز آنها بودید این کار را قبلا انجام می دادید. (4255310) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۰:۳۲:۰۰
اين افزايش رايانه به با تصميم و تصويب مجلس انجام شده و نه دولت اي كاش كمى قبل اتهام زنى تحقيق ميكردى دوست عزيز (4256346) (alef-13)
 
Spain
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۵۳:۴۱
هر شخصی از وضع اسفناک امروز جامعه چه در بعد اقتصادی و چه سیاسی و چه فرهنگی ناراضی هست، به ایشون رای نخواهد داد، اگر ایشون مجدد رئیس جمهور شوند یعنی همه چیز آرومه و هیچ خبری از رکود و بیکاری و برباد رفتن دستاوردهای هسته ای و عزت و شرف ایران نیست !!!!!!!!!!!!!!!!! در مجموع یعنی اکثریت از وضع موجود راضی هستند !!!!!!!!!!!!!! که خوب با حقیقت جامعه و کشور تناقض اساسی دارد. (4255323) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۵۷:۰۵
" روحاني كانديداي رياست جمهو ري شد "
اولاً : آنجا كه عيان است ، چه حاجت به بيان است " !!
ثانياً : احتمالاً ايشان به اين مَثَل زبان فارسي معتقدند كه : " كار كسي كرد كه تمام كرد " !! و
يحتمل از نظر ايشان خيلي كارها مانده كه بايد در چهار سال دوم تمام بشه ! ... حالا خدا عالمه ،
مثلا ً مثل يارانه ها كه در چهار سال دومي آمد و شايد هم در چهار سال دومي هم ... زبونم لال !!
ثالثا : " ميزان رأي ملت است " !! با اين ملاك ديگه فكر كنم مشكلي نباشه !!
رابعاً : اين دعا گو معتقده كه چه اين وري بياد ، يا آن وري بياد، فقط قربونتم كاري نشود كه اين مخلص شما هر سال بگويد : " سال به سال ، دريغ از پارسال " ... بله ؟!! (4255332) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۰۴:۱۲
دوستانی که ۲۴ ساعت شبانه روز مشغول دشنام دادن و ناسزاگویی و تهمت زدن و انگ زدن به دکتر احمدی نژاد هستید که ایشون ولایتمدار نیستند و که چه و که چه! من میخوام بدونم، اگر دکتر احمدی نژاد با سی میلیون رأی رییس جمهور شدند، بعد چطوری میخواین جمعش کنید؟!!

یعنی کسی که در کوتاه مدت کشور رو فضایی کرد، هسته ای کرد، چندین میلیون مسکن مهر ساخت، اینهمه راه آهن، راه شوسه، راه روستایی، پتروشیمی، بیمارستان، کتابخانه، مدرسه و .... ساخت، بعد این شخص ولایی نیست. فقط هم همین شخص بخصوص!

اما خاتمی و رفسنجانی و روحانی همه و همه ولایی هستند، الا دکتر احمدی نژاد که هم ولایی نیست و هم منحرفه؟!!! ما باید حرف دهنمون رو بفهمیم که چی میگیم، که بعد قادر باشیم جمعش کنیم.
اینهمه خرج کردن از رهبری بدون اطلاع رهبری کار درستی هستش؟! (4255343) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۳۳:۱۳
یاد تعداد آراء باطله مشایی و آراء لیست دولت بهار در سال 92 به خیر و نیکی که از آخر اول شدند!!! (4256243) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۰:۲۷:۱۷
به آنجا نمی رسد شورای نگهبان احمدیرنژاد را رد صلاحیت می کند و به احتمال زیاد روحانی هم رد صلاحیت شود چون هیچکدام خوب امتحان پس ندادند. (4256340) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۱۲:۳۲
دوستتتت دارم (4255361) (alef-13)
 
Italy
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۱۴:۳۶
دقیقاً زمانی که دلار در حال سقوط بود، یعنی بعد از جو روانی حاصل از برجام، بانک مرکزی جلوی ارزان شدن برجام را گرفت! (4255366) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۱۶:۱۷
رای ما دکتر روحانی (4255371) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۱۶:۴۱
مشک آن است که ببوید
نه آنکه عطار بگوید (4255372) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۱۷:۴۱
با عزمی راسختر و قلبی مالامال از امید و آرامش به روحانی رای میدهم برای آینده ای بهتر برای آینده کودکان سرزمینم برای وطنم برای اینکه هیچگاه هیچکس یک ایرانی را تهدید نکند (4255373) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۰:۲۴:۵۹
خواب دیدی خیر باشد (4256338) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۲۴:۴۲
خوش آمدی دلاور (4255383) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۳۰:۱۹
چهار سال بدبختی تمدید خواهد شد (4255398) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۳۵:۱۰
حسن جان
برجام درسش تموم شده، داره شوهر میکنه
نیازی به قیم و متولی نداره (4255420) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۳۵:۴۳
جناب آقای توکلی لطف کنید اینبار عقل ومنطق رو بر دعواهای سیاسی ترجیح بدهید وبه جای تخریب کردن دولت وحمایت از کاندیدایی که خودتونم میدانید توانایی رییس جهور شدن رو ندارد،طرف حق رو بگیرید که دوباره مجبور نشید هشت ساله دیگه از حمایت بیجای خودتون نسبت به فردی که تمام قد حمایتش میکدید پشیمون بشوید،خوب به یاد دارید آقای احمدی نژاد رو دوراول چگونه اصول گراها گوش وچشم بسته حمایتش کردند دیدید چه به سر مملکت اومد...تورو خدا دست بردارید از سر مملکت ومردم.. (4255422) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۰:۲۳:۴۲
برادر عزیز مردم عقل دارند ، تخریب ناجوانمردی است، آقای روحانی الآن یک کاندیداست آقای رییسی هم یک کاندیداست همه میدانند رقابت اصلی بین این دو نفر است ، پرونده روحانی چون رییس جمهور مستقر است تمام نقاط ضعف و قوتش برای مردم روشن است بگذارید سوابق و توانمندی ها و برنامه آقای رییسی را هم مردم بررسی کنند و خود مردم تشخیص دهند و انتخاب کنند، رییسی هنوز نیامده، لشکر تخریب علیه او راه انداخته اند، این نادیده گرفتن حق مردم و شعور مردم است،
کسی را که منتخب مردم در مجلس خبرگان است، و منتخب رهبری برای تولیت آستان ملکوتی قدس رضوی است، و ۳۰ سال سابقه مدیریت کلان در قوه قضاییه داشته است. تندرو، بی تجربه، ریاست طلب، احمدی نژادی، قاتل، معرفی کردن ،به دور از شرافت و انسانیت است. ممکن است بگویید روحانی را هم تخریب می کنند، آنچه به عنوان تخریب روحانی مطرح میشود نقاط ضعف و ناتوانی های روحانی است که حتی فعالان اصلاح طلب نیز این نقدها را به روحانی دارند، روحانی اگر می خواهد ،افکار عمومی را قانع کند باید به مردم پاسخ دهد
چرا در برجام روحانی امتیازات فراوان داد و به حداقل ناچیزی قانع شد؟
چرا همه تخم مرغها را در سبد گذاشت ،که دشمن به راحتی برجام را نقض کند؟؟
چرا شروط و خطوط قرمز رهبری را در برجام نقض کرد؟؟
چرا اختلاس ۱۲۰۰۰ ملیاردی صندوق فرهنگیان را ماستمالی می کند و می گوید وام بوده
چرا به جای برخورد با اختلاس رستگار سرخه در بانک ملت که موجب زیان سهامداران بانک ملت شد می گوید به رستگار سرخه ظلم شده است
چرا وزرای پیر و ناتوان سرمایه داری را که از راه رانت به ثروت های ۱۰۰۰ میلیاردی رسیده اند دور خود جمع کرده است،
چرا روحانی و وزرایش به منقدان و مردم فحش و ناسزا و متلک می گویند و اهانت می کنند؟؟
چرا روحانی به دستور رهبری عمل نکرد و با مدیران نجومی حرام خوار و خائن به ارزش ها برخورد نکرد ؟؟
چرا روحانی مخفی کاری می کند ، مخفی کاری در برجام ، مخفی کاری در قرار دادها ، مخفی کاری در کرسنت؟؟
چرا نصف یارانه ها به مردم داده نمی شود و قسمت عمده ای از آن تبدیل شده به حقوق ها و کارانه های چند صد میلیونی برای پزشکان؟؟!!!
و ده ها چرای دیگر که آقای روحانی از پاسخ دادن به آنها طفره می رود (4256335) (alef-13)
 
hamid
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۷:۳۱:۵۷
سلام
جوری شما چراها را مطرح میکنید انگار فقط تو این چهار سال اخیر ایران بوده اید و از هشت سال گذشته آن بیخبر وضعیت حال از وضعیت دولت نهم و دهم صد درجه بهتر بود و با انتخاب مجدد روحانی انشالله بهتر هم خواهد شد . (4256531) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۳۶:۳۰
يادش به خير سال 92 به زور مظلوم نمايي رفسنجاني ، فقط 50 مميز هفت دهم درصد آراء رو آوردي :) (4255425) (alef-13)
 
ooom
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۴۲:۳۳
فرد لایق دیگه ای برای انتخاب ظاهرا ثبت نام نکرده هنوز.پس مجبوریم برای انکه کشور به دست افراطی ها و تندروها نیفتد به ایشان رای بدهیم.
انتخاب بین بد و بدتر (4255439) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۵۳:۲۶
من برای اینکه مملکت به دست نجومی های خائن و اختلاس گرهای ۱۲۰۰۰ میلیاردی نیفتد به روحانی رای نمی دهم. (4256294) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۴۵:۴۹
همه می آییم برای ایران و به نام ایران

درود بر روحانی (4255448) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۴۶:۵۲
رای نمیاره!!!! (4255454) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۴۶:۵۶
۹۲ با رای ناپلئونی با تشتت اصول گرایان روحانی پیروز شد.
در سال ۹۶ روحانی ، با پرونده برجام نافرجام ، حقوق هایی نجومی ، اختلاس ۱۲۰۰۰ هزار میلیاردی، رکود ، بیکاری روز افزون، گرانی، حقوق های پایین کارگر و کارمند، وعده های توخالی و عمل نشده ، وزرای ۱۰۰۰ ملیاردی، بد اخلاقی رییس جمهور و وزرا با مردم، خراب شدن کاسبی و معیشت مردم، و ازسویی دیگر وحدت و انسجام اصولگرایان بر محور رییسی ، قطعا روحانی بازنده انتخابات است بدون هیچ شک و تردید. (4255456) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۴۷:۰۶
فقط احمدی نژاد (4255457) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۴۷:۳۲
من منتظر مناظره روحانی و احمدی نژادم (4255458) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۵۰:۳۰
آن مرد آمد ، کلیدش را گم کرده ،دنبال کلیدش در وزارت کشور می گردد.از یابنده محترم تقاضا می شود جهت تحویل کلید با سایت روحانی بای بای تماس حاصل فرماید. (4255462) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۵۱:۰۹
تاریخ نشان خواهد داد که روحانی در پیچیده ترین شرایط داخلی و جهانی کشور را از سقوط نجات داد . (4255464) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۴۹:۵۶
تاریخ نشان داد روحانی همه تخم مرغ ها در یک سبد می گذارد تحویل جان کری می دهد، و از جان کری قول شفاهی تحویل می گیرد بعدش جان کری زیر قولش می زند و اوباما تحریم جدید وضع می کند و از دست آقای حقوقدان کاری بر نمی آید ، و آقای حقوقدان دنده عوض می کند ، که برجام کار ما نبود، برجام کار خدا بود. (4256283) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۵۲:۲۷
فعلا در ایران ازبین ثبت نام کنندگان کسی بالاتر ازاو شانس بردن انتخابات وجود ندارد (4255468) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۴۵:۵۹
خوش خیالی !!!! سال ۹۶ است نه سال ۹۲ (4256278) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۵۴:۵۵
آنکه یک شبه مشکلات اقتصادی را حل نمی کند اما ۱۰۰ روزه تحول اقتصادی ایجاد می کند متاسفانه کلیدش در حین بتون ریزی رآکتور اراک ، در بتون ها افتاده، و هیچ وعده ای برای دور دوم ریاست جمهوری نمی تواند بدهد، اگر خواستید رای بدهید از قبل گفته باشیم. (4255474) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۵۹:۱۱
در دور دوم ریاست جمهوری ، گفته باشم که من هیچ مسولیتی را در مورد ۴ سال دور اول را به عهده نمی گیرم ، اگر هر اختلاس و فساد مالی و مشکلی هم در دور دوم پیش بیاید مسولش ۴ سال دور اول است، به من اصلا ربطی ندارد. (4255480) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۰۲:۵۷
برجام مرده به دنیا امد اقای روحانی (4255490) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۰۴:۲۸
به خاطر برجام بهش راى ميدهم. انزواى بين المللى و درگيرى با جهان را نميخواهم. (4255495) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۰۵:۰۹
واقعا مردم رو چي فرض کردين

من باز آمدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (4255497) (alef-13)
 
پارسا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۰۵:۱۱
من همیشه دنبال می کنم خبر های الف رو. خیلی داری به دولت تزویر و امید حال می دی! حالا نخواستی کامنت من رو بگذاری نگذار! ولی بخون!
من به بقیه کاندیدا ها کاری ندارم. منتهی آقای روحانی به اندازه ادعا هایی که می کنه کار انجام نمی ده.
یاد همون معرکه گیری افتادم که قرار بود بره توی کوزه و همش میگفت می خوام برم تو کوزه، می خوام برم تو کوزه، می خوام برم تو کوزه، می خوام برم تو کوزه، از آخر هم نرفت توی کوزه. (4255498) (alef-13)
 
Spain
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۰۶:۴۶
خوش امدي .از دفعه قبل بيشتر راي داري دكتر جان. (4255502) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۰۷:۳۸
اگر روحانی تایید صلاحیت شد شاید به احمدی نژاد رای بدم روحانی با این همه افتضاح دیگه نباید رییس جمهور بشه (4255505) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۰۸:۱۱
آقای روحانی! برایتان متاسفم که هنوز متوجه نشده اید که نوزاد برجام از اول مرده به دنیا آمد. بیخود برای هووها حرف در نیاورید. (4255506) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۱۲:۰۲
اگر روحانی تایید صلاحیت شد احمدی نژاد هم تایید صلاحیت میشه چون روحانی همش معایبه (4255514) (alef-13)
 
سپیده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۱۳:۳۴
روحانی ممنونیم که کشور ما ونزوئلا نشد... (4256195) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۱۲:۵۶
هر کی روحانی بیاد کارها بسمت خرابی میره (4255518) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۳۲:۳۰
دقت کردید رسانه های خارجی از ترس احمدی نژاد حتی اسمشو نمیارند وتنها رقیب روحانی را رییسی می دانند این نشون میده آنها میدنند احمدی نژاد درصورت تایید رییس جمهور میشه اما رییسی بااما واگر (4255562) (alef-13)
 
تبریزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۳۷:۳۲
بوی بهار از یه طرف داره میاد و بوی تدبیر و امید از طرف دیگه. کسی می دونه از کجا می شه بوگیر تهیه کرد؟ (4255570) (alef-13)
 
سهراب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۳۸:۱۵
واقعا برای ایران باید به روحانی رای بدهیم . (4255573) (alef-13)
 
مشعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۴۲:۳۲
آقای روحانی بشمار شمارش معکوس رو‌ برای پیاده شدن. (4255585) (alef-13)
 
نيم نگاه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۴۶:۲۸
در كل آقاي روحاني بهترين گزينه است.

با آرزوي ايراني امن و آباد (4255597) (alef-13)
 
محمدعلي
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۵۰:۵۹
روحاني قطعا در دوره اول رياست جمهوري رأي نخواهد آورد. بخش عمده‌اي از رأي ايشان در سال 92 متعلق به طيف احمدي‌نژاد بود كه رفتار ايشان با اينگونه افراد در اين 4 ساله اصلا مناسب نبود.
رأي روحاني در اين دوره حداكثر 12 ميليون خواهد بود. (4255608) (alef-13)
 
عبدالله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۵۵:۰۲
بدون شک ، همین شعار حفظ برجام مهمترین عامل پیروزی روحانی بر رقبایش خواهد شد (4255619) (alef-13)
 
امیر جسین سلطان/تهران
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۵۵:۱۴
سلامت و پیروز و هیشه سرافراز و سربلند باشید. خدا نگهدارتان باشد جناب آقای دکتر حسن روحانی رئیس جمهور محبوب دوره یازدهم و ان شاء الله دوره دوازدهم. (4255621) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۵۵:۱۶
کسانی که دوره احمدی نژاد را به یاد نمی آورند خودشان را به خواب زده اند و نمی توان بیدارشان کرد (4255622) (alef-13)
 
Denmark
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۵۷:۴۵
روحانی برو یک فکری به حال خودت بکن در مناظره ها چگونه میخوای جواب احمدی نژاد را بدهی (4255626) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۳۷:۱۵
احمدی نژاد همونی هست که 4سال ولنجک مخفی شده بود و از دانشجوها و خبرنگارا می ترسید و هنوزم می ترسه و از ترس و ضعف فقط تکذیب می کنه؟؟؟ (4256255) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۵۸:۳۲
دکل. (4256303) (alef-13)
 
حمیدخان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۰۷:۰۲
دولت عقلانیت و اعتدال حمایت حمایت
درود بر روحانی بدون هیچ شکایت شکایت (4255651) (alef-13)
 
عبدالله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۰۸:۴۲
مهمترین عامل پیروزی روحانی گزینه ی تعامل با جهان. است که رقباش هیچ سابقه ی خوبی در این باره ندارند (4255656) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۱۶:۱۷
با شرایط موجود مملکت از نظر بنده دکتر روحانی بهترین گزینه برای ریاست جمهوری میباشند (4255678) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۱۸:۳۰
به نظرم ایشان و آقای احمدی نژاد هر دو باید رد صلاحیت بشن چون هر خیلی زیاد خلاف رهبری حرف زدن (4255682) (alef-13)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۲۲:۲۴
آقای روحانی در چهاراول فناوری هسته ای را نابود کردی می خواهید درچهاردوم فناوری موشکی ونظامی را نابودکنید؟ سایت الف لطفا سانسورنکنید
چون اگرساسورکنید شما هم دست تیم روحانی هستید (4255690) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۲۳:۱۹
انشالله موفق باشى رييس جمهور محبوب و فرهيخته (4255691) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۲۹:۳۸
فای روحانی حقیقت میگوید تمام آطلاعات ارائه شذه ایشان صحیح است قابل مشاهده در جامعه هم هست، اما شما منصف نیستید نمی بینید
کشور بعد از سالها در حهت صحیح بدون سعی و خطا داره پیش میره البته سرعت کمه ولی دلیل آن فقط دولت نیست وقتی سیاست نظام انقلابی بودن و تقابل با قئرتهای بزرک باشه اقتصاد خیلی سریع نمیتونه پیشرفت کنه، در هرحال دولت خیلی بیش از اختیاری که داره کار مفید انجام داده
اچون الف سایت اصولگرا و طرفدار آقای رییسی است، و اکثرا نظرات مخالف روحانی را میگذارد این پیغام من را هم احتمالا منتشر نخواهد کرد (4255708) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۳۳:۱۵
لف هر چقدر میخواهی به روحانی توهین کنید
مطمعن باشید مردم روحانی را انتخاب خواهند کرد با رای بالای 20 میلیون
اینن کامنتهای منفی را همم این حرفه ای ها میدهند (4255716) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۳۸:۳۰
تنها فرد لایق ریاست جمهوری این انتخابات آقای حسن روحانی است. (4255727) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۳۷:۵۴
این ۴ سال نشان دادن لیاقت ریاست جمهوری را ندارد باید برود. (4256256) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۴۱:۰۹
مجبورم در این قحط الرجال بازم به شما رای بدم نه از سر شوق بلکه از ترس اصولگرایان تندرو (4255731) (alef-13)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۴۳:۲۴
بابا آقای روحانی به خدا مردم رو خسته کردی از بس گفتی برجام. حرف جدیدی نداری بزنی. دو ساله هر جا رفتی تمام صحبتت شده برجام. انصافاً خودت خسته نشدی. ما که کم آوردیم والله (4255739) (alef-13)
 
حیدرعلی
Denmark
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۴۶:۱۳
اگراین دولت بااین همه وزیر باتجربه موفق نبوده و نتوانیم موفقیتهای دولت را در عرصه اقتصاد-هواپیمایی-روابط خارجی و فع تحریم ها وبهداشت و.......ببینیم هیچ دولتی نخواهد توانست به این موفقیتهابرسد. (4255751) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۳۵:۴۷
وزیر با تجربه یا وزیر پیر بد اخلاق مغرور متکبر اشرافی ناکارآمد؟؟؟؟!!!!!!! (4256251) (alef-13)
 
ali
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۰۲:۴۳
وآمدید یارانه پر در آمدها را قطع کنید. ولیکن قطع یارانه بازنشستگان و کارگران را مشتی نجومی بگیر قطع کردند و فریاد به جائی نریسد . در حالیکه در خبرها آمده است که شما به چنین امری راضی نبودید.
هنوز هم دیر نشده اگر میخواهید اعتماد این دسته قابل توجه را جلب کنید همین فردا دستور دهید . یارانه این افراد را بر قرار کنند . فرصت دفاع مجدد به طریق شفاف به آنها دهید .
اگر در این زمینه با قضاوتی عادلانه - دست اندر کاران عمل کنند . عزتش برای شماست که یک حقوق دان هسید . و به عنوان یک روحانی و حدا ترس مایل به حق الناس نیستید. (4255787) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۱۳:۳۷
فقط روحانی (4255809) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۳۴:۱۳
تک دوره ای است. (4256245) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۲۹:۰۳
تک دوره ای ! (4255851) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۴۰:۵۳
اين انتخابات چهره ي فتنه ي واقعي را نشان داد (4255868) (alef-13)
 
مهدی
Netherlands
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۴۷:۲۲
نوزاد برجام رو بکشن!!!!!
نوزاد برجام به دنیا نیامده توسط دشمن سقط شد. (4255885) (alef-13)
 
آفلاین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۵۳:۵۰
رئیس جمهور محترم.. حقیر فقط یک سوال دارم ... چطور اینقدر صریح دروغ گفتید... بعد از توافق گفتید همه ی تحریم ها لغو می شود... اما الان می گویید معلوم است که همه ی تحریم ها برداشته نشده و فقط تحریم های هسته ای برداشته شده است... دوستانی که هنوز از طرفداران ایشون هستند لطفا جواب حقیر رو بدهند.. شاید من نفهمیدم... (4255895) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۷ ۱۳:۲۰:۳۹
همه تحریم های مرتبط با هسته ای
دوست من اونچه که بعنوان اسناد توافق مورد تایید دو طرف هست منتشر شده و در اختیار کارشناسان و رسانه ها قرار گرفته
همون موقع هم تو تحلیل های کارشناسی بحث بود که چرا فقط تحریم های و قطعنامه های مرتبط با هسته ای برداشته شدن... که جواب این بود بیشتر از این برش نداشتیم.... واقعن هم نداشتیم (4260677) (alef-13)
 
مژگان
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۱۲:۳۴
خواهیم آمد با رای به روحانی،تا عزت ایران و ایرانی تداوم یابد.امیدمان ناامید نمیشود،ان شاءالله. (4255934) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۳۳:۴۳
رای ناپلئونی روحانی در ۹۲ تا حال ۱۰ بار کاهش یافته، عمده شهرهای مذهبی مانند استان های خراسان و قم و اصفهان و شهرهای بزرگ مثل اهواز و تبریز به رییسی رای می دهند ، تنها روحانی در تهران ممکن است بیش از رییسی رای داشته باشد.
قطعا برنده انتخابات رییسی است. (4256244) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۱۷:۱۰
رییسی را فردی توانمند برای تشکیل دولت مقتدر و کارآمد ، حافظ عزت کشور و معتقد به تعامل عزتمدانه با دنیا می دانم. (4255945) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۲۹:۰۶
رییسی با ۲۶ میلیون رای رییس جمهور ۹۶ (4256234) (alef-13)
 
Sweden
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۲۴:۵۸
اگر نبودی به سرنوشت ونوزویلا دچار میشدیم. (4255957) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۲۵:۴۱
مردم را از لولو نترسانید ، مردم بچه نیستند،
روحانی، به جز آمار دروغ و سخنرانی و فربه کردن مدیران و پزشکان گردن کلفت چه کار مثبتی برای مردم انجام داده؟؟؟!!!! (4256226) (alef-13)
 
khisravi
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۰۰:۳۵
دوستان اصلا رئیسی رو میشناسید؟ کارنامه ای داره که نقدش میکنید. حداقل آقای روحانی یا حتی محمود خان یه کارنامه مثبت و منفی دارن. ایشون که ............. (4256053) (alef-13)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۳۰:۴۷
بنده به امید آینده ای بهتر به روحانی رای میدهم و معتقدم علیرغم کارشکنی دلواپسان و کاسبان تحریم تمام تلاشش را جهت آبادانی کشور کرد ، ساختن کشور نیاز به همکاری و هماهنگی همه آحاد ملت تحت لوای رهبری است ، همه باید در یک جهت حرکت کنیم
متاسفانه خیلی ها چوب لای چرخ دولت گذاشتند (4256111) (alef-3)
 
حمید
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۴۴:۴۸
برجام نوزاد ناخلفی که پدرش امریکا بود همان بهتر که زنده نباشد (4256135) (alef-13)
 
سیف 222
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۲۸:۲۱
روحانی بر معلمان جفای بزرگی می کند و من به او رای تخواهم داد (4256230) (alef-13)
 
سعیو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۳۵:۳۶
هر کس میخواد رییس جمهور شه مهم نیست فقط برای جوانان کار کنه (4256248) (alef-13)
 
حامد
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۳۵:۴۱
در دوره روحانی سفره ما کوچک شد. پدرم بیکار شد. بیکاری در کشور افزایش یافت. رکود بی سابقه در تاریخ انقلاب رخ داد. آلودگی هوا بیشتر شد. ساخت مسکن متوقف شد. توهین به منتقد رواج یافت . قیمت بسیاری از اقلام مانند نان، لبنیات، سوخت، آب و برق و گاز و ... چند برابر شد.
او وعده های صد روزه داد که همه فراموش شدند. وعده افزایش درآمد داد که دروغ بود. وعده حل مشکل دریاچه ارومیه داد که هیچ گاه عملی نشد. حقوق معلمان مثل قبل کم ماند. تحصیل کرده ها بیش از پیش بیکار ماندند. عزت پاسپورت ایرانی به کل از بین رفتن. برخی کشورها ورود ایرانی به کشور خود رو ممنوع اعلام کردند. در مقابل چند تحریمی که ظاهرا برداشته شد آمریکا و کاندا و اروپا تحریم های جدید تصویب کردند. روابط با کشورهای همسایه به بدترین حالت رسید. صنعت هسته ای سال ها به عقب برده شد. بسیاری از دانشمندان و کارکنان هسته ای اخراج شدند. بودجه دانشگاه ها و پژوهش کاهش یافت. رشد علمی متوقف شده و منفی شد. ارزش های انقلاب مانند ساده زیستی و عدالت کم رنگ شد. کارگزاران و وزرای روحانی از ثروتمندان، سرمایه داران، هزار میلیاردرها، صاحبان ده ها شرکت و افراد بداخلاق و تندخو و پیر انتخاب شد. مقامات بر اساس روابط خانوادگی یا معاملات سیاسی انتخاب شدند.
روحانی با تحریم ها کاسبی بزرگی کرد. بیشتر سبد رأی او از ثروتمندان بود. تحریم ها بیش از هر کس به روحانی کمک کرد. آنها هر چه توانستند از تحریم ها سود بردند. در زمانی دلار گران می شد برادر و دستیار او دلار معامله می کردند. بعد نیز از همین تحریم ها رئیس جمهور دستیار رئیس جمهور شدند. (4256249) (alef-13)
 
France
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۴۹:۵۲
با روحانى تا ١٤٠٠ (4256282) (alef-13)
 
حمید
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۰:۵۱:۲۸
ای کاش پیدا میشد مردی مثل شهید رجایی که درد محرومین رادرک میکرد خدا رحمت کند ان پاکمردان را (4256374) (alef-13)
 
علی
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۲:۱۰:۱۶
درود بر روحانی تا 1400 (4256436) (alef-3)
 
سعيد
Italy
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۲:۳۰:۰۱
راى ما دكتر روحانى (4256441) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۳:۱۴:۰۸
تنها اومدن، بدون حضور هیچ معاون و وزیری، بدون برنامه هایی مثل آوردن مادر شهید (که احترامشون قطعا واجبه) معنا و مفهومی داره. اولا از امکانات دولتی استفاده نکرد، حتی اگر وزارت کشوری باشه که رئیس دولتش خود ایشون بوده. ثانیا، می خواد بگه من یه تنه اومدم وسط و خدم و حشمی نمی آرم برای رقابت (4256464) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۵:۱۱:۳۹
دوستانى كه ميگن روحانى راى نداره به نظر سنجي ها مراجع كنن ميبينن در همه نظر سنجى ها ايشون محبوبيتشون كم نشده . به راحتى راى مياره (4256480) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۷:۴۴:۱۸
اگربرجام نبود معلوم نبود تابحال چه بلایی برسر مملکتمردم امده بود دورودبر روحانی وظریف (4256555) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۲:۳۵:۳۷
برای ایران و برای اسلام رای ما دکتر روحانی (4257334) (alef-13)
 
الف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۴:۱۷:۴۰
رای ماروحانی....روستایی درجنوب (4257689) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۵:۱۶:۱۴
روحانی تکرار شدنی نیست. (4257838) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۵:۳۹:۵۸
روحاني قطعا راي مي‌آورد نه براي اينكه خوب است، چون بهترين گزينه است. حتي اگر بپذيريم او در اقتصاد ضعيف بوده،‌ گزينه هاي ديگر هيچ مزيتي در برابر او ندارند و وضع را دوباره بحراني مي‌كنند. رييسي و قاليباف و زاكاني تغيير خاصي نميدهند. كشور دچار ركود شده چون افرادي كه وقت بازنشتگيشان رسيده سالهاست بي رمغ و فقط براي سرگرمي دايم از اين پسپ به اون پست مي‌روند. نون كشور را مي‌خورند ولي هيچ خاصيتي ندارند. بايد بدنه مديريتي پوست اندازي كند تا تحرك به كشور برگردد. (4257938) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۷ ۱۶:۱۲:۴۶
امیدوارم هرکی میادروحانی نیادباشعارآزادیوتعامل وچرخ اقتصادوبهبودکسب وکاروشفافیت واعتدال وعقلانیت و...بلایی سرمون آوردکه تاهشت سال دیگه کمرراست نمی کنیم (4261291) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.